Je někdo ochotný kdo nemá ještě účet se přihlásit podemnou? Pošlu vám pozvánku a tím získám 1.500 mil - další osobu už si pozvete sami, jelikož budete členem programu.  .

Emirates - Skywards míle

Založil ve fóru Frequent flyer programy

Je někdo ochotný kdo nemá ještě účet se přihlásit podemnou?
Pošlu vám pozvánku a tím získám 1.500 mil - další osobu už si pozvete sami, jelikož budete členem programu. smiley

0

Tak ja ucet u Emirates mam, ale co to znamena, "prihlasit se podemnou"? Znamena to, ze kdyz ted s Emirates letim do Indonesie a mi 3 spolucestujici, kteri jsou jiz na webu Emirates spolu se mnou, tak kdyz se oni zaregistruji do Skywards programu, tak ja ziskam za kazdeho 1500 mil? Nebo jak mam postupovat, abych za ne ty mile taky dostal? Protoze pokud bych za kazdeho vyinkasoval 1500 mil, tak je do programu "donutim" ihned vstoupit smiley

0 Citovat

Tak si odpovim sam smiley

http://www.emirates.com/account/cz/czec ... index.aspx

0 Citovat

Škoda, že to čtu až teď. Jde to nějak dodatečně?

0 Citovat

Dodatečně nejde, ale přesně tak - nezapomeňte přihlásit své spolucestovatele smiley ať se to zařizování letenek vyplatí aspoň na mílích. smiley

0 Citovat

Ahoj Dave,
pošli mi pozvánku na Skywards míle u Emirates na email cernm@seznam.cz, ať máš další bonusové míle smiley
A díky za super práci, co odvádíš smiley

0 Citovat

mail smiley

0 Citovat

klidne posli pozvanku na xxx@centrum.cz, Emirates mile jeste nemam...

0 Citovat

Ahoj,
můžu se přihlásit do Skywards i když mám letenku z té Megahit-akce s ocáskem co byla v červnu?
Neupozorním na sebe zbytečně?

0 Citovat

Nene, zbytečná byla "histerie" kolem vyvolaná některými vtipálky z komentářů. Nikdo to u EK neřeší smiley sám mám načtené majle.

0 Citovat

Tak jdu na to.
Díky Dave, že se o nás tak staráš smiley

0 Citovat

Ahoj.
Tak "let s ocáskem" proběhl v pohodě, ale žádné míle mi nenaskočily smiley Respektive ve správě mé rezervace mám v přehledu 8500 mil v programu Skywards / 6000 statusových mil, ale po přihlášení do Skywards mi v mém účtu píše (Current balance: 0 Miles). Nečeká se třeba, až proletím i ten ocásek?

0 Citovat

Mě tedy naskočili majle hned, měla jsi lety spárované s účtem?

0 Citovat

Myslím, že ano. Nevím ale jestli se to musí spárovat nějak ručně.
Do programu Skywards jsem se registroval před odletem pomocí odkazu v rezervaci, jak je dole pod seznamem letů. Dokonce i teď mám v přehledu mil pod uplynulou rezervací míle uvedeny.
Jenom po rozkliknutí mého účtu v něm mám nulu. Ale myslím, že před tím tam ty míle byly a zmizely až před odletem ze Šanghaje. Už tam při online checkinu mě to zarazilo.
Ještě je v "mém účtu" odkaz "Uplatnit nárok na míle", ale nevím jestli ho mám použít.
Díky za radu.

0 Citovat

Máš na palubním lístku svoje číslo FF? Na tom větším útržku je hned pod jménem, na tom menším úplně dole

0 Citovat

Ano. Číslo tam mám.

0 Citovat

Ahoj,
měl jsem naprosto stejný "problém". Členské číslo věrnostního programu jsem zadal ještě před letem ve správě rezervace a míle se pro danou cestu zobrazily. Po absolvování cesty míle zmizely a na mém účtu byla stále 0.

Stačilo poté přes možnost "Uplatnit nárok na míle" vyplnil číslo letenky a rezervační kód, míle byly během chvilky načteny na účtě. smiley
Koupeno ve stejné akci.

Snad to pomůže. smiley

0 Citovat

Pomohlo!!
Tak už to tam konečně mám. Taky jsem musel použít možnost "Uplatnit nárok na míle".
Díky moc za radu i za trpělivost.

0 Citovat

Poptávám 17500 Skywards mil formou vystavení letenky (jde o let Gatwick - Praha s odbaveným zavazadlem od easyJetu) - kontaktujte prosím přes SZ, díky

0 Citovat

Ahoj,
jsem členem Emirates Skywards chvilku, chystám se letět Praha- Bangkok a zpět. Když budu rezervovat svoji letenku tak chápu, že se mi načtou všechny míle... No a když ta známá (chystá se letenku rezervovat přes airtickets) a zadá tam moje číslo Skywards programu, tak se míle načtou nebo ne?

Díky za odpověď!

0 Citovat

Ahoj, nenačtou. Míle se sbírají na jméno, tzn. člověk A nemůže svou letenkou nahrát míle člověku B.

0 Citovat

mile smiley smiley

0 Citovat

Sháním 16.250 mil na nákup letenky. Štědře se odměním, díky smiley

0 Citovat

Ahoj. Je možné na jedno číslo FFP vystavit víc letenek s různými jmény? Poletíme ve větší skupině pryč a nikdo FFP nemá. Tak jsem si říkal, že bych všechny letenky vystavil se svým číslem. Jde to nebo ne?

0 Citovat

Myslíš tím to, že na svůj FFP načteš míle za celou skupinu?
Ano, to je možné - je to v sekci family.

0