Zdravím a prosím o radu ohledně půjčení auta na letišti v Bari na 7 dnů.Má někdo zkušenosti,nebo doporučení?Dík .

půjčení auta v Bari

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

Zdravím a prosím o radu ohledně půjčení auta na letišti v Bari na 7 dnů.Má někdo zkušenosti,nebo doporučení?Dík

0

V Bari zkušenost nemám, ale zkus Auto Europe, Car del Mar nebo jiné brokery. Co jsem se letmo díval, tak Fiat Panda nebo 500 za 125,- EUR s plným pojištěním bez spoluúčasti atd.

0 Citovat

125 EU na 7 dnů??To jsem nikde nenašel...

0 Citovat

Byli jsme vloni na podzim, auto na čtyři dny přes wizzair/enterprise stálo cca 2000,-.. V oblasti Bisceglie je fajn hotel Salsello, který mohu z vlastní zkušenosti doporučit Italové tady málokdy používají blinkry a všichni troubí, ale když je vytroubiš občas taky, tak tě to i bude bavit.. Jestli máte rádi zvířata, rozhodně nevynechejte zoosafari.it kde je zoosafari okruh pro auta...normalne projizdite vlastni karou mezi tygry apod. smiley Kdyby tě zajímalo něco konkrétního, tak se ptej..

0 Citovat

Dík za tipy.Jedeme od 21 do 28.7. takže to půjčovné bude trochu dražší...
Jinak hotel už mám objednaný : http://www.booking.com/hotel/it/nicotel ... om=8063401
takže snad bude OK,jinak za další tipy budu vděčný.

0 Citovat

Tak jsem právě objednal auto přes AutoEurope(Europcar) VW Polo,nebo podobné za 6170 Kč na 7 dnů.

0 Citovat

No hlavně zdražují po hodinách.Včera měli Polo za 243 US,já kupoval dnes dopoledne za 257 US a teď je tam už 286 US...

0 Citovat

Nemá někdo zkušenost s vrácením auta před otevírací dobou?Buď v Bari,nebo jinde v Itálii(budu mít auto přes Europcar).Ve Spanělsku jsem nechal klíčky na podlaze nezamčeného vozu na letišti...

0 Citovat

Každá půjčovna to má jiné. Taky už jsem zažil, že se klíče hodily jen do schránky. Má to však jednu nevýhodu, protože nejsi přítomen při kontrole stavu auta.

0 Citovat

Tak snad je Europcar natolik solidní společnost,že si nějaké poškození jen tak nevymyslí.S tím už nic nenadělám,prostě letadlo odlétá brzy...

0 Citovat

S vracením v HERTZ v Bari mám vlastní zkušenost, normalně hodit do "kaslíku" na přepážce, je tam taková roleta, spadne to tam někam na stůl smiley
Zasádní je mít oběhnutý auto hned na začátku a škrábance atd. si nechat zanést do protokolu. Předání auta na začátku neproběhne prímo u vozidla (někde s vámi jdou až k autu), v Bari jdete na parkoviště jdete sami, pokud se vám cokoliv nezdá je třeba vrátit se hned na pobočku a nechat si tam vše zapsat, fronta nefronta, jelikož je možné že pak zaplatíte. Tohle neplatí pokud máte 0 EUR spoluúčast (Super Cover), to můžete být vklidu. A nezapomenout natankovat před vrácením, já si to vždycky ještě vyfotim aby byla vidět plná nádrž a čas+stav km na budíku, v případě že vracim mimo otevírací dobu - může se to hodit.

0 Citovat

Máte někdo zkušenost s placením silniční daně a letištního poplatku při půjčení auta přes zprostředkovatele(AutoEurope,Expedia a další)?
A taky jestli je opravdu nutná kreditka a nestačí embosovaná debetka EC/MC?

0 Citovat

Zatim jsme vzdy na vyletech vyuzivali verejnou dopravu. Tentokrat bychom chteli v rijnu na 2 dny pujcit v Bari auto pro 4. Takze Fiat Panda nebo Renault Clio. 2 dny bez plneho pojisteni vychazi u mistnich pujcoven (Locauto, Sicily by Car, Enterprise) vychazi na 51 - 67€ (nejlevnejsi je Locauto). Co ctu na forech, tak vsichni pisou, ze temto pujcovnam by se vsak lide meli obloukem vyhnout. Kdyz se podivam na ceny velkych pujcoven (Hertz, Europcar, Avis), tak jsem za stejne auto na 81 - 110€. To je hodne velky rozdil. Nemate nekdo nejakou pozitivni zkusenost s temi mistnimi pujcovnami, abyste mne rozptylili obavy smiley

0 Citovat

Tak zrovna Enterprise jede v Itálii přes Locauto. Mám na září dvě rezervace v Algheru přes Hertz a Enterprise a dost uvažuju o tom, že si nakonec vyberu dražší Hertz, a to právě kvůli špatným recenzím na Locauto.

0 Citovat

To je zajimavé.Já mám nakonec taky Enterprice,ale přes Alamo...

0 Citovat

Tak jsem se právě vrátil z Bari,jestli někdo potřebujete s něčím poradit,ptejte se...

0 Citovat

Ahoj, dej nejaky tip na top vylety...
Jen par bodiku.
Jedeme v sobotu.
Diky

0 Citovat

Rozhodně Matera,jeskynní město.Nádhera.Pak Locorotondo,takové Alberobello v menším(co se týče trulli),ale hezké historické centrum.A ještě snad Polignano a mare,městečko na skále...

0 Citovat

Diky moc.
Tak nejak jsem mel zamireno spise smerem na Gargano, ale vidim, ze jeden vylet minimalne bude na druhou stranu smiley

0 Citovat

Na Garganu jsme taky byli(Vieste),ale to je na můj vkus už moc komerční.Bydleli jsme v Barletta a na cizince narazíš vyjímečně.Recepční mi říkal,že v hotelu pracuje už dlouho,ale že jsme první Češi.Alberobello je samozřejmě plné turistů,ale jinak pohoda.A bacha,jinak než italsky se tam nemluví,takže posunková řeč smiley

0 Citovat

Ahoj Tramine, do Bari a okoli se taky chystame, chtela bych vedet milion veci. Byl bys ochoten pochatovat? Predem diky!

0 Citovat

No,na milion věcí asi čas nebude,ale jinak se ptej...

0 Citovat

Neboooj, posunkovou rec a pantomimu mam nacvicenou z dubna z brazilie smiley

0 Citovat

A jestli si budete půjčovat auto,tak bacha,je to divočina.Ale zvykneš si smiley

0 Citovat

Tak ja se to pokusim zkratit. Chtela jsem se te zeptat, co vsechno jsi stihl v okoli Bari procestovat? Mam dilema, jestli se posunout na sever na Gargano a usidlit se ve vyhlasnem Vieste, nebo radeji na jih treba do Polignano a Mare event.az do okoli Brindisi, Otranto, Nardó....Kdybychom jeli sami, tak urcite autem, a procestovali bychom celou Puglii. Jenze uz mame deti a jelikoz v aute po 1,5 h jizdy vresti a chteji vystoupit, musime letet letadlem do Bari ( a i toho se desim) a najit idealni mistecko s nedalekou pisecnou plazi, kde se usidlime. Jelikoz ale nejsme zadni mastnaci, nechci jet prvoplanove do toho nejvyhlasenejsiho strediska. Italsky se domluvim, takze neturisticke oblasti mne nedesi smiley. Predem diky za rady a omlouvam se za diakritiku, pisu z tabletu a jsem lina prepinat.

0