Ahoj, už pár týdnu si hraju se svým nově založeným webu o mém cestování. Jelikož také rád hledám inspiraci a informace v různých podobných projektech, doufám, že i ten můj může někoho inspirovat nebo pomoci při cestě samotné.David http://da-way.webnode.cz/ .

Cestovatelský web Thailand,Maroko,Brazil,Austrálie

Založil ve fóru Cestopisy

9 reakcí

Ahoj, už pár týdnu si hraju se svým nově založeným webu o mém cestování. Jelikož také rád hledám inspiraci a informace v různých podobných projektech, doufám, že i ten můj může někoho inspirovat nebo pomoci při cestě samotné.David http://da-way.webnode.cz/

0

Covece prekvapive je to docela ctive (docela jsem se zacetl do Brazilie, kam bych chtel vyrazit na nejaky kratsi break pristi rok), akorat ten design neni uplne poplatny roku 2015 - neber to prosim nejak spatne - ale pripomina mi to trochu stranky MVCR v roce 2005 kdy jsem delal nejakou analyzu webu statni zpravy pro diplomku smiley Myslim ze ten zpusob kterym to pises je super, z ty Brazilie mi to prijde ze ste parta typku ktera cestuje podobnym zpusobem jako ta nase. Spousta cestopisu je na jednu brdo a ten tvuj je tim stylem trochu jinej, coz je velka vyhoda.. smiley

Maknul bych trochu na tom designu.. smiley

0 Citovat

Díky moc! Vážím si každé reakce. Kritické paradoxně ještě víc smiley Když jsem si před necelým měsícem přivezl blok plný zápisků z Austrálie bylo mi líto je nezveřejnit a rychle jsem hledal jak to provedu. Webové stránky jsem předtím nikdy neprovozoval a vzal jsem zavděk první pro mě pochopitelnou verzí. Tedy webnode.cz . Už pracuji na tom, překlopit to někam na vyšší level, upravit vzhled a trochu zapracovat na jiných úpravách a pravopisu smiley Tak díky a jestli uvažujete o Brazílii, rozhodně jeďte. Je skvělá a má určitě co nabídnout. I kdyby jen Rio a okolí jako naše crew... smiley

0 Citovat

Tak konečně nový design stránek, oprava pravopisu a doplnění článků. Snad se úprava povedla smiley Kdo chce může posoudit zde: http://daweb.one/daway/index.html

0 Citovat

Ta Austrálie je super smiley

0 Citovat

fakt super! smiley

0 Citovat

Ještě teda můj postřeh k designu: rozhodně bych se zbavil té velké zbytečné kýčovité fotky nahoře na úvodní stránce. Je tam k ničemu, zabírá spoustu místa, a bez ní by to bylo celkově čistější... Na podstránkách OK, ale mohly by být užší.

0 Citovat

Díky za reakce, pochvaly i díky za tip smiley S fotkama se pokusím něco udělat...

0 Citovat

ta uvodna fotka je tam podla mna tiez zbytocna.

a este jedna vec. ak si kliknem na nejaky cestopis, nikde na stranke nie je moznost vratit sa spat, jedine klikom na uvodnu fotku daneho cestopisu, ale to mi neevokuje, ze prave toto by ma malo vratit na "home", absentuje aj navigacia. viem, ze na spodku stranky je spika, ale ta vracia na uplny root, nie spat na cestopisy a navyse sa v tom footeri pri tych socialnych ikonach trochu straca.

0 Citovat

Dobrý cestopisy!
Několik jsem jich přečetl a líbí se mi, že nejseš ten typickej - celej den sme chodili po horách a pak šli spát. Pivko, brčko a holky k výletu taky patří, jen tenhle typ lidí asi pak nepíše cestopisy smiley aspoň jednou za pobyt mrknout na nějákou party a s někým se seznámit a dozvědět se něco novýho, to by měl být základ smiley

0
9 reakcí