BA mají další chybu. Nabízí letenky do Mexika ve FC za 18 tis.. Termíny jsou až do června 2016. .

Error fare BA Zpáteční letenky do Mexika ve FC za 18 tis.

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

BA mají další chybu. Nabízí letenky do Mexika ve FC za 18 tis.. Termíny jsou až do června 2016.

0

Dokonce jdou i Vánoce: 19.12.2015 - 3.1.2016 za 18 z PRG, masakr smiley
tohle ovšem vidím na cancel s velkou pravděpodobností.

0 Citovat

jde to i primo na strankach AA, tam by to mohlo byt realnejsi, ne?

0 Citovat

ba.com vyzera ze to opravili, aa.com este nie

0 Citovat

To sou zne posledni dobou smiley Doufam ze s tema chybama v F a C na chvili bude pokoj, jinak si budu muset vzit v bance uver smiley

0 Citovat

Na flugladen.de je to o 700 levnejsi nez aa.com smiley

Tak uz nejde vycheckoutovat - musim koupit na aa.com za 20.5k smiley

0 Citovat

no ja to zkusil na AA zakoupeny 2 ks..tak uvidime..penize na uctu blokle..v emailu potvrzeni a record locator.

0 Citovat

Tak uvidime, zaplaceno smiley CL nezklamalo smiley

0 Citovat

AA prave zasiahli

LAST TRAVEL     -27AUG15
FARES LOADED - 27AUG15 11:10 EDT / 27AUG15 15:10 GMT

0 Citovat

aa uz taky nic ://

0 Citovat

v 16:31 som dostal eTix a record locator z AA.com,
je ten "record locator" defacto PNR ?
na CMT/amadeus to nevidim, mozno to este nie je synchronizovane, alebo je nejaky ini dovod, preco to na checkmytrip nevidim ?

0 Citovat

Neradoval bych se předčasně, dávám tomu tak 1 % smiley
Rovněž jsem uvažoval nad nákupem, ale nestojí mi to za to, aby mi někde měsíc viselo 40 tisíc za zrušené letenky. Toto už je zbytečně drahá a komplikovaná zábava smiley

0 Citovat

PNR is "passenger number record" - t.j. zaznam o rezervacii. Rezervacia moze ale nemusi byt "ticketed' - record locator ti umozni vyhladat PNR

Myslim ze AA pouziva Sabre tazke na checkmytrip (amadeus) to nenajdes - mozes skusit https://www.virtuallythere.com alebo pozri priamo na AA.com

0 Citovat

Mně přišel e-ticket ještě v 17:46, rezervováno kolem 17:25. Tak uvidíme...

0 Citovat

AA nicmene honorovali ty Ckove kixy z OSL - rekl bych ze nadeje porad hori..

0 Citovat

Ahoj, asi budem za idiota,ale svojou nepozornostou som "Cancun" kupil tak,ze segmenty cez vodu mam v "Y" , ostatne v "J" smiley

Kupovane na AA.com a neuvedomil som si, ze "First standart/main cabin" neni letenka do businessu....
Tak som zaplatil 601 eur za trasu: PRG-LHR-PHL-CUN / CUN-MIA-MAD-PRG na brezen 2016

m

0 Citovat

Cancun v marci je samo o sebe dost zly napad pretoze sa tam natrta cele USA na spring break. Inak AA nema ako ostatni prepravcovia a OTA 24-hodinovu cancellation; oni ponukaju 24-hodinovy "hold". Ale ak je to Y tarif tak by mohol byt flex / refundable - treba pozriet "fare rules". Tiez mozes skusim zavolat do AA (napr cez skype na 1-800 cislo je to zadarmo) a mozno ti to zrusia a vratia peniaze.

0 Citovat

By my zaujimalo, ci je toto real alebo "shopped"

0 Citovat

jj, je to tam, taky jsem na to teď koukal. ta chyba v komunikaci je snad ještě úsměvnější než samotná chyba v té ceně smiley

0 Citovat

ahoj me prisel eTix locator a vse vcetne sedacek vidim na checkmytrip ale pouze pres booking reference,ktera je jina nez record locator.nasel jsem na ba.com

0 Citovat

Ahoj, kontroloval som dnes stav letenky na AA.com, vsetky segmenty "confirmed" + Status: Ticketed ,
ale na BA.com a na CMT vidim iba let tam: PRG-LHR-PHL-CUN,
spiatocny let CUN-MIA-MAD-PRG (z Mia do Prg s Iberiou) na strankach BA ani na CMT nevidim, iba let tam ? To asi nie je OK,ze?

pozn, rekord lokator z AA.com je odlisny od kodu do BA/CMT, to je sabre vs amadeus predpokladam, niekdo to tu uz spominal

0 Citovat

ja nasel na ba.com svuj booking reference a pak jsem n CMT nasel a vidim vse..vsechny lety PRG/LHR/DFW/MEX pricemz LHR/DFW je FC ostatni BC.Zpet pak MEX/MIA/LHR/PRG a opet MIA/LHR v FC ostatni BC.Tak uvidime jak to vse dopadne smiley

0 Citovat

Jinak jeste jeden zajimavy postreh ze zahranicnich webu - narozdil od letenek do KUL spadaji tyhle letenky krome DOTA diky mezipristani v US pod jurisdikci US FAA - stejne jako ten C kix z OSL, o kterem sem tady psal vyse - tzn. porad hori nadeje ze by to mohlo projit smiley

0 Citovat

jj, presne tak, DOT "zaruka" dnes nestoji ani za ten papier (webspace) na ktorom je napisana ...

0 Citovat

podla poslednych komentarov na FT vlakne to vypada, ze BA to "mexiko" rusi smiley

0