Podarilo se nekomu stihnout ? Me bohuzel ne.. O to vetsi mam radost kdyz se zadari  .

WAW - NYC 650e business

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Podarilo se nekomu stihnout ? Me bohuzel ne.. smiley Zacina to byt fakt strasna challenge smiley O to vetsi mam radost kdyz se zadari smiley

Aspon zbyde vic casu na jine tripy smiley

0

Tohle bylo nereálné.. LOT má pšonky ošéfovaný a kdykoliv se o něco pokusí, dopadne to špatně.

0 Citovat

No je pravda ze pokouset se zavodit v tomhle businessu s Polakama je stejny jako zavodit s Kenanem v behu na 40km.. smiley

A je mozny ze to mel LOT jako domluvenej viral s FF - zmizelo to podezrele rychle..

0 Citovat

To jsem se ani nepokoušel, šlonckové nepouští chlup jen tak smiley

0 Citovat

Shodou okolnosti jsem to zahlidl tri minuty po zverejneni na jednom ze zahranicnich serveru (presne to bylo v 15:59), nicmene takove letenky jsou zatim mimo muj rozpocet takze jsem to ani nezkousel, i kdyz v Dreamlineru by me to joo lakalo smiley Par lidi ale v komentarich psalo ze to stihli. smiley

0 Citovat

Podle mě tahle cena není důvod k tomu tu letenku kupovat.. Za 18 tisíc musíš letět do NY z Varšavy a užít si 8 hodin letu, kde máš zajímavou degustační večeři a super gauč s televizí smiley

Kdo tedy nechtěl letět do NY, vůbec nad tím nemusel uvažovat.

0 Citovat

No tak urcite jsem to bral tak ze to bylo spis pro ty, co si chteji levne uzit business class nez se levne dostat do NY, to je jasne smiley

0
6 reakcí