Mohl by mi nekdo poradit jak se nejlevneji dostat v breznu z Prahy na Sal? .

letenky na Kapverdy ostrov Sal

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Mohl by mi nekdo poradit jak se nejlevneji dostat v breznu z Prahy na Sal?

0

CK

0 Citovat

Myslim ,ze na Kapverdy se da dostat nejlevneji tak ,ze letis s Ryanairem na Kanary a pak s Binter Canaries na Kapverdy , co vim tak Binter vyjde asi 100 euro jeden smer v nejlevnejsi variantem. na Kanary se da dostat kolem 50 euro za jedne smer , ale jestli se dostanes v breznu s temi kombinacemi na takovou cenu nevim ,ja jsem o tom premyslel na konec brezna na velikonoce a vychazelo me to za 2 o 400 euro vic . tak jsme to vzdali a zustaneme na Kanarech ,ale na ten Binter jsem se dival nekdy v lednu a za tech 55 euro kupoval let na Tenerife taky v lednu a tusim ze na Sal je odlet s Gran Canaria ,,jen jsem tak zbezne mrknul tak na Sal primy let z Binter Canaris ze vsech 4 hlavnich ostrovu ale cena zpatecky uz je vic nez 200 euro do 300 se ale da najit takze 7-8 tisic no a Kanary tedka uz taky asi za 3 nenajdes moza za 4 cim se dostavas na 12 tisic za zpatecku a to uz asi je mona pomalu hledat v nejake cestovce chareter ...to chce hledat tak 2 mesice dopredu ,ale jak pisu mi se to nepodarilo najit lip nez za tech cca 9000 na osobu

0 Citovat

Proc CK ? Nenasel jsem nic pod 450 euro na tyden ubytovani a letenka u nemeckych CK a u ceskych nic pod 18000 , nevim jestli jsou ochotni prodat letenku samostatne ale kdysi jsem se na to ptal a pro 12000 to nebylo ... takze ta last minute od Jetaifly me prijde za 200 euro dobra a stejne tak kdyz sezenu levny let na Kanary a k tomu tu letenku od Binter a ubytovani si najdu pres booking.com nebo i jinde tak porad na tom musim byt lepe nez kdyz to koupim v cestovce ,,

0 Citovat

Last minute Kapverdy - Sal

Příspěvekod mikir » dnes, 09:55
Narazil jsem na zajimavou cenu na Kapverdy z Bruselu odlet 22.2, v 6.25 z Bruselu prilet na Kapverdy = Sal 11.30 za Salu odlet 29.2. 12.05 prilet Brusel 20.50 cena 203 Euro spolecnost Jetairfly , predpokladam ze to je jen s prirucnim zavazadlem a zavazadlo dolu bude nutne pripadne dokoupit Nevim jak takhle na posledni chvili vypadaji letenky do Bruselu , jestli by se tim cena neznehodnotila ,ale treba by slo jet i Fixibusem nebo Studentagency za cca 200 euro se lze dostat na Kapverdy z Kanaru z Bnter Canareies , ale pak tedy musim jeste hledat letenku na Kanary , coz bude nejmene 3-4 tisice za zpatecni let vetsinou s prestupem z CR ,,nebo pak jedine z Polska nebo Nemecka primy let, ale tam se zase je treba nejak dostat takze ono to pod tech 8 tisic nepujde sestavit samozrejme tyto ceny ne takhle tesne pred odletem, tady se ted nabizi vlastne 5500 Kc zpatecni + ten Brusel ... treba se to nekomu bude hodit kdyz jsou ted jarnaky v Ostrave

mikir

Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2016 16:50

Nahoru

0 Citovat

7.-14.3. Z Brusselu na Sal za 130e
https://www.jetairfly.com/en/last-minut ... -undefined

0 Citovat

Tak to uz je dobra cena ,,,i kdyz ted uz vidim o 10 euro vic ,,, ale porad fajn za 140 zpatecni,,, skoda ale ze jen Sal... chtel bych radeji Boa Vista

0
6 reakcí