Turci nabízejí při přestupech v Istanbulu zdarma prohlídku městem. Na výběr je dopolední, celodenní nebo odpolední program. .

Turkish airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Turci nabízejí při přestupech v Istanbulu zdarma prohlídku městem.
Na výběr je dopolední, celodenní nebo odpolední program.

0

Dá se u Turkish udělat seating přes web ?
Na jejich stránkách jsem nic nenašel ?!

0 Citovat

Řekl bych, že seating bude na základě check-inu.

0 Citovat

No aby to 24.h. před odletem nebylo nějaké přebrané navíc zpět nebudu mít možnost ani ten online check in.
Zatím jsem se na dálkových letech nesetkal s tím,že by nešel seating předem...no asi zkusím zavolat na tu pražskou pobočku..

0 Citovat

Ano presne tak 24 hod pred odletom na ich web stranke robil som to pred par tyzdnami vsetko pekne funguje.

0 Citovat

Pokud chceš víc jak 24 h. před odletem, zavolej na tu pražskou pobočku, vše rychle a bez probémů vyřízeno smiley

0 Citovat

Muzete prosim napsat telefon na onu prazskou pobocku? Mam k nim vice dotazu a telefoni cislo se mi nedari najit. Dekuji

0 Citovat

Turkish Airlines Inc. | Czech Republic, Václavské náměstí 19, 110 00 PRAHA 1 | P +420 234 708 715 | F +420 234 708 718 | PRAGUE.INFO@THY.COM

0 Citovat

Moje kamoška, která má lepší ceny než TK napřímo umí i seating, online check-in apod.zdarma k letence....seating let.spol. vždy může změnit libovolně (bez právního nároku)...infanti, skupiny, rodiny mají přednost.

0 Citovat

Ahoj,

nepřijde vám, že Turkish Airlines mají na dálkových letech zoufale málo místa mezi sedačkami?
Mám za sebou 10 hodin v economy v A 330 a bylo to zoufalé.
Catering je naopak excelentní.

0 Citovat

@Aubrno: Mozes poslat kontakt, kde su lepsie ceny ako na strankach TK?
Seating sa da urobit priamo na strankach TK v poslednom kroku, kde sa pisu udaje. Co som prekvapeny, napr. na spominanej A330 nie su vyblokovane exit rows, takze o nedostatok miesta na nohy sa bat na tom 10+hod lete nemusim. Ale ano, mas pravdu, ze A330 nie je uplne idealne lietadlo na long haul lety

0 Citovat

Ahoj!
Věděl by někdo, jak jsou u Turků limitovaná zavazadla do Jižní Ameriky?
Dík.

0 Citovat

8 kg carry on
23 kg checked in

http://lmgtfy.com/?q=what+is+the+turkis ... lowance%3F

0 Citovat

Zabrousil sem na stranky TK (nahazovali nejake nove tarify 1.11.) a nasel sem tam par zajimavych promo-akci z Prahy:

PRG - AQJ (Aqaba - Jordansko) 2995 kc
PRG - HRG (Hurghada - Egypt) 2995 kc
PRG - ORD (Chicago, US) 12600 kc

Vice na jejich strankach zde:

www.turkishairlines.com/en-cz/flights-t ... ss=economy

0 Citovat

Jeste neni spatny PRG - LAX za 14400 smiley a super cestovni obdobi vcetne jara - je to az do rijna 2016 bez klasickych blackout period..

0 Citovat

Covece nektery ty tarify pritom vidim v matrixu.. Je to divny..

Ta Hurghada je na TK i na Matrixu za 5.6k.. Porad lepsi cena nez 8k s TravelSerem, ale neni to zas takova pecka jako 3k smiley Este me napada jestli to nebylo one-way - je tam nejakej poznamka na ty strance ze nektery tarify jsou jednosmerny, ze to je nejak oznaceny, ale nic tam nevidim.. Ta Aqaba je podle matrixu taky za tech 5.6k..

0 Citovat

Koukal jsem na to, jak jsi to sem hodil a ty ceny jsou podle mě one-way, koukal jsem na tu Aquabu a nejlevnější zpáteční let byl za 220 E, což by odpovídalo.

0 Citovat

Poradí mi někdo, kupuji letenku BUD -KL. Cenově jsou stejné jak od Turkish tak od Qataru, Která je lepší, spolehlivější, dík za info

0 Citovat

Obě mají stejný termín, Turkish má v Istanbulu 1,5 hod. na přestup a zpět 2,5, to by neměl být problém, že jo? A Qatar, tam ty přestupy jsou delší, kolem 5 hodin. Chci odletět 8.12.2015 a vrátit se 11.1.2016 +- jeden až dva dny. Když koupím letenku přes Vás, jak se dají rezervovat sedadla, dík Dave

0 Citovat

Zobral by som ten Turkish, lepšie prestupy, 5 hodín je akurát na to, že nestihneš nikam ísť, môžeš iba tvrdnúť na letisku. Inak ako písal Dave, budeš spokojný tak či onak.

0 Citovat

ja by som tiez riesil Turkish, servis maju super a 5 hodin v Dohe sa neda toho moc co robit, kedze ani von z letiska sa neda ist bez viz.

0 Citovat

Hoši, dík a mám objednat letenky přímo u Turkish nebo raději tady či jinde, dík

0 Citovat

Zkousel jsem nedavno cvicne naklikat letenky s TK PRG - MIA na unor a na tk.com to bylo vyrazne drazsi - nejlepsi presm momondo.cz -> tripsta - o tusim 2000 kc levnejsi.. Samozrejme zalezi na kazdem soudruhovi, jestli se mu vyplati ty penize usetrit a riskovat nejaky pofiderni web (resilo se tady uz nkrat).. smiley

0 Citovat

Ahojte všichni, maly dotaz.

Letim s tou super poslední akci PRG - IST - KIX. Cesta tam z prahy 7. února, dve hodiny na prestup v IST a 8.2 let do Jaonska. Ted mi z expedie pisou ze mi Turkush airlines posunuli let o 24h na 9.2.
Musim to akceptovat? Budu mit teda aspoň ubytovani zarizene od nich když to akceptuji?

Diky vsem.

0 Citovat

Nemusis... muzes tam zavolat a domluvit se. Hotel ti nedaji.

0