Tiger airways, původem Singapurská společnost, nabízí akční nabídku pro letenky s odletem z Austrálie.Při koupi zpáteční letenky platíte pouze tu pro odlet, zpět stojí 1$. Např. Melbourne - Perth za 1.450 Kč Návrat musí být uskutečněn v únoru nebo březnu vyjma pátků a neděl. .

Tiger air

Založil ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Tiger airways, původem Singapurská společnost, nabízí akční nabídku pro letenky s odletem z Austrálie.Při koupi zpáteční letenky platíte pouze tu pro odlet, zpět stojí 1$. Např. Melbourne - Perth za 1.450 Kč

Návrat musí být uskutečněn v únoru nebo březnu vyjma pátků a neděl.

0

Halloweenská akce - letenky od 43$ - http://www.tigerair.com/tigerflash/

0 Citovat

Já byl v polovině října a zas tak hrozný to nebylo smiley ... Spíš mě láká ten předvánoční víkend

0 Citovat

Leteli ste s nimi niekto v poslednej dobre, resp mate nejake info? na nete maju dost zle referencie, ale niektore su starsie ako rok napr

Pozeram letenky na zaciatok kvetna Singapur - Bali a pre dvoch to vychadza 175 eur cca.

Rovnaky termin, podobne odletove casy, rovnako bez check kufrov u druhej najlacnejsej ponuky od Jetstaru pre dvoch vychadza 320 eur cca.

Tak ci to risknut s tigrom...

0 Citovat

já s nimi absolvoval loni v lednu několik přískoků po Austrálii + v roce 2013 několik přeletů v rámci jhv.Asie - letenky zakoupeny pokaždé s velkým předstihem (6-8 měsíců před) a nemám nač si stěžovat!
v rámci Austrálie byl jeden let zrušen (zrušení linky) - peníze do týdne zpět na účtu

0
4 reakce