Zdravím, sháníme letenky do Chile na prosinec. Zatím nejlevnější co jsme objevili na skyskenneru jsou letenky okolo 25tisíc, ale se šílenýma čekacíma dobama (2 mezi přistání u každého 10,11 hodin čekání na další let). Koukal jsem, že za poslední 2 roky bylo do Chile několik akcí.. Tak trochu doufáme, že by se snad ještě nějaká na letošní prosinec (nebo leden/únor/březen) mohla objevit.. Myslíte, že když akce do Chile v posledních dvou letech bylo několik akcé že je to dobrý znamená že by se opět něco objevit mohlo nebo špatný v tom smyslu, že teď už tam tolik akcí nebude?  .

Chile - prosinec 2016

Založil ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Zdravím, sháníme letenky do Chile na prosinec. Zatím nejlevnější co jsme objevili na skyskenneru jsou letenky okolo 25tisíc, ale se šílenýma čekacíma dobama (2 mezi přistání u každého 10,11 hodin čekání na další let). Koukal jsem, že za poslední 2 roky bylo do Chile několik akcí.. Tak trochu doufáme, že by se snad ještě nějaká na letošní prosinec (nebo leden/únor/březen) mohla objevit.. Myslíte, že když akce do Chile v posledních dvou letech bylo několik akcé že je to dobrý znamená že by se opět něco objevit mohlo nebo špatný v tom smyslu, že teď už tam tolik akcí nebude? smiley

0

Nikdo ti dopředu neřekne, kdy budou akce. S poměrně velkou pravděpodobností se dá říct jen to, že pokud v brzké době nějaká akce bude, nebude to na nejvyšší sezónu (tj. prosinec až březen), která už je teď asi celkem vyprodaná a není důvod zlevňovat, ale na následující měsíce.

0 Citovat

Ceny cca 500 EUR sa daju nájsť z Milána, aj s krátkym prestupom.
Vďaka programu ViaMilano (poistenie prestupu v Miláne) sa dá naplánovať prílet do Milána aj celkom natesno.

0 Citovat

S letenkama do Chile sice neporadim , zalezi ale kolik mas casu , mozna by se daly levneji sehnat letenky do Buenos Aires ,do Argentiny ,nez do Santiaga a pak tam prejet autobusem , autobusy jsou jak v Argentine, tak v Chile kvalitni dopravou , je konkurence ruznych prepravcu a samozrejme ruznych cen, doporucuju radeji ty drazsi , cena neni tak vysoka , procestoval jsem s Buenos Aires az dolu do Punta Arenas ,da se urcite jet primo do Santiaga , nebo mozna bude nejaka zajimav cena mistnich spolecnosti na prelet
I v Chile se da vyuzit preprava busem velice kvalitne ,cestoval jsem busem ze Santiaga do La Sareny a pak dal Antofagasta a Calama ,vlakem do Bolivie a pak dal z Orura do La Paz opet busem no a jizda busem pokracovala jak v Bolivii tak pak v Peru a Equadoru
Takze prejezdy busem v jizni Americe jsou dobre , zalezi na case , ja jsem cestoval po jizni Americe skoro pul roku, takze casu bylo az az smiley

0
3 reakce