Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva smiley
(kdo využil některou z akcí za posledních 14 dní, by to použít mohl)

0

Zajímavá cena smiley Opět 100% paliva pryč a stejná konstrukce jako můj předešlý post do USA.

0 Citovat

Muzu poprosit o link, kde se da Japonsko s Emirates rezervovat za tyhke penize ? Moc dekuji Rick

0 Citovat

Milý Ricku, to je přece hádanka... nejde o link, jde o to, že si sám musíš najít ten první let, který srazí cenu celého toho výletu. A ten první let je obvykle v praxi těžko použitelný smiley

0 Citovat

Mily Ivane, tak je to tedy, dekuji, dekuji, jsem tu novackem i kdyz stranky uz nejakou dobu navstevuji do fora a hlubsich taju jsem zatim nepronikl, ale ted jsem prave diky cestujeme levne v Japonsku a rad bych to na jare zopakoval....pokusim se tedy hledat, nevim sice presne na kterem serveru, minule to byl nemecky Expedia a treba se to podari, pokud by byla jeste nejaka rada pro zacatecnika, budu uplne nadseny. Moc diky Rick

0 Citovat

No, pokud ale neproletíš první segment, tak letenka propadá.
Takže předpokládám, že tenhle se nějak proletět dá, ale musí se dokoupit ještě jeden segment.
Nebo se mýlím?

0 Citovat

nejde o link, jde o to, že si sám musíš najít ten první let, který srazí cenu celého toho výletu. A ten první let je obvykle v praxi těžko použitelný smiley

0 Citovat

Hlavně si tu hoňte trika na tom, že to víte a že neporadíte smiley

0 Citovat

Ale já klidně poradím. Určitě to proletíš?

0 Citovat

Tuto trasu ne-e, děkuji. BKK nebo CMB by tam nebylo? smiley

0 Citovat

Použití "ocásku" chápu ale neměl by být na konci jako poslední let? Proto ocásek. Když ho dáš jako první let a nenastoupíš tak ti přeci vše propadne. Nebo se pletu?

0 Citovat

A na tohle řekneš co? smiley

PS: není to moje, ale Víti.. Netuším, jaký tam je kix.

0 Citovat

Libore, nepleteš se. Celé by se to muselo proletět.

haxs: CMB i BKK v téhle konstrukci za 9300 a nějaké drobné. Ale opravdu si myslíš, že to proletíš?

0 Citovat

Tak tohohle uz bych se trochu bal... Psychlogickou hranici pres ocean mam 6k, pod to bych se bal objevit na letisti smiley

0 Citovat

Jéé.. hned bych to koupil! smiley Když jsem mohl letět za stejnou cenu PRG-NYC-MXP, tak proč ně zpátečku z Mnichova smiley

0 Citovat

Dík, že ses mě zastal, náčelníku smiley
Logo identifikuješ i v tom rozmazání, to není na hodinu hledání smiley
A začít hledání se dá v obou hlavních destinacích, kam se nejčastěji létá z Evropy, s prakticky stejnou výslednou cenou.

0 Citovat

moc hezké smiley jdu si lámat hlavu...

0 Citovat

Tuším, že 100% fd šel i z C5 (snadno proletitelný)..

0 Citovat

zajímavé, taky to jdu na hodku zkusit najít:)

0 Citovat

Tých 59€ je už fakt sila .. keď si pomyslím, že za lety čo po EU dávam pravidelne (väčšinou rôzne medzi ARL-RIX-VIE-BTS-PRG) dávam viac .. ajajaj smiley

0 Citovat

Můžu se zeptat? V matrixu se neorientuju, ale láká mě to víc a víc. Existuje nějakej základní pattern jak hledat "ocásky"? Jsou nějaký osvědčený, musí mít nějakou spojistos s hlavním letem etc? Díky moc za případné rady

0 Citovat

Je ,to jsou teda ceny. Shanim letenky do NY na jaro. Poradite prosim,jak sehnat co nejlevnejsi? Dekuji moc za jakekoliv tipy.

0 Citovat

Tak jsem to zkousel ruzne, ale nemel jsem stesti zacatecnika, ocasek je asi pro greenhorna moc koplikovany, pokud by nahodou nekdo umel lepe najit sikovnou letenku z Prahy kamkoliv do Japonska tak bych byl velmi vdecny.
Tam posledni tyden v Breznu a zpatky koncem Dubna. Predem dekuji Rick

0 Citovat

Voe to je jak s tim Matrixem, vy tady vytahnete letenky za 59ecek a kazdej zacatecnik neznalej problematiky bude hledat letenky za louzi za tyhle ceny smiley

Pak zjisti ze ten prvni leg musi proletet na jinym kontinentu a ze ho ta sestrelena cena letenky vlastne vyjde na 2x normalniho tarifu z PRG... smiley

0 Citovat

no může a nemusí...

můj konkrétní příklad: za dva týdny letím na dovolenou do /censored/ a na cestě zpátky mám 23 hodinový stop v /censored/, takže prakticky "zadarmo" můžu proletět ten první úsek z tohoto příkladu, kdybych měl v požadovaném termínu hlavního letu volno, tak bych zrovna u toho Tokya za 8 neváhal ani sekundu; ale na příští rok už mám ve veškerém volnu naplánováno

a kdybych chtěl být extrémně opatrný kvůli neprošvihnutí zpáteční cesty z dovolené, tak by stačilo připlatit cca 500 Kč za jiný 1x a obětovat noční spánek

0