A skočil do toho, etix dorazil, tak snad pán bůh dá  .

[IB] BCN-BKK / NRT-PRG

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

12 reakcí

A skočil do toho, etix dorazil, tak snad pán bůh dá smiley

0

Našel jsi termín bez nočních layoverů?

Jinak letenka vydrží, je klasicky v GDS http://letenky.cestujlevne.com/booking/ ... e=open_jaw

0 Citovat

Je tam i Singapur, Kuala Lumpur a další. Já vzal BCN-SIN-TOKYO-PRG (31.05.-28.06.) ....cena bratru 222liber. smiley

0 Citovat

Přelet řešíte jak? smiley

0 Citovat

Přelety míle...

edit: Jinak koupeno na stránkách Iberie, nemám nervy řešit změny, které se jistojistě objeví s klukama z garáže smiley

0 Citovat

OK, za míle to je jiná smiley jinak mám jen AirAsia z KUL do TYO za 2,8k. K tomu přelet do BCN a jsme na 10k+...

0 Citovat

Taky jsem bral přes IBE. Přelety se uvidí. Míle nemám, tak to buď dojdu, nebo čapnu něco klasicky smiley

0 Citovat

Tak sa pozerám na BCN-PEK//OKA-PRG ... stále zbytočne vysoké YQ (11,800CZK je to celkovo) :-/ Ale to už by som asi chcel moc smiley A do JV Ázie neviem či sa mi chce 3x za pol roka smiley a v Tokyu som tiež bol nedávno..

Nemáte niekto nejaké iné zaujímavé kombinácie ešte? (ja sa na to keď tak kuknem, keď prídem z práce).

Prelet by som asi tiež riešil mílami, ak by tam nebol akurát nejaký super deal smiley

0 Citovat

Zdá se, že funguje cokoliv PRG-TYO / střední Amerika nebo jižní Amerika - EU za 5-7 tisíc.

0 Citovat

Dnes im to funguje opacnym smerom, bkk-bcn ide aj za 105€ ,ale prahu tokyo nemozem stlacit pod 211€ .. nejaka pomoc s tymto?

0 Citovat

edit: Chci koupit za míle přelet BKK - NRT s Cathay Pacific, má význam udělat ca. 7 h stopover v HK na nějakou krátkou prohlídku nebo na to hodit bobek a vzít přímý let?

0 Citovat

to uz nic moc cena...najma ked je tam BCN.. co pozeram da sa multicity PRG-TYO a SHA-VIE s BA okolo 400 euro normalne a bez error fare smiley

0 Citovat

Chytil jsem včera LIN-MAD-HAV / NRT-MAD-PRG za 189 € od 31.5. do 24.6.
Nějaké tipy (hacky) na multi-stop letenky mezitím, tedy z Kalifornie (SFO, LAX etc.) směrem do Asie? Z Kuby se dá dostat do Cali celkem levně s JetBlue, takže tohle neřeším smiley
Uvítal bych zastávku na Havaji, kdyby to šlo smiley

0
12 reakcí