Téma po vzoru diskuzního fóra na webu airways.cz aneb pochlubte se, jaké vás čekají v roce 2016 lety  .

Vaše lety v roce 2016

Založil ve fóru Co se nevešlo

Téma po vzoru diskuzního fóra na webu airways.cz aneb pochlubte se, jaké vás čekají v roce 2016 lety smiley

Úvodem se chceme jako tým CL podělit o plán na krátký česko-anglicko-polský lednový trip zahrnující lety na exotické lince ČSA z Radomi přes Ostravu do Prahy.

Tak tedy:
27/01 BRQ-LTN W6
27/01 LTN-LUZ W6
29/01 RDO-OSR-PRG OK

0

Nás čeká v březnu CAN/USA trip s trajektorií LUX-LHR-YYZ-YUL, po 10 dnech cest přelet DCA-ATL-ORD a pak zpátky domů trasou ORD-LHR-TXL. Natěšenost velká smiley Zda se něco objeví v průběhu roku... může se stát smiley
Jinak, linka OK z Radomi je pro mě velkou záhadou, asi tam má někdo z managementu chatu, protože minimálně z PRG linka létala v začátcích se dvěma pěti pax... Spíš to bylo pro polské pax na přestup v PRG, kdo ví..
/edit - tak přibyly ještě prodloužené víkendy v GDN, BRI, FCO, CPH, VCE a ATH ve druhé půlce roku... Zatím pořád úspěšně nalézám sem a tam pár volných dní na menší výlet smiley

0 Citovat

Zatial Budapest-Dubai-Manila-Cebu-Tagbilaran a naspet "domov", v juni Budapest-Lisabon a ked Boh da, tak v septembri Budapest-Teneriffe . Viem si toho predstavit ovela viac, ale 20 dni dovolenky je proste malo smiley

0 Citovat

zatial mam naplanovanych 10 letov, dokopy za 369€

januar - po 10. rokoch Londyn
marec - Bishkek
oktober - Tokio + den v Istanbule

0 Citovat

V únoru PRG-Kodan- JFK-LAX
na jaře PRG-Incheon
v létě určo nějaká dovolená u moře a na podzim opět USA smiley) no těšim se smiley

0 Citovat

2/16 - Praha - Istanbul (Turkish)
2/16 - Istanbul - Kuala Lumpur (Turkish)
2/16 - Kuala Lumpur - Krabi (Air Asia)
3/16 - Krabi - Kuala Lumpur (Air Asia)
3/16 - Kuala Lumpur - Osaka (Air Asia X)
3/16 - Tokio - Istanbul (Turkish)
3/16 - Istanbul - Praha (Turkish)

0 Citovat

Tokio mi proklouzlo mezi prsty, takže zatím jen Londýn s dětmi. Ale denně číhám na další pecku.

0 Citovat


V januari na otocku do Londyna
Februar najviac na juh ako sa to da - Ushuaia
v maji otestujeme Albansko zo Skopje a odlet z Korfu
V lete Gdansk a opat Skopje (naspat asi zo Solunu, to treba este dokupit)
a v oktobri este Heraklion
---
Cena spolu cca 330 euro

0 Citovat


Praha - Istanbul - Tokyo / prelom kvetna a cervna, dal se uvidi smiley

0 Citovat

Cesta kolem světa za 15 dnů na přelomu ledna a února 2016

0 Citovat



zatial vsetky tripy na rok2016 s OneWorld. miro | http://my.flightmemory.com/miro776

0 Citovat



Január plný, Február prakticky tiež, potom Japonsko na konci Mája ... zvyšok ešte potrebujem doplniť.

(ale priznávam podvod, Švédsko/Lotyšsko sú pracovne smiley )

0 Citovat

Zatím akorát trip na únor/březen akce s Qatarem z CL smiley + nějaké přelety:

BUD -> DOH -> KUL
KUL -> REP -> KUL
KUL -> LGK
LGK -> SZB
KUL -> SDK
SDK -> BKI
BKI -> KUL
KUL -> DOH -> BUD

0 Citovat



Prozatim je jiste tohle...Jeste samozrejme pribude par letu v ramci Evropy a pak neco v Japonsku a okoli.Ale s 25 dny dovolene je to tezke smiley

0 Citovat

Pak uz jen vikendovky po Evrope... smiley

0 Citovat

Zatím jen na únor smiley Čekám ještě na nějakou pecku směr Asie na podzim

0 Citovat

Připadám si tu trapně, protože mám zatím koupený jen jeden let smiley A to 26.1. Praha -> Dublin, na Erasmus smiley V plánu mám samozřejmě velké cestování v rámci britských ostrovů, takže mě čekají určitě lety do Glasgow/Edinburghu, Londýna a Cardiffu. Po státnících se chystám na trip Polskibusem, který budu končit ve Tallinnu, takže to mě čeká let Tallinn -> Praha. A na podzim bych ráda letěla Praha -> Milán, pak zase protestovala Itálii busem a zpět letem Bari -> Praha smiley

0 Citovat

Já ještě pevně stanovený destinace nemam, ale chtěl bych se podívat na Island, do Portugalska a USA. A pokud se objeví nějaká super letenka, tak teď už nezaváham jako s Japonskem a koupim jí smiley

0 Citovat

Zatim mam plan udelany diky CL, diky vam smiley
Silvestr Dublin, v unoru japonsko, v kvetnu azory.
mezitim pracovne brezen a duben Jemen.
no a pak se uvidi smiley

diky moc tymu CL, hezke svatky

0 Citovat

trip AMSterdam-LIMa sa dal kupit za 300eur pred par dnami, ale je este mozne ,ze to budu rusit, je to s BA,tak tam sa neda na nic spolahnut...
http://www.fly4free.com/deal/europe/error-fare-flights-from-amsterdam-to-peru-for-only-e285/

trip VCE-MEL-FRA ma stal 563eur s Qatar Airways, to mal zaciatkom listopadu promo akci, na webu aerolinky boli az 40% slevy
http://www.fly4free.com/deal/europe/up-to-40-discount-on-flights-with-qatar-airways-fly-to-asia-australia-and-africa-from-europe-from-only-e329/

trip do Chile (MXP-GRU-SCL) stal cca 10800kc, a Brazilie (MXP-GRU-SSA) cca 7500kc, oboje operovane LAN+TAM
http://cestujlevne.com/error-fare-letenky-z-milana-do-jizni-ameriky-7-244-kc/

a Japonsko ma inspirovalo toto:
http://cestujlevne.com/napric-japonskem-z-okinawy-pres-hirosimu-osaku-a-kjoto-az-do-tokia-z-prahy-11-250-kc/
ale tam som si priplatil,lebo som nechcel letiet cez LHR a uprednostnil som drahsiu variantu s JAL/Finnair (segment HEL-TYO s JAL/B787)

mile a body s OneWorld pripisujem na "qatar privilege club", s Platinovou kartou uz je to cestovanie prijemnejsie...

urcite nejake 1-2 tripy do JV asie na rok 2016 este dokupim,ale to ma este cas.
btw, pracujem v IT, ale nie ako zamestnanec, s max. 25dni dovolenky sa taketo vylety nedaju stihat....

m.

0 Citovat

Pár míst v plánu je smiley

0 Citovat



Ve zde zveřejněné akci jsem koupil s QS Malajsii (BUD-DOH-KUL) s návratem z Langkawi (LGK-KUL-DOH-BUD). Později jsem k tomu u MH přikoupil ještě let do Kambodže do Siem Reap (Angkor musím vidět...) - tam je to přímý KUL-REP, zpátky je to na Lakgkawi (KUL-REP-LGK).

0 Citovat

Zatím březen 2016 spotterský výlet do LA cestou necestou MUC-TXL-ORD-LA-SFO-DTW-ORD-TXL-MUC smiley smiley

0 Citovat

U mna to vyzera zatial takto:

Zakupene:
01/16 BTS - SXF Ryanair
01/16 SXF - BTS Ryanair
03/16 BUD - FRA Lufthansa
03/16 FRA - PEK Air China
03/16 PEK - REP Air China
03/16 SGN - PEK Air China
03/16 PEK - VIE Air China
03/16 BUD - TFS Wizzair
03/16 TFS - BUD Wizzair

Planovane:
03/16 REP - SGN Cambodia Angkor Air
03/16 SGN - HPH Vietnam Airlines
03/16 HAN - PQC VietJetAir
03/16 PQC - SGN Vietnam Airlines

0 Citovat

Letos už asi vymalováno ..

2/16 - Praha - Istanbul (Turkish)
2/16 - Istanbul - Kuala Lumpur (Turkish)
2/16 - Kuala Lumpur - Krabi (Air Asia)
3/16 - Krabi - Kuala Lumpur (Air Asia)
3/16 - Kuala Lumpur - Osaka (Air Asia X)
3/16 - Tokio - Istanbul (Turkish)
3/16 - Istanbul - Praha (Turkish)
4/16 - Praha - Milán (ČSA)
4/16 - Řím - Praha (Vueling)

zbývá:
11/16 - Berlín - Tenerife (Norwegian)
11/16 - Tenerife - Berlín (Norwegian)

0