Při podání žádosti o ESTU jsem vycházel z toho, že do USA přiletím letadlem (ještě jsem neměl koupenou letenku). ESTA je schválená. Nakonec ale přicestuji do USA autobusem a ne letecky. Má s tím někdo zkušenosti? Bude na hranici problém? Anebo je jim tohle jedno? .

ESTA - místo příletu bude příjezd autobusem

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

10 reakcí

Při podání žádosti o ESTU jsem vycházel z toho, že do USA přiletím letadlem (ještě jsem neměl koupenou letenku). ESTA je schválená. Nakonec ale přicestuji do USA autobusem a ne letecky. Má s tím někdo zkušenosti? Bude na hranici problém? Anebo je jim tohle jedno?

0

Já se připojím k dotazu - uvedl jsem, že přijedu do Miami letos na podzim, ale nakonec jsem USA minul a poletím až na jaře do NY. Doufám, že nebudou problémy.

0 Citovat

ESTA sa vzdy da upravit a pri pozemnom prechode ESTA nepotrebujes smiley ale zaplatis 6 dolarov poplatok na hranici

0 Citovat

Presne tak ESTA neplati na prichod autobusom iba lietadlom priapadne myslim lodou smiley .... Ja som si vyplnal ESTU pred takmer rokom ked som isiel do Los Angeles, a okrem toho som uz na tu istu letel do New Yorku aj do San Francisca a nemal som problem s tou povodnou v ktorej som uviedol ze cestujem do LA, nikdy som v nej nic neupravoval ....

0 Citovat

diky za odpovedi a za uklidneni smiley

0 Citovat

vyuzijem vlakno, zatial som to nezistoval budem rad za radu.
ale pri pozemnom prechode riesim viza a platim ten 6USD poplatok?
ako je to v pripade, ze pojdem cez hranicu z Montrealu autom/busom, po navsteve Iranu, budem potrebovat viza z ambasady, v pripade ze nemam dva pasy a zaplatim ten 6USD poplatok na hranici este. dikes

0 Citovat

kazdy okrem Kanadanov to plati, ci uz ma viza, alebo je na visa waiver
https://help.cbp.gov/app/answers/detail ... fee-to-u.s.

0 Citovat

mato, ved toto, takze je to jasne

0 Citovat

Este jedna otazka k tomuto, takze vlastne po navsteve Iranu clovek sa uz do US na ESTU nedostane?
Nenasiel som nikde ci je tam nejake casove obmedzenie len na tej wiki ze visa waiver program neplati ak boli cesty po 1.3.211


aj si rovno ordpoviem, pravdepodobne je to tak.

0 Citovat

Mám dotaz k jinému tématu, ale nejde mi založit nové vlákno. Nevíte někdo, jak je to s dovozem mušlí a lastur z Baham přes USA do ČR? Mohu při dovozu pár kusů očekávat problémy?

0 Citovat

Privezl jsem si jich uz nekolikrat hromadu, ale nikoho sem se neptal a problemy tudiz ani nenastaly.. :D

0
10 reakcí