Jde koupit letenka s nulovou hodnotou?  .

rumbo.fr, viajar.com - diners

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Jde koupit letenka s nulovou hodnotou? smiley hází mi error.

0

MC Debit - má každý.

0 Citovat

Mělo by to jít, mám odzkoušeno

0 Citovat

Ono to vždy v kalkulaci ceny vynuluje částku a prostě 0,00 EUR platba.

0 Citovat

Vím vím, ale házelo mi to error při té platbě, přičemž jsem měl předtím hned rezervaci zaa 3,9eur v pohodě.

0 Citovat

Teď mi to taky teď píše, že nemám mastercard debit, přitom jí mám smiley Ono vždycky, chvíli jde, chvíli ne...

0 Citovat

Zdravím, můžeš napsat tvůj airplane list. Možná bych sdílel návštěvu památek atd. Děkuji

0 Citovat

25.3. WRO-WMI ráno
25.3. WMI-GDN odpoledne
26.3. GDN-KRK
- pokud pojedeš, dej vědět. Hotely mám sice jednolůžko, ale ještě se dá ušetřit na transferech do WRO a z KRK.

0 Citovat

ja som chcel ze si spravim vikend vo warszawe smiley ... cenu mam 1.44€ .. mam MC Debit smiley a stejne ma to tiez stale prehadzuje na Mastercard za cenu asi 80 EUR a pritom mam jasnu Debetku smiley smiley smiley skusim to este s inou ak ju doma najdem smiley ... neviete ci sa da toto nejak ,,ocurat,, ? smiley

0 Citovat

jsi dal mozne zakoupit?

0 Citovat

Pri platbe kartou Diners jsou mozne slevy az 43€ na zpatecni letenku.

http://www.viajar.com - zalozka Vuelos

0 Citovat

Ok, mel jsem napsat na segment. Protoze zpatecni mi to aktualne slevnilo o €43

Našel jsem například zpáteční letenku Budapešť - Brusel (BUD-CRL) 22.9. tam, 23.9. zpět za 2€ (sleva 33€)

http://vuelos.viajar.com/vg1/waitdeepli ... onTrip%3D1

Vše přímé lety, bez přestupů, cena za zpáteční letenku:
BTS-CRL 23.3.-25.3. 14€
BTS-BGY 25.5.-27.5. 14€
BTS-ATH 12.5.-14.5. 22€
PRG-VCE 24.8.-31.8. 22€
PRG-MXP 27.5.-2.6. 16€
PRG-STN 17.6.-24.6. 23€
PRG-DUB 16.10.-19.10. 41€
PRG-AMS 6.6.-13.6. 44€
PRG-CDG 25.6.-1.7. 50€
WRO-BGY 22.6.-29.6. 10€
WRO-BVA 23.3.-29.3. 3€
WRO-BLQ 6.5.-13.5. 18€
WRO-STN 28.9.-6.10. 13€
KRK-RYG 30.3.-5.4. 6€
KRK-NYO 22.4.-27.4. 6€
KRK-MLA 15.4.-18.4. 65€
KRK-PMI 12.4.-15.4. 58€
LEJ-STN 14.4.-21.4. 8€

0 Citovat

Zdravim Vas priatelia,
V prvom rade dakujem za tuto stranku ako aj jednotlive prispevky a rady, ktore tu clovek moze najst.

Chcel by som sa opytat, na tieto stranky:
http://www.rumbo.fr/
http://www.viajar.com/
http://www.jetcost.com/

Ake mate skusenosti so strankami? Nakolko cital som, ze je to vsetko super vec, dokaze to nadherne zlacniet letenky, ale ako citam, tak ludia takmer okamzite dostanu BAN.
Kolko leteniek sa Vam podarilo takto zakupit? Pripadne mate este nejake ine stranky im podobne? Je tu aj niekto komu to este neblokli?
Co sa tyka karty diners, oplati sa to vobec objednavat? Na stranke https://www.dinersclub.sk/ som objavil kartu: "Diners Club Pure" https://www.dinersclub.sk/sukromni-klie ... lub-pure-0
Ma s nou niekto nejake skusenosti?

V sucasnosti sa mi paci BA - Pariz v termine 30.6 - 4.7
Cez ryanair by to pre 2 osoby vyslo: 2 x 26,99€ + 2 x 47,99€ = 149,96€
Cez rumbo.fr s diners kartou by to vyslo len na 95,48€ pre 2 osoby, cim vznikne rozdiel 54,48€, ktore moze clovek vyuzit na transfer medzi letiskom a centrom Pariza.
Dakujem za Vase odpovede, rady a pripomienky.
Nech sa Vam dari.

0 Citovat

Pořizoval jsem si Diners hlavně kvůli pojištění. Mám verzi z mesec.cz, je tam nižší roční poplatek.

Na viajar jsem kupoval naposledy dnes, se slevou 43€ za 2 letenky.
Našel jsem například zpáteční letenku Budapešť - Brusel (BUD-CRL) 22.9. tam, 23.9. zpět za 2€ (sleva 33€)

http://vuelos.viajar.com/vg1/waitdeepli ... onTrip%3D1

Vše přímé lety, bez přestupů, cena za zpáteční letenku:
BUD-TSF 3.6.-10.6. 12€
BUD-ATH 20.10.-4.11. 26€
BTS-CRL 23.3.-25.3. 14€
BTS-BGY 25.5.-27.5. 14€
BTS-ATH 12.5.-14.5. 22€
PRG-VCE 24.8.-31.8. 22€
PRG-MXP 27.5.-2.6. 16€
PRG-STN 17.6.-24.6. 23€
PRG-DUB 16.10.-19.10. 41€
PRG-AMS 6.6.-13.6. 44€
PRG-CDG 25.6.-1.7. 50€
WRO-BGY 22.6.-29.6. 10€
WRO-BVA 23.3.-29.3. 3€
WRO-BLQ 6.5.-13.5. 18€
WRO-STN 28.9.-6.10. 13€
KRK-RYG 30.3.-5.4. 6€
KRK-NYO 22.4.-27.4. 6€
KRK-MLA 15.4.-18.4. 65€
KRK-PMI 12.4.-15.4. 58€
LEJ-STN 14.4.-21.4. 8€
NUE-SAW 17.3.-25.3. 36€

0 Citovat

Vdaka za nove akciove tipy.
Bola to tvoja prva kupa, ci uz to mas aj osobne vyskusane? Ziadne limity, alebo BANY po zakupeni viacerych leteniek?

0 Citovat

První koupě to nebyla, na žádné bany ani limity jsem zatím nenarazil. Kupuju se stejnou kartou a na stejné jméno.

0 Citovat

Jsem na rumbo.fr viděl slevu při platbě mastercard debit, o kreditce diners a slevě tam nic není, nebo koukám blbě?

0 Citovat

cena sa dava automaticky so zlavou s tym ze mas preddefinovanu kartu podla webu kde kupujes, skus to ked tak zmenit na inu kartu ci sa cena zmeni na vyssiu ...

0 Citovat

Slevy podle použitých karet bývají v jiných jazykových mutacích, např. španělský edreams nebo zmiňovaný viajar.com

0 Citovat

Ahojte,
nie som si isty, ale mozno zalezi aj od krajiny nakupcu, podla ktorej je zlava na konkretny typ karty. Lebo ked pouzivam filter na sposob platby zlavu mi ukazuje jedine pri pouziti karty MAESTRO ako cez viajar.com aj pre rumbo.fr a pritom vacsina z Vas pise, ze zlava bola uplatnena pre DINERS.

Mylim sa? smiley

0 Citovat

Ja s tymto nemam prave prilis skusenosti, preto sa aj pytam na tieto infa, no mam z toho taky pocit, ze v priebehu dna sa to castokrat aj meni, nakolko vcera sa na prislusne terminy dala uplatnit krasna zlava cez diners a niektore dnes uz nefunguje a je mozne uplatnit uz len ciastocnu zlavu cez masterdacard.

Napr. Rumbo.fr
Vcera sa dala zohnat zpiatocna letenka Bratislava - Paris 30.6 - 4.7 za cca 48€ cez dinners.
Pred 5 minutami ked som si naklikal tento termin a dalo mi len malicku zlavu cca 8€ cez masterdacard, cize letenka vychadzalo na cca 70€, no teraz ked som to updajtoval, tak uz mi to zase hodilo zlavu s diners za 48,48€.

Viajar.com
Hadze stale rovnaku cenu, t.j. 53€ - platba cez Maestro.

Je to super vec, lebo to brutalne zlacnie niektore letenky, vyskusal som napr. teraz Dusseldorf - London STN ( 17.3 - 18.3)
Cez ryanair za obojsmernu letenku: 23,55€
Cez viajar.com: -2€, po kliknuti na rezervaciu to hodi na 0,00€, platba cez Maestro ( Pripadne ak by to neslo zaplatit so sumou 0,00€, tak sa da kliknut na to poistenie a letenka by tak vysla na cca 5,92€)
Cez rumbo.fr: -7€, po kliknuti na rezervaciu to rovnako hodi na 0,00€, platba cez diners( Ak by to neslo zaplatit so sumon 0,00, tak s poistenim by to vyslo len na 0,92€)

Vyzera to velmi zaujimavo. Mam na Vas preto otazku, mal s tym nikto uz niekedy problem, ze ked kupoval cez tieto stranky, tak mu letenky jednoducho neprisli, alebo bol nejaky problem potom v pripade v systemu ryanairu, alebo inej nizkonakladovky?
Oplati sa podla Vas radsej investovat a zaobstarat si diners alebo skor maestro? Nakolko niekde som cital, ze ked dinners je mozne zaplatit len kazdych 60 dni a ze to dost rychlo blokuju. S maestro kartou nemam skusenosti, nakolko mam Visa Electron, avsak na tuto kartu sa v sucasnej dobe nevztahuje ziadna zlava. Je pravdedpodobne, ze ak si bude clovek zakupovat cez Maestro, je vacsia sanca, ze Vas po par nakupoch nebloknu?
Pripadne sa stava sa castokrat, ze rumbo.fr alebo viajar.com menia jednotlive platobne karty na ktore poskytuju takuto zlavu? Alebo je to spravidla takto dane, ze rumbo - dinners a viajar- maestro?
A este ma napadla takato vec, ked si zakupim napr. letenky v rumbo.fr, pridu mi vsetky potrebne dokumenty na email, ja si to zmenim cez my account v Ryanairy, je mozne si nejak pri tejto zmene, resp. pri online - check-in doplatit konkretne miesta, alebo uz to potom nie je mozne?
Pekny den priatelia smiley

0 Citovat

Sleva je podle jazykové mutace, každá totiž vyhledává na jiných portálech. Když budeš svůj let hledat na viajar.es nebo jetcost.es, bude tam diners a sleva značná.

0 Citovat

cez viajar.com na Maestro kartu sa da prave kupit spiatocka Bratislava - Berlin na zaciatok novembra za 28€

0 Citovat

Někdo ochotný s platební možností viz předmět příspěvku - nákup 2 letenek cca. 200 Eur? Dohoda jistá. Díky

0 Citovat

Ahojte,
Rad by som tu chcel ponuknut moje sluzby - stale mi ficia zlavy cez Diners a tak ak mate nejaku vyhladnutu letenku, dajte mi vediet a mozem to booknut s pripadnou zlavou (Ryanair niekedy az 30 euro na spiatocnej letenke). Neberiem to ako zarobkovu cinnost, ale body na karte potesia smiley Ucet mam aj cesky, takze kludne ma tu kontaktujte.

0