Čaute, chci nadělit k vánocům přítelkyni nějakou zpáteční letenku, ale láká mě totální random/neprofláknuté město. AZair požadavky: 3-5dní Katowice, ostrava odlet xxx místo příletu 1 přestup max cena tak do 1400 na osobu PROBLÉM je, že mi vyjede OPRAVDU nepřeberně moc destinací a některé jsou opravdu zajimavé. A já bych chtěl Váš tip, co vybrat. Něco nepřejezeného, turismem neposraného. Paříž, Amsterdam, Benátky, Barcelona, Londýn atd. mě vůbec nezajímají. (ty velká profláklá města) .

Netradiční prodloužený víkend k vánocům

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Čaute,

chci nadělit k vánocům přítelkyni nějakou zpáteční letenku, ale láká mě totální random/neprofláknuté město.

AZair požadavky:
3-5dní
Katowice, ostrava odlet
xxx místo příletu
1 přestup max
cena tak do 1400 na osobu

PROBLÉM je, že mi vyjede OPRAVDU nepřeberně moc destinací a některé jsou opravdu zajimavé. A já bych chtěl Váš tip, co vybrat. Něco nepřejezeného, turismem neposraného.

Paříž, Amsterdam, Benátky, Barcelona, Londýn atd. mě vůbec nezajímají. (ty velká profláklá města)

0

tak ja osobne by som volil napriamo Kyjev, prip. tour de Poland...do Varsavy, tam jeden den a odtial napr. Gdansk.
Prip. Bari v januari/februari by nemuselo byt zle na prieskum regionu.

0 Citovat

Zkus Iasi, Suceava, Timisoara, mozna Skopje nebo Nis z Bratislavy (prime lety).

0 Citovat

OP, nenapisal si obdobie, kedy sa ma vylet uskutocnit.

Ak ma slecna rada dlhe tesenie sa na vylet, tak napr Malta 24-27.3 za 1100 alebo Catania 25-28.3 za 800, inak o malo drahsi Tel Aviv na prelome ledna a unora. vsetko z KTW.

0 Citovat

Promiň, přesně jak píšeš : buď konec února nebo konec března.

0 Citovat

este jeden benefit k Malte - bude to inauguracny let na danej linke, tzn mozete zazit vodnu slavobranu smiley

0 Citovat

Za Maltu z KTW jsem moc rád smiley celkově se to z KTW celkem solidně rozrůstá o další zajímavé destinace. Pokud budu chtít letět s wizzem do MLA v dubnu, kdy je ideální začít sledovat ceny? Jinak dávejte pls další tipy smiley poslušně zapisuji, protože popisek zakladatele vlákna odpovídá přesně mým požadavkům smiley

0 Citovat

na Azairi si na svoj vysneny termin nastav Watchcat, alebo si uloz URL a raz dvakrat za den si na to klikni. na: http://goo.gl/8Tn33b

0 Citovat

Z Ostravy zkus Bergamo . je a jiste bude k mani za 540 Kc , pri stesti ho chytnes i za 270 Kc , prilet tam budes mit sice vecer ,ale to navadi ,, z letiste do mesta je to sotva pulhodinka, na nadrazi tak 20 minut ,ta pulhodina az nahoru do stareho mesta , prijmene mesto i prijemne letise ,ale hlavne taky jedna z velkych bazi Ryanair ale je tam i Wizzair a druhy den mas velikou nabidku moznosti kam lety 30-40 euro za zpatecni letenku , Sardine , Korsika , Sicilie , Malta , Portugalsko, Kreta ,kdyz pridas jeste 10 euro muzes mit Maroko , chce to jen pohledat a sladit let z Bergama z Ostravou

0
8 reakcí