Zdravím, od včera se snažím zakoupit letenky s AirAsia a při posledním kroku to vyhodí chybu, že prohlížeč nemohl ověřit platnost certifikátů. Nekupoval jste někdo v posledních dnech letenky s AirAsia? Chci platit kartou let z Bangkoku a nic.. Nebo nedájí se jejich letenky koupit i někde jinde? Každým dnem letenky zdražují .. .

AirAsia - Problém s platbou

Založil ve fóru Letecké společnosti

5 reakcí

Zdravím,

od včera se snažím zakoupit letenky s AirAsia a při posledním kroku to vyhodí chybu, že prohlížeč nemohl ověřit platnost certifikátů. Nekupoval jste někdo v posledních dnech letenky s AirAsia? Chci platit kartou let z Bangkoku a nic..

Nebo nedájí se jejich letenky koupit i někde jinde? Každým dnem letenky zdražují ..

0

Ahoj. Řešila jsem podobný problém 2 týdny zpět. Nakonec pomohlo změnit prohlížeč. Původně jsem byla v Chrome, po změně to prošlo na první pokus. Snad ti to také pomůže. smiley

0 Citovat

Potvrzuji stejný problém - nakonec jsem nasetupoval všechny cestovatele v PC a samotnou rezervaci a platbu pohodlně v apce na mobilu.

0 Citovat

Snad bez provize prodává lety asijských lowcostů tiket.com

0 Citovat

Potvrzuji, s appkou AirAsia to šlo. Nicméně webovky mrtvý, zkusil jsem tři prohlížeče - Firefox, Chrome a Edge na Win10, nejspíš problém s certifikáty a ověřením. Včera nefungoval ani trik s appkou, dnes už se mi to povedlo. Takže díky za reakci, že jsem v tom nebyl sám smiley

0 Citovat

Zkuste vzdy predem vymazat "cache" prohlizece (http://www.wpartner.cz/webovy-redakcni- ... rohlizece/), vpodstate by to melo poresit potize s nakupy v rozdilnych prohlizecich,

0
5 reakcí