Nemám moc rád zimu a tak bych rád vyrazil se svojí mici (přítelkyní) někam za teplem. Rád bych nějaké módní letovisko, kde budu moci trochu provětrat kreditky, mici bude moci předvést outfit a kabelky, půjčit si kabriolet, udělat pár selfíček a užít si vzrušující zábavu, koktejly a nevšední zážitky v klubech, případně se pustit i do nějakých větších akcí. Rád bych něco elegantního, stylového, něco je in a ideálně na riviéře, ale zase nic proflákého, kde bude nadměrná koncentrace turistů. Také bych rád nějaké liberálnější prostředí, kde nebude úplně nutné nosit za všech okolností top od bikin a kde se dá večer blbnut na pláži. .

Kam by mel vyrazit metrosexual s mici v zimě za teplem?

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

13 reakcí

Nemám moc rád zimu a tak bych rád vyrazil se svojí mici (přítelkyní) někam za teplem. Rád bych nějaké módní letovisko, kde budu moci trochu provětrat kreditky, mici bude moci předvést outfit a kabelky, půjčit si kabriolet, udělat pár selfíček a užít si vzrušující zábavu, koktejly a nevšední zážitky v klubech, případně se pustit i do nějakých větších akcí.

Rád bych něco elegantního, stylového, něco je in a ideálně na riviéře, ale zase nic proflákého, kde bude nadměrná koncentrace turistů. Také bych rád nějaké liberálnější prostředí, kde nebude úplně nutné nosit za všech okolností top od bikin a kde se dá večer blbnut na pláži.

0

http://www.tropicalisland.cz/cenik-vstu ... sluzeb.php

nebo v krakowě je slušný aqua park ... a přítel Micin se může večer vyparádit v centru města, kde najdete slušnou putyku a místní chlopaci budou zírat

0 Citovat

A co třeba vyrazit s Micinem na gay cruise do Karibiku?

0 Citovat

Ja bych doporucil pozemni cestu s Kolumbie do Panamy.. tam se ty kreditky provetraji dokonale smiley naval turistu skutecne nehrozi smiley a Mici tu kabelku provetra taky skvelym zpusobem smiley Mozna, ze se bude hodit i ten kabriolet , kdyz by bylo nutne vozsidlo nahle nechat na pospas osudu:lol: Top s bilkin muze bez problemu odlozit smiley horko bude dostatecne smiley vzruseni bude opravdu originalni smiley a pokud se podari zaujmout mistni , tak by se podarilo treba i dostat se do vetsi akce smiley nic nehrozi Alcatraz uz stejne slouzi jen turistum smiley

0 Citovat

Ja bych doporucil svoje zimni dvojkombo - kreditky provetrat v Miami (objet to Mustangem) a pak kratkym preletem na plaze do Cancunu predvest outfity a nalejt do sebe koktejly..

0 Citovat

Latinská Amerika mě zaujala, není to špatný nápad, je to přímo u zdroje, ale nevím jestli zrovna Cancun - ten je hodně turistický.
Možná by bylo zajímavější popíjet Margaritu v Acapulcu, mici v Mexiku ještě nebyla.
Když jsem o tom naposled uvažoval, tak mě odradila probíhající válka gangů. Přece jen bych si nerad vysloužil kulku za to, že jednou nakoupím od konkurence. Ale možná se to od té doby už stabilizovalo.

0 Citovat

Acapulco bylo o ničem ještě před válkou gangů. Na rozdíl od menších, autentičtějších letovisek na jih od Acapulca je to bezduchá hradba hotelových krabic, vše "nastavené" na americké koupáky, hotely jsou ale přímo na pláži (na rozdíl například od Waikiki nebo Copacabana) což je velké plus.
Stará část města je naopak docela zajímavá s jistým geniem loci.
Pokud ale udělání selfíčka spadá pod "vzrušující zážitek" a chlemtání upatlaného koktejlu se dokonce kvalifikuje jako "nevšední zážitek", tak by Acapulco pro tento účel za úvahu stálo. smiley

0 Citovat

Latinská Amerika bude to pravé vzrušení.
Super zážitky, ale je to jako 60-ky v Americe - kdo si je pamatuje, ten si je pořádně neužil.

0 Citovat

Je lednová Káhira dostatečně kosmopolitní a chic pro návštěvu metrosexuála?

0 Citovat

Nejsem si jistý, že muslimové v Káhiře budou schopni odlišit metrosexuála od homosexuála. Takže z toho pohledu bych to viděl jako vysoce rizikové, mohl bys letět (bez padáku) ze střechy budovy...

0 Citovat

Kámoš cestoval s kočkou a nezáviděl jsem mu množství razítek, které musel sehnat. Aspoň předpokládám, že píšeš o zvířeti, protože metrosexuál je sám sobě sexuálním objektem, tudíž lidskou kočku nepotřebuje smiley

0 Citovat

S tím metrosexuálem máš pravdu, já mám kolikrát problémy jen projít kolem zrcadla...

Ale s mici ne, je to přítelkyně, kamarádka do postele, a někdo kdo mi nosí kabelky když nechci být středem pozornosti.
Hlavně v zemích co nejsou dostatečně liberální.

0 Citovat

0 Citovat

Napadly mě ještě Kapverdy, ale nevím jak to tam koncem ledna žije.
Zajímá mě, jestli je to tam dostatečně in, chic a cool.
Nerad ležím jen na pláži u hotelu, ale rád bych i nějakou zábavu a vzrušení.
Máte někdo zkušenosti?

0
13 reakcí