cestujlevne.com

Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie

Letiště na evropském kontinentu

Re: Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie

Příspěvekod mirjur » 17 říj 2016 20:08

tonic píše:to uz zaparkovat v Bratislave a zobrat Regiojet/Slovak lines za par euro :D

To je ale fakt dobrý nápad! Koukám, že RegioJet jezdí z Blavy až na letiště každou hodinu za 130Kč a spousta termínů je v akci za 26Kč! Budu vážně uvažovat. Z Brna je to za 350.
Obrázek
mirjur

Příspěvekod yakub » 17 říj 2016 21:27

Len bacha na to, ze v Bratislave bude viac blbcov na m2, neviem ako je bezpecna na dlhodobe parkovanie s nie SK znackami. Zial
yakub

Příspěvekod Bear » 17 říj 2016 22:32

eremi píše: Bear: Dotčený se ozval? Fakt nebudu s právě s Tebou řešit na co reagovat a na co ne.

Dotčený? Ty máš opravdu dost...
I cesta může být cíl.
Bear

Příspěvekod cestovatel89 » 11 led 2017 17:57

Máte prosímvás někdo aktuální doporučení na parkování a následný přesun na vídeňský letiště? Na tom Fishamedu to teda omezili na 24 hod? Já potřebuju někam uklidit auto na 4 dny a Mazur se mě platit nechce.
cestovatel89

Příspěvekod Robfoxx » 12 led 2017 09:16

Já tam na konci října stál přesně týden hned u toho hřiště a vůbec nic se mi s autem nestalo a na hlavní cestě na podélném stála stříbrná koktávka i když sem přijel a byla tam i jak jsem odjížděl a taky nedotčená.

Já jsem teda taky podlehl lehké paranoie a tak jsem si v práci vytiskl 2 strany o wiena university ... ( zabralo mi to 2min a ty papíry jsem nechal za sklem a udělalo mi to neskutečný klid na duši :-D

Za mě je to stále v pohodě. (stál jsem tam už třikrát)
Robfoxx

Příspěvekod cestovatel89 » 13 led 2017 10:33

Díky za reakci. Odlítám brzo ráno, takže si říkám, že bych to možná zkusil nechat někde ve Vídni na nějakým sídlišti mezi panelákama a jel nějakým MHD na letiště. Ví někdo o nějakým takovým bezpečným sídlišti ve městě?
cestovatel89

Předchozí

Zpět na V Evropě