Ahojte,vydali ste sa niekto na tuto plaž s požičanym autom? viem že tam ide nespevnená cesta a je tam zakaz ist s požičaným autom.Zaujma ma skor skúsenost že aká tam je cesta a či sa to da zvladnut bez ujmi na Renaulte Twingo  .

Fuerteventura - Cofete pláž s požičaným autom

Založil ve fóru Co se nevešlo

5 reakcí

Ahojte,vydali ste sa niekto na tuto plaž s požičanym autom? viem že tam ide nespevnená cesta a je tam zakaz ist s požičaným autom.Zaujma ma skor skúsenost že aká tam je cesta a či sa to da zvladnut bez ujmi na Renaulte Twingo smiley

0

Úplně v pohodě, normální nezpevněná cesta, když jedeš opatrně, nic nehrozí

0 Citovat

Od fotky 21 do cca 63 je ten nas výlet autem z pujcovny na Coffete, cesta tam jde dost často vidět

http://www.mojecesty.com/fotoalbum/fuer ... eden-2012/

0 Citovat

pekne dakujem..no na niektorych foto sa mi zdaju dost velké kamene a vobec netušim aké to twingo bude mat kolieska.Mal som požičiat asi niečo vačšie smiley

0 Citovat

Osobákem tam v pohodě projedeš. Jen bych moc nepočítal, že opravdu dostaneš Twingo. "Or similar" totiž u místních autopůjčoven obvykle zanemená "dáme ti co bude volné", takže jsou naprosto běžné uprgrady i o několik tříd. V prosinci jsme na Tenerife místo Twinga dostali Citroen C-elysee a na La Palmě nám dali vybrat jestli chceme Citroen Cactus nebo C4 cabrio. Brali jsme cabrio, paráda smiley

0 Citovat

Dakujem.uz som im stihol napisat ci sa to da prebookovat na vw polo smiley nastastie je len o 5€ drahsie a zatial neodpisali.auto beriem zajtra.dakujem teda

0
5 reakcí