5.12. začne lowcostová společnost flydubai létat 4x týdně do Prahy (úterý, čtvrtek, pátek, neděle). Rezervace přímo na www.flydubai.com/en/ Údajně má jít rezervace přípojů přímo přes stránky Emirates, ale nějak mi to nefunguje. RECENZE Flydubai: http://cestujlevne.com/recenze-ekonomic ... -flydubai/ .

flydubai

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

5.12. začne lowcostová společnost flydubai létat 4x týdně do Prahy (úterý, čtvrtek, pátek, neděle). Rezervace přímo na
www.flydubai.com/en/

Údajně má jít rezervace přípojů přímo přes stránky Emirates, ale nějak mi to nefunguje.

RECENZE Flydubai: http://cestujlevne.com/recenze-ekonomic ... -flydubai/

0

Zkusil jsem hledat na nahodny termin ke konci ledna 2015 a ukazuje mi to ca 6000 na ceste tam a necelych 6000 zpet s finalni cenou 11 900 korun. Kdyz jsem se dival dnes odpoledne, tak jsem nasel lety s Travel service/ CSA (code share) za 8250 korun zpatecni.

Sejkove budou muset jeste s cenou dolu, aby to bylo zajimave smiley

0 Citovat

s travel servis bych neletel ani za 4000

0 Citovat

Vzhledem k tomu, že se jedná o klasický tarif, se určitě brzy dočkáme i promo tarifu smiley

0 Citovat

Komická je tedy Bratislava za 410€. Tam někdo propálí gatě smiley

0 Citovat

tiez sa na tej cene smejem, ale vravim si, ze by to mohlo byt vyhodne na cestu do CMB (smer BTS-CMB za 11h je krasa, i ked v DXB na prestup len 65min).

verdikt - z VIE cca 600Eur, z BTS 818Eur hladoletom :O obrazok nech si spravi kazdy sam.

0 Citovat

Společnost už začala letenky nabízet v rezervačním systému, zpáteční stojí kolem dvanácti tisíc korun, což je více, než stojí letenka SmartWings. Firma ale začala nabízet nejprve jen tarif, u kterého lze změnit bez poplatku čas odletu. Letenky na pevné datum budou levnější.
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/flydubai-spoj ... clanek-box

0 Citovat

On ten promo tarif bude stejně jen o cca 15-20% levnější, navíc bez kufru. Ale v porovnání s TVS to bude nebe a dudy smiley)

0 Citovat

Ten travelservice se dá přežít pokud letíte po Evropě, tak jeto ok.

0 Citovat

Problém je v tom, že TVS svou cenou vyvolává zcela jiné očekávání. Oproti tomu easyjet, a vůbec i ryanair a wizzair cenou vyvolává očekávání, kde realita přebíjí to za co jsme zaplatili smiley)

0 Citovat

Nechapu co tu resite - nechces letenku za 50000 kc tak ji nekupuj - nechces za 10000 tak ji nekupuj ´- a nefnukej ze si musis koupit kafe za pade - tak muzes chodit pesky a mas to zadara

0 Citovat

V matrixu (prosinec 2014) vidim business class s FlyDubai za 15k - pro predstavu s Emiratama za 66k.. Vypada to celkem dobre, sice samozrejme asi u Emiratu bude business jina liga (s Emiratama sem business letel - flyDubai ne).. Sice na tak kratky let asi zbytecne, nicmene stejne palec nahoru.. smiley
PS: Ani na jejich strankach neni info ze by do PRG lital business.. smiley

0 Citovat

Dobra zprava pro vsechny fanousky Dubaje - flydubai (aspon podle matrixu) uz nasadila promo ceny na prosinec - pred Vanocni terminy tam ted vidim za 7554, tzn. o litr levnejsi nez Nejspinavejsi airolinky roku 2014 - TS.. smiley Sice porad o parset Kc drazsi nez Ukrajinci a Italove, na oplatku ale primy spoj.. smiley

0 Citovat

Hehe.. akorát jsem to kontroloval a ano, ceny jsou nahozeny. 6.888 Kč smiley

PS: prodávají za tu cenu stále flexi-fare!

0 Citovat

Jsem zvědav, co bude až flydubai nahodí ten jejich promo tarif :O

0 Citovat

TVS by melo odebrat tu sestku na zacatku a ta ceny by byla ekvivalentni sluzbam ktere poskytuji smiley

0 Citovat

Jinak ja s nima neletim ani za ty prachy... smiley Radsi bych si priplatil za FD.. smiley Nad 5k pro me neni TS zajimavy..

0 Citovat

TS se vyplatí za cenu, kterou nabízí W6 z Budky smiley) a jen v akcích.

0 Citovat

Ja jsem nasel napriklad na leden 2015 zpatecni s TVS za 5550 z Prahy. To mi uz prijde jako hodne slusna cena.

0 Citovat

A flydubai už nahodil ceny do konce leťáku.. Vánoce za 10, zbytek za 7 smiley

0 Citovat

V matrixu vidim TS za 3800 czk.. smiley Uprimnou soustrast vsem kdo nevydrzeli do konce cenove valky smiley Ja to asi koupim s TS, za 3800 v tom letadle se sluchatkama v usich 6h vydrzim smiley

0 Citovat

Ale vypada ze to nejde booknout.. :/ smiley

0 Citovat

smiley přestaly se zobrazovat ceny v tarifu "Pay to change" a vidím jen "Free to change", takže ceny jsou opět vyšší smiley na příští rok dokonce několika násobně...
Je tedy otázkou jak dlouho vydrží ceny u SmartWings případně kdy se vrátí hezké ceny FlyDubai..

0 Citovat

No me se nikde nedari booknout ty posledni ceny z Matrixu.. smiley Mozna zkusim cinknout do QS.. smiley smiley

0 Citovat

QS má v matrixu neplatné ceny (globálně, nejen DXB).

0