Ahoj omlouvam se predem za hloupej dotaz Ve vietnamu budu cca 3 tydny takze prirucak bohate staci.. ale potom se vracim do BKK a mam cca dalsi mesic a neco na Thajsko... kde uz se hodi bezne zavazadlo. Nemate nekdo tip kde a jak uschovat na cca 3 tydny velke zavazadlo v BKK? Jak jsem psal na zacatku omlouvam se za hloupej dotaz.. P. .

Kde uschovat batohu v Bangkoku..?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Ahoj omlouvam se predem za hloupej dotaz smiley ale.. resim malej problem s uschovanim batohu.
Letim Berlin - Bangkok zavazadlo 20kg plus prirucak.. a dal mam naplanovanou cestu do Vietnamu. Tady je ten malej hacek..
Letenka Bangkok - Vietnam mam pouze prirucni zavazadlo 7kg smiley Ve vietnamu budu cca 3 tydny takze prirucak bohate staci.. ale potom se vracim do BKK a mam cca dalsi mesic a neco na Thajsko... kde uz se hodi bezne zavazadlo.
Nemate nekdo tip kde a jak uschovat na cca 3 tydny velke zavazadlo v BKK?
Jak jsem psal na zacatku omlouvam se za hloupej dotaz..

P.

0

Na co potrebujes zavazadlo? Obleceni si kdekoliv vyperes, pripadne koupis novy a vyjde te to levneji nez uschovna.

0 Citovat

Rovnako to teraz riesim v Kuala Lumpur. Letime na dva tyzdne do Australie tak si tam chceme niekde ushovat batozinu ktoru nebudeme potrebovat. Ideme to vyriesit tak ze pred odletom do Australie a potom po navrate z Australie do Kuala Lumpur si rezervujeme noc v hoteli a tam si na ten cas medzi pobytmi tu batozinu nechame. Napisal som mail asi do 6 hotelov kazdy mi odpisal ze nam to v pohode uschovaju niekde zadarmo inde za nejaky poplatok tak mozno to takto pojde aj v Bangkoku.

0 Citovat

Skus napisat cz-sk komunite ludi co ziju v bangkoku

0
3 reakce