Předem se omlouvám za případný hloupý dotaz, ale zajímalo by mě jestli jde toho když aerolinky změní časy letů využít k nějaké rozsáhlejší změně itineráře v můj prospěch? Tzn. samotná změna letů mi ve skutečnosti až tolik nevadí, ale chtěl bych např. komfortnější přestup nebo na dovolenou odletět už o den dřív. Je to obecný dotaz, ale zároveň mi jde o chybný tarif na Bali od TK/GA - existuje v podobném případě riziko že na sebe zbytečně upozorním a letenky zruší? .

Flight Times Change jako příležitost k Itinerary Change?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Předem se omlouvám za případný hloupý dotaz, ale zajímalo by mě jestli jde toho když aerolinky změní časy letů využít k nějaké rozsáhlejší změně itineráře v můj prospěch? Tzn. samotná změna letů mi ve skutečnosti až tolik nevadí, ale chtěl bych např. komfortnější přestup nebo na dovolenou odletět už o den dřív. Je to obecný dotaz, ale zároveň mi jde o chybný tarif na Bali od TK/GA - existuje v podobném případě riziko že na sebe zbytečně upozorním a letenky zruší?

0

Tak bohuzel jsem nepochodil, prestoze prisla dalsi zmena ktera uz mi docela vadi. Zkratili mi prestup (z TK na PR) v Manile z uz tak hranicnich 2:15 na 2 hodiny presne, coz je minimum connection time a vsude na netu se pise ze realne to chce 3+. GA i TK me shodne odkazali na prodejce, protoze muzou menit jen svoje lety a ne celou kombinaci. Bohuzel koupeno pres GoToGate a jejich zakaznicka podpoda kdesi v Bangalore ma evidentne dokonaly trenink v asertivnim jednani, borec porad dokola opakuje ze jde o minor time change a dle systemu mam na prestup 'ample amount of time, Sir', takze zmena beze vseho ale za poplatek smiley

0 Citovat

ach jo. dalsi zmena casu letu, tentokrat uz se nevlezu do MCT. aerolinky se mnou naprimo odmitaji komunikovat. prodejce nejdriv tvrdil ze Garuda nabizi alternativni routing, ktery jsem akceptoval, ale po tydnu otocili s tim ze jedine cancellation + refund. samozrejme jsem jak jim, tak primo Garude odepsal ze v zadnem pripade nesouhlasim a chci letet, ale mam nejakou realnou sanci tomu zabranit? smiley

0 Citovat

prosim poradi nekdo...

0 Citovat

Mám také letenku PRG-DPS (TK,GA), každou chvíli se mění časy v řádech 10 -15 minut. Dotazoval jsem se, jaká je možnost změny itineráře. Letenky vystavovala GA, tak žádná.

0 Citovat

Přehodíš tě v Manile na další let, moc bych to neřešil. Vyhýbat se příště prodejcům, se kterými se přeci "nemůže nic stát"... smiley i když tohle je možná na základě našeho tipu?

0 Citovat

dalsi let z Manily je az druhy den, ale budiz, to by nebylo to nejhorsi. nicmene ted mam obavu 1) ze ty listky opravdu zrusi driv nez nekam odletime pripadne pokud to jenom nechaji vyhnit tak 2) ze mi v Manile reknou ze ticket nesplnuje minimum connecting time a tim padem na zadny dalsi let nemam narok smiley

0 Citovat

Sedí ti přestupující terminály z 1 na 2?

0 Citovat

Ano, je to transfer mezi NAIA T1 a T2 kde je MCT 2:00 versus ticket 1:45

0
8 reakcí