Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem vhodného ostrova... Chceme být pouze na pláži, čili co nejhezčí ostrov a pláž. Ne Maafushi. Aby tam také byla levná veřejná doprava. Pokud možno max kolem 8000-10000 Kč za 7 nocí Nejvíc se mi asi líbí Ukulhas a dále popřípadě Mathiveri nebo Rasdhoo Poradí někdo?  .

Ubytování na Maledivách pro socky

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

12 reakcí

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem vhodného ostrova...

Chceme být pouze na pláži, čili co nejhezčí ostrov a pláž. Ne Maafushi. Aby tam také byla levná veřejná doprava.
Pokud možno max kolem 8000-10000 Kč za 7 nocí

Nejvíc se mi asi líbí Ukulhas a dále popřípadě Mathiveri nebo Rasdhoo

Poradí někdo? smiley

0

ahoj, resim neco podobneho..co si nakonec vybral ?

0 Citovat

Ahoj,
řeším podobný problém.Můžete mi doporučit období bez deštů a levné ubytování,popř doporučit ostrov?
Děkuji

0 Citovat

Airbnb? Booking? Pak mrknout na dopravu pro konkrétní ostrov a je vymalováno smiley nezapomeňte připočíst taxy.

0 Citovat

Ahoj, mám super ubytování na Maledivách. Vrátili jsme se odtud před týdnem a bylo to tam parádní, majitelé milí, ochotní, ve všem nám vyšli vstříc. Všechno, co je potřeba, tak vám zařídí. Jídlo vaří výborné podle místní kuchyně - v ceně je snídaně, my jsme si ale připlatili i obědy a večeře. Organizují taky spoustu výletů - na ostrovy, šnorchlování, pozorování delfínů, ... Bylo to tam opravdu krásné, byli jsme opravdu nadšení. Pokud budete chtít kontakt, napište mi na email: monikasebkova95@seznam.cz

0 Citovat

Moniko, kolik ubytování orientačně stalo? Díky.

0 Citovat

No ceny jsou různé, podle toho kdy objednáváte a na jaký termín. Pro 2 tak 10.000 Kč na týden se snídaní. Někdy je to mnohem dražší, jindy zase levnější.
Prosím, jestli budete mít ještě nějaké otázky, pište na email: monikasebkova95@seznam.cz (na této stránce mi nejde odpovídat na zprávy)

0 Citovat

Klidně můžu - nevěděla jsem, jestli se to smí na těchto stránkách, někde takové konkrétní odkazy mažou.
Pokud budete rezervovat, napište prosím moje jméno do poznámek (Monika Šebková), aby majitelé věděli, že máte kontakt ode mě - žádné peníze z toho nemám, jde jen o přátelské vztahy a takový průzkum smiley
Pokud budete mít ještě nějaký dotaz, ráda zodpovím. smiley

https://www.booking.com/hotel/mv/rasdho ... ight_room=

0 Citovat

Ja neviem o tom, že by sa to nemohlo. Snáď vás kvôli mne nezmažú smiley Mne to príde dôveryhodnejšie než "napíšte mi na mail". Hlavne od niekoho, kto sa práve registroval. A tým, že je to verejné sa k tomu môžu ostatní vyjadriť smiley

0 Citovat

Samozřejmě, rozumím vám smiley a registrovala jsem se zrovna právě proto, abych mohla toto ubytování někde doporučit - majitelé mě o to poprosili během našeho pobytu. smiley

0 Citovat

Díky za odpověď. Rodinný dům se 4 pokoji za desítku na týden se snídaní je super nabídka. A kolik jste si připlatili za plnou penzi? Slyšel jsem, že ty ostrůvky mají děsně drahá jídla. Letos máme Sri Lanku, ale třeba příští rok bychom mohli zkusit i Maledivy. smiley

PS. když mi odpovíte na mail, pomůžete jen mi, ale nikomu dalšímu, kdo na dotaz narazí.

0 Citovat

Spojde Maledivy se Srí Lankou, stačí 4 dny. Jídla v restauracích 5-10 USD.

0 Citovat

Za těch 10000 to vychází pro 2, tedy jeden pokoj, nevím jestli jste mě dobře pochopil. Dokonce jsem tam teď ale viděla nabídku pro 3 za tu cenu, což je mnohem lepší, ale záleží hodně na termínu.
Jinak bohužel nevím, kolik nás to vyšlo celkově ta plná penze, vím jen, že za večeři jsme pro 5 lidí platili 10$, což je úplná paráda. V restauraci od těch 5 $ za jídlo na osobu a navíc k tomu ještě neskutečně dlouhé čekání - nefunguje to tam jako u nás, že máte do 20 minut jídlo na stole - minimálně hodina čekání vždycky.

0
12 reakcí