Dobrý den. Se svými kamarády se chystám do Curychu. Chceme tam přespat pouze jednu noc. Všem nám je ale 17 let. Nevíte prosím někdo, zda je možné se ubytovat bez doprovodu dospělé osoby? Popřípadě nevíte o konkrétním hotelu kde je to možné? Děkuji za odpověď .

Ubytování pod 18 let

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

5 reakcí

Dobrý den.
Se svými kamarády se chystám do Curychu. Chceme tam přespat pouze jednu noc. Všem nám je ale 17 let.
Nevíte prosím někdo, zda je možné se ubytovat bez doprovodu dospělé osoby? Popřípadě nevíte o konkrétním hotelu kde je to možné?
Děkuji za odpověď

0

v lednu jsem v curychu byl a když jsem tehdy hledal ubytování, tak většina prohlížených hotelů fungovala bez recepce na automat ... neboli u dveří byla schránka, kam se zadal kod z emailu a vypadnul čip, kterou sloužil pro vstup do budovy a do pokoje ... check out znamenal vhodit čip zpátky do schránky

myslím si, že při rezervaci tohoto typu apartmánu by nikdo ani nemohl zjistit, že vám 18 není

0 Citovat

Ja som pravidelne lietala aj bývala niekde v zahraničí keď som mala tak 16 - 17 (aj keď nie priamo v Curychu) bez doprovodu dospelej osoby a vždy stačilo, že som mala občanský. Myslím že sa za tých pár rokov nič nezmenilo, tak by som sa nebála smiley

0 Citovat

Co se tyka ubytovani tak nevim , zaujalo me to, zkousel jsem hledat , bohuzel jen takove vseobecne informace , kde se treba uvadi ,ze od 14-18 muzou bydlet sami ,ale musi mit potvrzeni od rodicu a musi je do hotelu privezt , ale to se vztahovalo na CR

Jinak ale urcite dneska pri tech ruznych unosech , bude treba pisemny souhlas rodicu ,nebo zakoneho zastupce s notarsky overenym podpisem ,pres pasovku a mozna i do letadla , asi bych to nechal i prelozit do anglictiny ,nebo nemciny

Ono by se to mohlo hodit i na ubytovani treba , nebo pak zkusit zajistit ubytovni pres nejake skolske zarizeni ,nebo internat a vykorespondovat to s nimi

0 Citovat

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte zda je možné se ubytovat v Polsku v hotelu i když nám je 17 a ne 18? Na internetu sem někde četl že je to možné, ale chtěl bych se ujistit zda je to tak.

Děkuji za odpověď. 

0 Citovat

Nemyslím si, že by to měl být problém. Asi nejvíc bude záležet na hotelu, některé bývají 18+.

Nejlepší bude do toho konkrétního hotelu zavolat nebo napsat, tam to budou vědět nejlíp.

0
5 reakcí