Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti.

0

Tak už se nám ceny vrátily k normálu, ale vypadá to, že se úplně ztratily letenky za 137 Kč (klub + bp), celkově jsou letenky o něco dražší než při včerejší akci. Možná ceny zase časem upraví, doufejme.

0 Citovat

Wizzair má dnes slevy pro WDC -20% smiley.

0 Citovat

Ty jejich slevy si můžou strčit do Ř!tti, většina letenek je za vyšší cenu než včera před slevou!

0 Citovat

Náhodou jsem našel BGY za 211 Kč smiley a to je víc jak 26 Kč sleva !!!

0 Citovat

Super cena za zpáteční letenku do Benátek! To už bude léto v plném proudu, můžete se vyčvachtat v moři na Lidu, na které dojedete vaporettem za 10 minut od nám. sv. Marka smiley

Cena je pro členy a dnes! K dispozici 2 letenky v této ceně.

0 Citovat

Tak přece jen tam něco je. smiley

0 Citovat

A jak bývá zvykem, dnes tu máme 20% slevu pro všechny smiley

0 Citovat

K dnešnímu dni poskytl WIzzair slevu ve výši 20% na cenu letenky pro členy W Discount klubu.

0 Citovat

Dle informací z polského serveru bude zítra Wizzair poskytovat slevy ve výši 20% na letenky pro ČLENY Wizz Discount klubu - uvidíme zda se ceny pohnou směrem dolu nebo nahoru smiley

0 Citovat

Dnes pokračujeme se slevou 20% smiley

0 Citovat

20% k zahájení letní sezony smiley

0 Citovat

Ahoj,
nevíte, jak je možné tuto dvacetiprocentní slevu uplatnit? Když projdu celou rezervaci, nikde se mi 20 % neodečte, celková cena zůstává bez slevy. I v případě, že mám zaškrtnutý požadavek na WDC.
Děkuji za odpověď.

0 Citovat

V momentě přidání WDC k nákupu letenek se změní ceny letenek na dnešní slevněné klubové ceny - ověřeno účtem s aktivním WDC. Není v tom žádná záludnost.

0 Citovat

Ceny opravdu padly. Vcera jsem koukal na Bari a ku dnesnimu dni je sleva onech 20%
Konecnou cenu uz vidis pri vyberu letenek.

0 Citovat

0 Citovat

0 Citovat

Dnes (03.10.) 20% sleva pro WDC, zítra (04.10.) pro všechny (?)

0 Citovat

V aktuální promo akci láká Wizzair cestovatele na 30% slevu z cen letenek do SAE.

Kde rezervovat: wizzair.com
Kdy rezervovat: 27.-29.října

0 Citovat

29. a 30.října 20% off pro WDC klubáky. Uvidíme, jak s cenami zahýbou - dnes bez slevy PRG-FCO 1.058 Kč

EDIT: cena po slevě 918,40 Kč smiley

0 Citovat

Dnes znovu 20% akce pro členy WDC ... už mi to přijde přehnané smiley

0 Citovat

K zítřejšímu dni, 5.2.2014, plánuje Wizzair akci v podobě 20% .. Jejich ceny jsou však na obrácení žaludku než hodnosti příspěvku smiley

0 Citovat

Kdo hleda letenky s wizzairem, at se podivam na skycheck.de, kde se daji pres edreams sehnat letenky s wizzem se slevou ca 6 euro za letenku a osobu.
Jedinou podminkou je platba kartou American Express. Osobne vyzkouseno. Kdo by chtel pomoct s nakupem, at se ozve.

0 Citovat

Jak jsem uz zminoval v jinem vlakne, tak pres edreams se daji koupit se slevou 5 euro a vic za letenku. Jedinou pominkou ja nakup kartou American express. Osobne vyzkouseno a funguje.

Bohuzel se uz neda dale kombinovat s wizz klubem. Kdo nema Amex, muze napsat a rad pomuzu s nakupem.

0 Citovat

Dneska měl Wizzair první promo kód, a to DEU20%TW na lety do/z Německa.

0