Zdravím a prosím o radu (jestli nejsem ve správném tématu,tak se omlouvám).Které z těchto parkovišť byste z vlastní zkušenosti doporučili : http://www.parkovani.mobi/prg.htm Budu parkovat 8 dnů.Zároveň potřebuji poradit,v kolik nejpozději bych na parkovišti měl být,abych stihl ranní odlet v 6 hodin s Wizzair (na webu píšou,že cestující musí být u odbavení nejpozději 40 min. před odletem).Jde mi o to,že jedu z Brna a tuto ranní hodinu,kdy budu muset vyjet,je každá minuta dobrá.Kdyby to bylo v "normálním" čase,tak bych to neřešil.Na druhou stranu by neměl být velký provoz na dálnici...Dík .

parkování u letiště

Založil(a) ve fóru Letiště

23 reakcí

Zdravím a prosím o radu (jestli nejsem ve správném tématu,tak se omlouvám).Které z těchto parkovišť byste z vlastní zkušenosti doporučili : http://www.parkovani.mobi/prg.htm Budu parkovat 8 dnů.Zároveň potřebuji poradit,v kolik nejpozději bych na parkovišti měl být,abych stihl ranní odlet v 6 hodin s Wizzair (na webu píšou,že cestující musí být u odbavení nejpozději 40 min. před odletem).Jde mi o to,že jedu z Brna a tuto ranní hodinu,kdy budu muset vyjet,je každá minuta dobrá.Kdyby to bylo v "normálním" čase,tak bych to neřešil.Na druhou stranu by neměl být velký provoz na dálnici...Dík

0

Ahoj,

odpovím ti jen částečně, doporučuji nehledět jen na cenu s pocitem, že je parkování jako parkování ... z osobní zkušenosti doporučuji třeba parkia, která má při objednávce dlouho dopředu i velmi pěkné ceny, ale klidně zvol i jiné parkoviště, ale za sebe jedině nějaké větší, kde si necháváš klíče od auta u sebe ... minulý rok jsem na parkování na 1 noc zvolil kvůli ceně na poslední chvíli nějaké malinké parkoviště u rodinného baráku, kde chtěl nechat klíče, aby si mohl auty popojíždět a uvolnit cestu k odjezdu jiným vozům a jelikož jsem tam byl běžným typem auta = fabiae, tak tam měl podobných klíčů více a když chtěl nějakou cizí fabií popojet a uvolnit cestu, tak omylem vzal můj klíč - zámek u dveří odemkl, ikdyž to byl klíč od úplně jiného auta, ale při pokusu nastartovat něco v tom cizím autě zničil (údajně imobilizer) a cizí auto bylo rázem nepojízdné i se správným klíčem ... tohle jsem se dozvěděl při svém návratu cestou z letiště na parkoviště, díky tomu, že jsem tam byl krátce nebylo třeba mým autem přejíždět a tak moje auto přežilo bez poškození, ale již mě to naprosto vyléčilo od návštěvy malých parkovišť

jinak u parkia při 3 různých návštěvách příjezd na letiště od doby příjezdu na parkoviště myslím nikdy nebyla více jak cca 25 minut

0 Citovat

Ja osobne vzdy vyhodim na letisti me spolucestujici se zavazadly a popojedu na sidliste 5min, hodim auto mezi baraky a ze zastavky napr.Divoka Sarka dojedu na letiste autobusem co je z Dejvicke na LETISTE (tusim 119). Nevim jak je to v noci,ale pres den jezdi casto. A mam to treba na10dnu za 2listky na MHD...
To samy jsem delal i v Bratislave.
Ted mam letet z Vidne,tak to jeste nevim jak a kde...

0 Citovat

Ahoj,

potreboval bych sehnat parkovani na 14 dni, za nejakou normalni přijatelnou cenu. Nevite někdo o necem ?
Díky

0 Citovat

Ja sem parkoval zatim na GoParkingu a FlyParkingu - na GoParkingu jsem si bral klice sebou, na FlyParkingu jsem je nechaval obsluze (a vzdycky s nim popojizdeli) - oboje pouzito vickrat a uplne bez problemu.. To s tou Fabii mi celkem dava smysl, prijde mi ze pri poctu aut na FlyParkingu se to urcite muze stat - nicmene moje bile SUV si tezko nekdo splete s jinym autem.. smiley Na GoParkingu (ktery je drazsi) nechavam vetsinou sluzebniho superba a zatim vzdycky v pohode - zabudovana navigace to prezila.. Na GoParkingu se da platit kartou pri odjezdu, takze si to klidne muzes booknout na email a kdyz pak vymyslis neco lepsiho, nechas to propadnout.. smiley

0 Citovat

Já parkuju taky mezi bytovkama, jako už psal DRPA.
Vždycky se tam místo najde a nebojim se, že by se s nim něco stalo.
Pak vlezu na bus 119 a jedu na letiště za 24 korun, pár zastávek a jsem tam.
Letos jsme byli na 3 týdny pryč a celou dobu tam auto stálo a čekalo na nás. smiley

0 Citovat

Asi tak. Rozhodně najít tam místo na dlouhodobé parkování nebude sranda:-)
http://www.parkujvklidu.cz/zakaznici-zo ... t-praha-6/

0 Citovat

když se parkuje dlouhodobě mimo sezonu (!), třeba víc než 14 dní, tak se mi vyplatilo kontaktovat parkoviště a dohodnout individuální cenu. Dá se to o pár stovek srazit dolů.

V sezoně ale slevu nečekejte nikde

0 Citovat

jo a ještě jeden tip: občas, hlavně přes léto na poslední chvíli, bývá výhodnější búknout parkování v PRG přes web Ryanairu nebo Wizzairu. Mívají lepší ceny než přímo na stránkách daného parkoviště.

0 Citovat

Ahoj, co se týče výběru parkovišť, tak mám také vždy dilema, přeci jenom svoje auto miluju a nechtěl bych se vrátit z dovčy a řešit servis a jiný blbosti. Každopádně, našel jsem článek jak a podle čeho vybírat parkoviště: http://www.nicemagazine.cz/rubriky/cestomanie-luxusni-plaze/jak-zvolit-parkoviste-u-letiste. smiley

0 Citovat

a podla coho si si vybral? podla zadavatela PR clanku? smiley

0 Citovat

Tak se podívej, klasika registrován před půl hodinou, první a poslední příspěvek, klasickej dement, co si myslí, že nikdo nepochopí, že si dělá reklamu smiley

0 Citovat

Nepochopím prečo takto robia zo seba blbečkov..

Myslím, že by dosiahol lepší efekt, keby niekto napíše príspevok v zmysle:
"Ak by niekto mal záujem, prevádzkujeme platené (a strážené!) parkovisko pri letisku, odvoz k odletovej hale a späť samozrejme v cene. Pre viac info kliknite na www.xyz.com
Pekný deň!"

Áno, je to reklama a nepatrí to sem, ale radšej uvidím toto, ako "čerstvého člena" so "super skúsenosťou" smiley

0 Citovat

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenost s parkováním u OC Šestka, myslíte, že bude problém nechat zde na dva dny auto? Případně obdobná otázka na Ikeu na Zličíně. Předem díky smiley

0 Citovat

@cestovatel89:
Dříve jsem tam párkrát byl. Nikdy žádný problém, ale subjektivně jsou mi příjemnější parkoviště. Tady je to parkoviště dost malý, auta nahňácaný tak, že jsem měl občas dost problémů vyjet. Obsluha (majitel ?) vždy vyšla až asi po 15ti minutách po zavolání z baráku naproti a týpek velkou profesionalitou neoplýval. Na druhou stranu ale když jsem potřeboval nechat auto na 3 týdny (mimo sezonu), dokázal jsem si tam vyjednat o 1/3 nižší cenu oproti ceníku.

0 Citovat

Jestli vás zajímá hlavně srovnání parkování mezi sebou podle cen, časů dojezdu nebo bezpečnosti, doporučuji srovnávač http://www.zaparkujte.com/

0 Citovat

Zdravím, máte někdo aktuální info o parkování u OC šestka, neměl by být stále problém zaparkovat zadarmo? Předem díky za odpověď

0 Citovat

Prodám parkovací kartu na parkoviště Mazur ve Vídni na 8 dní s platností do 31.3.2018. Cena 900,-Kč.

0 Citovat

Zájem by byl, pokud je nabídka aktuální.

0 Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenosti s parkováním http://go-and-fly.cz/cz/ , Nové Středokluky 391 (nejspíš bývalý flyparking)? do 24 h by to mělo být za 200,- vč. přivezení a odvezení k terminálu.... jedeme ve 3 lidech a  na letišti musíme být v 5 ráno a přílet máme ve 23:15.

Díky

0 Citovat

Dobré parkování u letiště se dá hledat přes hodně věcí. Moje oblíbená varianta je tahle stránka: https://parkingunit.com/ Hodně rychle to dokáže porovnat různé varianty a vybere vám to nejlepší volné parkoviště v okolí letiště. Zatím jsem to zkoušel párkrát a pokaždé super. :)

0 Citovat

Další chytrák...

0 Citovat

Ahoj, dá se stále zdarma parkovat Za vokovickou vozovnou v Praze? Díky

0 Citovat

Ahoj,

prosím o info kde se dá v Berlíně u letiště Schönefeld na týden parkovat bez strachu ,že nám auto oodtáhnou ? Někde jsem četla , že u kina v Schonefeldu ? Díky za radu :-)

0
23 reakcí