Resim ted odlet z Prahy do Bruselu a to 28.03. tak abych tam byl alespon do pulnoci. Udajne po registraci do toho jejich programu OK Plus je mozne ziskat 23kg zdarma? Zrejme ale ne na low cost letenku ze? Je tam let asi po 17hodin za cca 900czk. Problem je ze limit je na zavazadlo a pouze na palubu. http://www.csa.cz/cs/portal/info-and-se ... azadla.htm Pro tento tarif letecka spolecnost poskytuje pouze zdarma prirucni zavazadlo. Ptam se kolik by to kamose stalo, pokud si tam zaplati 1x zavazdlo k odbaveni? A pokud bysme vzali to jedno a dali dokupy dva batohy, ty nasledne vzali tou folii, jak si to lidi vomotaji na letisti, vzali by nam to jako jedno zavazadlo k odbaveni, samozrejme do limitu tj 32kg?  .

CSA a zavazadlo, jak zdarma na 23kg

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

12 reakcí

Resim ted odlet z Prahy do Bruselu a to 28.03. tak abych tam byl alespon do pulnoci.
Udajne po registraci do toho jejich programu OK Plus je mozne ziskat 23kg zdarma? Zrejme ale ne na low cost letenku ze?

Je tam let asi po 17hodin za cca 900czk. Problem je ze limit je na zavazadlo a pouze na palubu.
http://www.csa.cz/cs/portal/info-and-se ... azadla.htm

Pro tento tarif letecka spolecnost poskytuje pouze zdarma prirucni zavazadlo.
Ptam se kolik by to kamose stalo, pokud si tam zaplati 1x zavazdlo k odbaveni?
A pokud bysme vzali to jedno a dali dokupy dva batohy, ty nasledne vzali tou folii, jak si to lidi vomotaji na letisti, vzali by nam to jako jedno zavazadlo k odbaveni, samozrejme do limitu tj 32kg? smiley

0

Odbavené zavazadlo stojí 680 Kč. Zavazadlo zdarma přes OK Plus funguje tuším tak, že máš místo 15 kg 23 kg, ale po těch všech změnách už neví ani oni sami. Navíc je potřeba tvrdá plastová kartička, ne jen registrace.

0 Citovat

Kartička se získá právě až po prvním letu smiley

0 Citovat

A ještě to neplatí na codeshare lety, tedy prováděné QS, což jsem bohužel zjistil...

0 Citovat

Jak je to s kontrolou váhového limitu příručního zavazadla? Budget letenka má jen osm kilo.

0 Citovat

Když jsem letěl naposled na podzim do HEL s příručákem, nikdo to neřešil, nehlídal...

0 Citovat

Minulý týden do/z Bruselu nekontrolovali...

0 Citovat

Zajmavy, ze to nehlidaj... ja se klidne ideal vejdu s batohem 40L do cca 11-12kg.
Jasne mame nejaky nepovoleny predmety, takze par veci bych dal ke kamosovi, co proste na odbaveni bude davat.
Ja mam ale min penez, takze bych si rad batoh vzal do letadla. Jen jsem tez resil ze 8kg je malo.
Podle toho co tu pisete, bych to teda risknul.
Jinak zde mam vyjadreni...

děkujeme za Váš email.

Na námi operovaných letech v tarifním balíčku "LITE", tedy bez zapsaného zavazadla, je možné přepravovat jeden kus kabinového zavazadla o maximální hmotnosti do 8KG.
Doplatek za odbavené zavazadlo je v případě nákupu déle než 36hodin před plánovaným odletem 680CZK a v případě, že zavazadlo zakupujete méně, než 36hodin před plánovaným odletem, je cena 950CZK.
Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním pěkného dne,


Plastová karta OK Plus je zasílána po prvním zaznamenaném kladném pohybu na účtu OK Plus.
Na základě členství v OK PLUS nevzniká v rámci základní karty OK Plus nárok na přepravu odbaveného zavazadla zdarma.
Děkujeme za pochopení.

0 Citovat

Jestli je to už tady někde uvedeno - sorry smiley

Dotaz:

Když chci koupit OW let OK.

Je to možné koupit přes OTA (levněji než u dopravce) a pak v profilu na strankách dopravce přikoupit zavazadlo za STEJNOU cenu jako při rezervaci přímo přes leteckou společnost. Protože FR svou politikou zavazadlo levněji jen v době rezervace mě nahlodalo smiley smiley

Ja tedy jeden takovy let mam a u PRG - BCN to funguje.

Dotaz zní, jestli nevíte, zda to funguje na všech trasách (jde mi o PRG - MXP).

Dík

0 Citovat

Tak jsem ti to prubnul. Mám koupený OW let PRG-MXP přes Tripstu, nejlevnější tarif bez zavazadla. Když se přihlásím do rezervace na stránkách ČSA, tak dokoupit zavazadlo lze. Cena 25€/osobu (případně 50€ za 32kg)

0 Citovat

super. dík..

tzn po evropě je to asi na všech linkách stejné (taky mam prg-bcn 25 euro)

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Odbavené zavazadlo stojí 680 Kč. Zavazadlo zdarma přes OK Plus funguje tuším tak, že máš místo 15 kg 23 kg, ale po těch všech změnách už neví ani oni sami. Navíc je potřeba tvrdá plastová kartička, ne jen registrace.

Pokud si koupím letenku pčes váš web, je cena stále 680? CSA píše, že je to cena při koupi letenky i zavazadla přes jejich web, jinak se může lišit.

0
12 reakcí