Hezký den, máte někdo tip jak se dostat někdy mezi 19.-21.4. do ČR z Bornea (nebo blízkého okolí) Nechtěla bych trávit víc jak 40 hodin na cestě a utratit max. do 12tis, ale čím míň tim líp. Co by bylo nejlepší řešení? Cenu bych potřebovala i s odbaveným zavazadlem. Děkuju. .

Borneo do ČR (duben)

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

12 reakcí

Hezký den,
máte někdo tip jak se dostat někdy mezi 19.-21.4. do ČR z Bornea (nebo blízkého okolí)
Nechtěla bych trávit víc jak 40 hodin na cestě a utratit max. do 12tis, ale čím míň tim líp.
Co by bylo nejlepší řešení? Cenu bych potřebovala i s odbaveným zavazadlem.

Děkuju.

0

Tak me se jevi nejlip 19.4 odlet Kuala Lumpur -Abu-Dabi - Rim - Praha 27 hodin a cena 411 euro cele s Air Italia ( zajistuje z casti Etihad a CSA )
nebo pak Kuala Lumpur -Cochi - Dubaj - Praha 24 hodin cena 395 euro s Air Asia , s Emirates a s CSA ( Smart Wings ) . pripadne misto Emirates , Air India a cena spadne na 305euro

Pres to Cochi a Dubaj jsou tam ty ceny podobne i 20. 4

0 Citovat

Poměr cena /kvalita /čas na cestě: asi bych letěla 20.4. z Kota Kinabalu do KUL s MalindoAir a potom s Turkish přes IST do Prahy. Cena něco přes 12 tisíc, jen dva přestupy a na cestě celkem 29 h 30 min.

0 Citovat

Tak zelezi kde na Borneu je , ale ten let je o 5 hodin delsi respektive o 2 oproti tomu Rimu a pak nevim ,jestli je dneska stesti Istanbul asi bych volil spis tu Dubaj a pokud nepouzije Emiraty , tak je na 300 eurech a i kdyz by ano ,tak je to porad asi o 1000 Kc levnejsi dohromady pak, nez ti Turci , pokud by uz byl Istanbul tak pak jde letet pres Teheran

0 Citovat

@Mandarinka + @mikir - moc děkuju za tipy.
Super by bylo kdyby se dalo něco najít i výrazně pod 10tis, ale to už asi nehrozí, co? Nebo myslíte, že se třeba může objevit nějaká one-way chybovka a vyplatí se čekat? Nebo spíš koupit to, co je a co nejdřív? Máte s tím nějakou zkušenost?
Pavlína

0 Citovat

Tak z chybovym tarifem nemuzes pocitat, kdyz chces jednosmerku a navic v konretnim terminu.., spis bych premyslel ,jestli treba kdyz tam mas rozpeti tech 3 dnu neletet pres tu Dubaj a zusrat tam noc nebo dve

Zkus se na to podivat na Azair.cz zadej 2 prestupy a nevadi mi zustat pres noc , nebo pak zkus na Skyscanneru zadat Kuala Lumpur ( nebo letiste ktere ti vyhovuje nejvic ) a kamkoliv a podle toho mista se pak podivej na nejake chartery nebo do jinych vyhledavacu

Ja jsem nic moc pod + - 300 euro nenasel

0 Citovat

Ještě jsem našel odlet z Brunei 22/4 přes Manilu do Dubaje s Cebu Pacific a pak z Dubaje do Mnichova přes Istanbul s Pegasus smiley

Je to trochu krkolomný, ale Kiwi to ukazuje, že se to dá koupit za 8931 Kč což znamená, že když to koupíš přímo tak se dostaneš o dost níž smiley

0 Citovat

No jo ale ona pise 19-21.4 ...a z Mnichova jeste musis pripocist vlak ,nebo bus , tak nevim jestli jsi niz .kdyz ta Air Asia do Cochi a Air India do Dubaje a pak Praha nebo Ostrava dava +- 300 euro
Ale jasne pokud se ji vic hodi Brunei a jak pises jednotlive to koupit , tak to bude mozna pod tech 300

0 Citovat

ups to jsem se trochu seknul s tím datumem smiley
Já to psal jako další možnost, neříkám že je nejlepší...

0 Citovat

Moc díky všem za tipy. Na to přenocování někde se podívám.
Snad to vše klapne.
Díky za rady.

P.

0 Citovat

Tak jenom kdybyste chtěli vědět jak to dopadlo:
- koupena kombinace: Air Asia+ Indové +Smart wings. Dohromady napřímo (ne via Kiwi) 8800,- i se zavazadlem.

Díky moc!

P.

0 Citovat

Tak to je fajn , me to davalo nejak kolem 50 euro to Cochi , pak 110 Dubaj a 150 Praha no a plus to zavazadlo smiley

0 Citovat

0
12 reakcí