Neví někdo kdy nasadí do oběhu další jízdenky ? .

Polskibus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Neví někdo kdy nasadí do oběhu další jízdenky ?

0

ahoj, mám stejnou otázku - nevíte někdo náhodou, kdy budou v prodeji jízdenky na konec března a duben? nebo alespoň co se dá očekávat?

0 Citovat

Viděl bych to někdy na půlku února, možná konec. Času je dostatek smiley

0 Citovat

díky díky! ty o tom asi budeš informovat, viď?

0 Citovat

Tak o tom snad nemusíme ani debatovat smiley

0 Citovat

Ahojte,
už ste niekto touto spoločnosťou (polskibus) cestovali? Pýtam sa len preto, že či neviete ako je to s obsadenosťou smiley. Idem sa s nimi pozrieť do Varšavy a tak som zvedavý, že ako budem tých cca 10h cestovať...
A ÁNO VIEM, za tú cenu lístku, za ktorú som ho kúpil (1€) nemôžem čakať žiadny super komfort...
Boli ste už niekto s nimi na výlete?

PS: a ďakujem za info o akcii

0 Citovat

Ahoj, když jsem s nimi jel prvně (říjen 2011) tak byl autobus poloprázdný. Od té doby se asi vryly hodně lidem do podvědomí a letos v září Praha - Vratislav byla absolutně nabouchaná.. Ale nevadí to, místo na sedačce je dost a je vcelku pohodlná smiley

Horší je to s Wifinou, dost jim padala, takže čas neutíkal.

0 Citovat

Takže stewardka tam není? Ani nějaký zábavní systém? smiley Ani kafe? smiley

0 Citovat

Kafe co si v termosce přineseš smiley A ani o prd víc.

0 Citovat

Pff smiley

0 Citovat

Od 1.března se přesouvá nástupní stanice pro linku Varšava - Praha na autobusové nádraží u metra Młociny smiley

0 Citovat

Koukam na stranky Polskibus, konkretne trasu Varsava - Bratislava - Viden a zpet, zrejme neni sance tuto linku vyuzit s nastupem nekde u nas na Morave, ze jo smiley

0 Citovat

Bohužel, ani u linky z Prahy do Wroclawi to nejde a plány na rozšíření nejsou.

0 Citovat

Ahoj, prodávám vždy 2 jízdenky na Polskibus, plánovanou dovolenou do Polska jsem musela zrušit, termíny následující:

Praha - Varšava (nebo Wroclaw) 25.7.2013 odjezd 8:40, příjezd 20:55 150 Kč/ks

Varšava - Gdaňsk 25.7.2013 odjezd 23:30, příjezd 4:30 za 100 Kč/ks

Gdaňsk - Varšava 28.7.2013 odjezd 14:30, příjezd 19:25 za 100 Kč/ks

Varšava (nebo Wroclaw) - Praha 30.7.2013 odjezd 18:00, příjezd 6:10 za 150 Kč/ks

Při koupi více nebo všech jízdenek nějaká sleva, již takhle prodávám levněji, než jsem nakoupila. Kontaktujte mě na ducheckovalada@seznam.cz

0 Citovat

pro RadekB: zprávu jsem obdržela, nejde mi odpovědět, jízdenky mám stále k dispozici, zkus mě kontaktovat na ducheckovalada at seznam.cz

0 Citovat

Děkuji.

0 Citovat

Ahoj, stále prodávám 1 ks jízdenek na Polskibus:

Praha - Varšava (nebo Wroclaw) 25.7.2013 odjezd 8:40, příjezd 20:55

Varšava - Gdaňsk 25.7.2013 odjezd 23:30, příjezd 4:30

Gdaňsk - Varšava 28.7.2013 odjezd 14:30, příjezd 19:25

Varšava (nebo Wroclaw) - Praha 30.7.2013 odjezd 18:00, příjezd 6:10

všechny za 200 Kč, nebo pouze zpátečka do Varšavy za 150 Kč.

Kontaktujte mě na ducheckovalada@seznam.cz

0 Citovat

Tak jsem teď nakoupil 4 lupeny z Praha - Wroclav, ale vlastně netuším, jestli je mám. Platil jsem kartou, zadal číslo karty atp. ve službě eCard, napsalo mi to, že "The trasnaction was positively authorised.", pak mě to hodilo zpět na stránky Polskibus, kde mi to už asi 20min píše tohle:



Žádné emaily jsem od Polskibus nedostal, ale mám strach začít dělat objednávku znovu.

0 Citovat

Něco podobného se mi stalo taky. Pokud jsou zablokovány / strženy peníze. Lístky jsi zakoupil a je nutné zaslat potvrzení o platbě na info mail, oni ti pak přepošlou jízdenky znovu.

Pokud je účet prázdný, rezervuj to znovu.

0 Citovat

Tak asi po 30min, co mi to pořád refreshovalo, se mi ukázalo potvrzení o rezervaci. Na mail už dorazily i tickety. Mám to sice za 300Kč, ale pořád je to super. Vzal jsem to na 26.-28.10., takže nikdo z nás, co pojedeme, nepřijde ani o školu, ani o práci, takže za 3kila ideál. smiley

0 Citovat

Ahoj, stále prodávám 1 ks jízdenek na Polskibus:

Praha - Varšava (nebo Wroclaw) 25.7.2013 odjezd 8:40, příjezd 20:55

Varšava - Gdaňsk 25.7.2013 odjezd 23:30, příjezd 4:30

Gdaňsk - Varšava 28.7.2013 odjezd 14:30, příjezd 19:25

Varšava (nebo Wroclaw) - Praha 30.7.2013 odjezd 18:00, příjezd 6:10

všechny za 200 Kč, nebo pouze zpátečka do Varšavy za 150 Kč.

Kontaktujte mě na ducheckovalada@seznam.cz

0 Citovat

Ahoj, bohužel nemůžeme z pracovních důvodů jet do Wroclavi, takže nabízím víkendové zpáteční jízdenky z Prahy pro dvě osoby
Termín : Tam v pátek 20.9. v 8:40 a zpátky v neděli 22.9. ted nove ve 13:00 (drive byvalo 14:20)
Vsechny za 800 kc (2x tam,2x zpet), kontaktujte me na: Tomas82@email.cz

0 Citovat

Ahoj,

rad bych se zeptal na par veci ohledne Polskibus.
1) Lze stornovat jizdenku, pripadne kolik storno stoji? Kdyz koupim listek za 300Kc, tak my bude lito o to prijit.
2) Na strankach je info o dvou prestavkach do Lodze, az do Varsavy kolik jich je celkem?
3) Je zachod i v autobuse, a lze pouzit?
4) Jezdi na cas? To je zvladaji to za 10:50 jak rika jizdni rad?
5) Jak rychle je WiFi?

Diky.

0 Citovat

Ahoj smiley

1) nelze stornovat, je to lowcost styl.
2) Pokud nepočítáme stop ve Vratislavy a Lodži, tak si myslím, že navíc právě 2, ale jel jsem v noci, takže si to už moc nepamatuji - spal jsem.
3) ano je, lze použít, jen nesmíš být většího vzrůstu - to je pak problém se tam nasoukat smiley
4) Jezdí na čas, v destinaci vždy o něco dřív. O případných zpoždění pravidelně informují na http://www.facebook.com/PolskiBus
5) Pokud se dokážeš připojit (dost vypadává) tak je rychlé dostatečně, tzn. na klasické brouzdání zcela vyhovující.

0 Citovat

Prodám 1 ks zpáteční jízdenky Praha - Varšava s Polskibus za 300 Kč.

Cesta tam: pátek 8.11.2013 odjezd: 20:40 (příjezd následující den v 7:30)

Cesta zpět: neděle 10.11.2013 odjezd: 18:00 (příjezd následující den v 4:50)

Celkem je možno zakoupit 2 ks zpátečních jízdenek (za 550 Kč).

0