doprava z letiště do centra: - bus č.76 jede z terminálu na Hlavní nádraží v Brně. Jezdí mezi 5:30-22:00 každou půlhodinu a doba jízdy cca 30min, v nočních hodinách až každou hodinu. Cena lístku 25 Kč. doprava z Prahy: -Student agency nabízí jízdenky za 210 Kč, se SA kreditovým účtem jen 165 Kč Wi-Fi zdarma: NE levné občerstvení: v horním patře před odbavením se nachází Inflight restaurant s lidovými cenami web: http://www.airport-brno.cz poloha: http://g.co/maps/ryjzk .

Brno (BRQ)

Založil ve fóru Letiště

doprava z letiště do centra:
- bus č.76 jede z terminálu na Hlavní nádraží v Brně. Jezdí mezi 5:30-22:00 každou půlhodinu a doba jízdy cca 30min, v nočních hodinách až každou hodinu. Cena lístku 25 Kč.

doprava z Prahy:
-Student agency nabízí jízdenky za 210 Kč, se SA kreditovým účtem jen 165 Kč

Wi-Fi zdarma: NE

levné občerstvení: v horním patře před odbavením se nachází Inflight restaurant s lidovými cenami

web: http://www.airport-brno.cz

poloha: http://g.co/maps/ryjzk

0

poradí někdo, kde v Brně levněji zaparkovat? tedy nechat auto na levnějším mistě a pak přejet k letišti autobusem..

0 Citovat

Cau jelikoz jsem z Brna tak netusim kde se da parkovat za dobry peniz ale vubec bych se nebal (pokud mas cestu na par dni) zaparkovat nekde ve meste na ulici a na letiste dojel z hlavasu busem smiley

0 Citovat

Ahoj, jsem taky z Brna a taky bych se nebál to nechat někde přímo na ulici zadarmo... Ale doporučil bych přímo městskou část Slatina... odtud je to na letiště cca 5 minut busem... bydlim zde a mist na parkovani je tady docela dost a rozhodne bezpecnejsi nez v centru smiley

0 Citovat

Jo Slatina tam jsem byl na vojne - do Slapanic jsem jezdil trolejbusem na pivo a na letiste do Turan nas vozil vojensky autobus - ale to bylo jeste v dobe kdy na letisti pristavaly s ciziny jen sovetska letadla a vsude to bylo samej mig.

0 Citovat

Já bych nechal auto doma a jel na letiště taxíkem.

0 Citovat

Jak dlouho před odletem být v Brně na letišti do UK?

0 Citovat

Díky. Ptám se, jelikož logistika pokulhává a nepojedeme-li vlastním autem, budeme v Brně na vlakáči/busstopu buď cca 65 minut před odletem, nebo rovnou o tři hodiny dříve smiley Což je oboje špatně.

S tím souvisí parkování (případné) auta. Placené parkoviště na letišti vychází na tři dny 350 Kč, což možná dáme (byť to teda žádná hlídaná sláva z komentářů nebude). Je případně v Brně nějaká lokalita, kde s klidným svědomím nechat auto?

0 Citovat

o kolkej mate odlet? mame firemne nestrazene parkovisko, ale tam sa naozaj kradnut nechodi, a je tam free vstup. akurat nesmies prist pred 3pm, potom sa miesto najde smiley je to cca 7minut peso od zastavky Ripska, z ktorej si na letisku do 10minut.

0 Citovat

V systému BMI Regional jsou už ceny, je to docela snesitelné (218 EUR RT). Odletové časy v pracovních dnech kolem poledne. V Matrixu to ještě není.

0 Citovat

nápad super, že bude zas něco lítat do Mnichova, ovšem cenová realizace už o něco horší.

0 Citovat

Není to Ryanair, nemůže to lítat zadarmo. Ceny jsou nastaveny dobře.

0 Citovat

Hlavně je to však codeshare s Lufthansou takže se dá koupit i letenka dál než do Michova, ač jsou ceny zatím poněkud vysoké (např. NYC ~20k RT).

0 Citovat

tak nam rozsirili linku do MUC, z 6 na 12x tyzdenne, po novom dve otocky Po-Pa a navyse jedna v sobotu .. nice smiley

0 Citovat

To jsem ani nevedel , ze z Brna je Mnichov ale jestli zustaly ty ceny za 200 euro ,tak to muze litat kolikrat chce a zustane to jen pro ty ,co jim to zmestnavatel zaplati ,,,za 200 euro mam let do USA nebo pri nejakem chybovem tarifu nebo akci, na opacnou polokouli a po Evrope za to koupim 10 letenek i vic i bez akce ,.,,to si zase nekdo v Brne namastil svou kapsu

0 Citovat

Asi tak, myslim ze nie su odkazani na "nas" a linka asi funguje aj za tieto ceny. Najma ked zvysuju frekvenciu dvojnasobne. A netreba zabudat ze to funguje ako feeder.

0 Citovat

@mikir A mimo jiné tahle linka je taky přípoj na linky Lufthansa z Mnichova smiley Mám takovej pocit, že loni se dal koupit docela pěkně naceněnej NYC z Brna díky téhle lince smiley

0 Citovat

Tak ja se jako socka necitimm, to muzes stejne tak nazvat nekoho kdo nakupuje v sekaci ze je socka , na druhou stranu lidi co jen koukaji na to ,aby poskocili na zebricku Forbes o nejake misto nahoru, nemusm maji svuj svet .sve hodny , ktere nesdilim

Ostatne pokud si vzpominam, tak BMI byvala nizkonakladovka i jsem s nimi asi jednou letel mozna tak pred 10 -12 lety

Jinak me to jen zajimalo ze zvedavosti ,ja mam Mnichov s Corku primo a ze Shannonu Memmingen i za 15 euro a i kdyz dam za Shuttle dasich 15 .tak porad jsem v Mnichove za babku

0 Citovat

mikir, niekto musi cestovat aj za 200 euro,aby boli aj 10 eurove letenky smiley a ked je dopyt taky, ze 200 eurove letenky sa predavaju a ta linka sluzi aj ako feeder na lety z MUC, tak nemusia robit charitu. Keby bol dopyt pre lowcostovych cestovatelov z Brna do Mnichova, tak tam asi uz je Ryan, alebo Wizz.

0 Citovat

O Nemecku z Brna nebo Ostravy uz tu rec byla a kdyz ted ma Ryan nejvic levnych letu z Berlina , tak by Ostrave ten Berlin moc slusel a kdo nema na Karibik, by si ho vyzkousel v tom aqaparku u Berlina ,,i kdyz podle me je to tam dost predrazene

Mnichov nebo Franfurt je odletove misto mnohych charteru a ne vzdy na ne existuje navaznost , treba zvazuju let na La Palmu v dubnu nasel jsem , let Condoru za 59 resp .79 euro ale navaznost at uz z Irska nebo z CR na ten let moc neni , takze asi to zustane na skadacce Ryanairu a pak Binter Canaries ,,i kdyz pak z Tenerife South musime prejet na Nord busem , i dalsi mista v Nemecku jako Cologne Bonn , Duseldorf atd jsou dobre pro lidi z Cech ale Morava ma spis uz bliz na lety z Katowic nebo Krakowa

0 Citovat

Ano presne to jsme myslel BMIbaby ,, smiley dal mi to je celkem fuk ,klasickou leteckou spolecnosti jsem letel naposledy , kdyz jsem mel bonusove mile od CSA , ale taxa stala tolik jako je dnes bezne cely let od low cost , no a predtim tak nekdy v 2002

Od te doby litam jen nizkonakadovkama jeste snad nejakym charterem , ale ty moc rad nemam

0 Citovat

@Petr76 Nic ve zlem ale proste motas hrusky a jabka dohromady a podsouvas mi neco co jsem nerekl ,navic sem nechci tahat politiku , ja na jednani tech tri zainteresovanych stran nebyl , je mi to lhostejne co komu kdo dal nebo nedal , proste uzavreli obchod byla poptavka lidi kteri me rovnez nezajimaji ,jestli chces litat za 200 euro do Mnichova z Brna litej , ja letel v roce 2001 pres Brusel do Irska za asi 6000 Kc a myslel jsem si jake to bylo terno.. bylo ..tehdy ano ,, dneska je letecka doprava zcela jinde a kdo nejvic nadava jsou prave klasicke letecke spolecnosti ktrer zrtraceji klientelu ..tim koncim a vic o tom diskutovat neminim

0 Citovat

Tak hlavně čistě do Mnichova poletí maximálně jeden z deseti cestujících. Hlavním účelem tohoto spoje je návazný spoj s LH dále. Jak už tu bylo psáno, tak někdy jsou i dost zajímavé letenky právě s odletem z Brna. Takže to berte stejně jako LH v KTW, kde taky nikdo nelétá čistě do Frankfurtu.

0 Citovat

Chci se optat, pořád je zdarma 15min parkování na letišti ? Tj. rychlý nástup/výstup z auta a řidič může pokračovat dále. Nějaká čerstvá informace by se mi hodila, Díky moc -:)

0 Citovat
Roman Homolka (roiman4) napsal(a):

Chci se optat, pořád je zdarma 15min parkování na letišti ? Tj. rychlý nástup/výstup z auta a řidič může pokračovat dále. Nějaká čerstvá informace by se mi hodila, Díky moc -:)

pořád platí. Je to i na webu letiště http://www.brno-airport.cz/parkovani-a-doprava/parkovani-cenik/

0