Ahoj, bohužel se mi podařilo prošvihnout časový limit pro online check in u Vueling na trase Praha- Barcelona. Víte někdo, kolik budu platit za check in na letišti? Na webu jsem to nenašla. Díky moc za pomoc! .

Vueling odbavení

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ahoj, bohužel se mi podařilo prošvihnout časový limit pro online check in u Vueling na trase Praha- Barcelona. Víte někdo, kolik budu platit za check in na letišti? Na webu jsem to nenašla.
Díky moc za pomoc!

0

Abych pravdu řekl, tak netuším - platí se vůbec? Budu rád za dodatečné info smiley

Dodám, že online check-in v Praze musí být do 24h před odletem (+ Lisabon, Londýn a Frankfurt). Jinak stačí 4h.

0 Citovat

U nízkonákladovky nepředpokládám, že by bylo něco bez poplatků :/ Takže už počítám se scénářem alá, že budu platit 50 E. smiley ://

0 Citovat

Před cca rokem mě odbavení na letišti nic nestálo. Myslím, že jediná "samkce" je, že nedostaneš pár bodů do jejich věrnostního "punto" programu

0 Citovat

přesně tak, vueling tím, že codesharuje s Iberií má trochu jiné podmínky.

0 Citovat

Má někdo tip nebo zkušenost jak při on-line checkinu, neplatit za výběr sedadel a přitom sedět vedle sebe?

Checkin na letišti je free, ale mám strach že už tam budou rozházené místa a těžko si 2 osoby sejdeme vedle sebe.

Díky za každý tip- radu.

Tom

0 Citovat

Ze zkušenosti si výběr sedadla předem platí málo lidí - u nízkonákladovek se každý rád vyhne poplatkům navíc.
Pokud se sedadlo vybírá při check-inu, pak se snaž to provést co nejdřív, ať online nebo na letišti. U nízkonákladovek, kde si lidi vybírají místo až po nástupu do letadla jde jen o to dostat se do letadla mezi prvními, princip "kdo dřív přijde ten dřív mele".
Najít 2 místa vedle sebe by mělo být v pohodě, pokud můžou být i dál od okna. Vždycky se dá i požádat někoho, kdo sedí sám a má vedle sebe volno, jestli by nebyl tak laskavý a místo si nevyměnil. Lidi bývají ochotní.

0 Citovat

Ok, hlavne ze se to vyresilo smiley Diky za info!

0 Citovat

Dobrý deň, cestujem cez spoločnosť Vueling Airlines z Prahy do Barcelony. Chcela by som vedieť ako to funguje pri online check-in. Je mi jedno kde budem sedieť, kedže cestujem sama. Check-in sa dá spraviť len do 24 hod ako som pochopila? Nemal by mi prísť e-mail s nejakým čiarovým kódom, miestom sedenia? Pretože mne prišiel len jeden e-mail hneď po zaplatení s mojim rezervačným kódom, informáciami o lete. Keď sa preukážem iba s tým tak pustia ma vôbec do lietadla? smiley

0 Citovat

Dobrý den, někdy v květnu jsem si koupila dvě zpáteční letenky s Vueling do Říma. Dle pokynů na webu jsem se 7 dnů před odletem chtěla online odbavit. Bohužel se mi to nepodařilo, i když jsem si vybrala sedadla zdarma a následně klikla na ikonku získat palubní letenku, nic se nestalo, nic mi nepřišlo. Komunikace s Vueling je komunikací s roboty, tedy stylem napište nám co chcete, náš počítač vybere nejvhodnější odpověď, jinými slovy, my vám odpovíme na co chceme. Letím poprvé v životě, nemám žádné zkušenosti a nyní den před odletem, mám vážnou obavu, zda vůbec odletíme. V každém případě napíšu své zkušenosti.

0 Citovat

Není potřeba se odbavovat online smiley

0 Citovat

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, jak přesně probíhá check in na letišti v Praze se společností Vueling? Stačí, když jim nadiktuju Booking kód, který jsem obdržel emailem po provedení reservace? Případně co všechno potřebuji, abych dostal letenku?
Díky moc za odpověď.

0 Citovat

Občanka bude stačit smiley nic víc.

0 Citovat

Koukal jsem na to a je tam stále 7 dní:

Don't forget that to be able to check in you must choose a seat. Random seats will be available for free from 7 days before departure.

0 Citovat

Zdravím. Koupil jsem si 13.4. dvě zpáteční letenky do Barcelony na 7. května. Na e-mail mi přišlo jen potvrzení s booking codem. Letím vůbec poprvé, tak vůbec nevím, co a jak dále. Nainstaloval jsem si jejich mobilní aplikaci a tam se mi objevil nějaký check-in, který bych měl provést. Meilem mi ale nic nepřišlo, co kdybych se do té aplikace vůbec nepodíval? Přišlo by mi něco meilem? Jak tedy teď postupovat? smiley Díky za rady.
PS: Jsme dva rádi bychom seděli u sebe, ale nechceme za to platit, tak co v tom check-inu navolit?

0 Citovat

MImochodem zdarma mi to žádné sedadla v check-inu nenabízí (viz foto), tak co s tím? Odlet mám 7. května a přílet 10. května. Mám nějak čekat až pár dní před se tam objeví sedadla bez příplatku?
http://uloz.to/xWhinVJN/screenshot-2016 ... -40-09-png

0 Citovat

Buď si připlatíš nebo se necháš automaticky usadit.

0 Citovat

My jsme s Vuelingem letěli před týdnem. Check in jsem provedl přes internet 7 dní před odletem, dal jsem random seat, ale bohužel nám to vybralo sedačky vedle sebe, ale přes uličku. Ale 2 hod letu se to dá v klidu vydržet. Tady zadáš tvůj booking code a odkud letíš a pak jen ty sedadla a je to. Pak už jen vytiskneš palubní lístek a jdeš rovnou na pasovou kontrolu. Stačí být na letišti tak hodinu před odletem.

0 Citovat

Random seat allocation at no extra cost is available 7 days before departure. Once the number of seats set aside for this service has been reached, and if you do not wish to book a seat that incurs an extra cost, you can pick up your boarding passes at the check-in desk on the day of departure, where we will allocate you a seat free of charge.

0 Citovat

Tak už mám možnost check-in zdarma random sedadla. Je to 7 dní před odletem, mám ještě počkat? Ptám se proto, že sedadla, která mi byla vygenerována jsou sice 2 vedle sebe, ale nejsou u okénka? Mám čekat, že se třeba objeví dva vedle sebe u okénka? Nebo naopak mohu přijít o to, že bychom neseděli vedle sebe? Díky za tipy a rady. Adam

0 Citovat

já tedy letěl v úterý s Vuelingem Řím - Praha ,letenky kupované v únoru přes Pelikána jako Iberie a seating zdarma šlo ihned po zakoupení provést na stránkách Vuelingu klasicky v Manage booking

0 Citovat

Přidělený seating se ti nezmění..
ima kupovala jsi to jako Iberia let, ne Vueling. Proto dražší letenka a proto více možností smiley

0 Citovat

Takže nemám očekávat že bych třeba za 2-3 dny měl přidělené jiná sedadla? Já jestli mám tedy provést check in a necekat...

0 Citovat

Tak chech-in by měl probíhat následovně: http://www.gsmagazin.cz/postupovat-letisti-odbaveni-bez-nervu. Tedy doufám, že máš na mysli toto. Jinak pokud myslíš rezervaci sezení v letadle, tak to by ti měl přijít informační mail, který by tě měl odkazovat přímo na stránky... smiley
Takže to by neměl být problém smiley)

0 Citovat

Ahoj,

prosím nemá někdo zkušenost, jak to je s odbavením na letišti? Letíme 3.3 PRG-CDG (Paris) Prošvihl jsem 7denní lhůtu online check-inu a ted, když se chci checknout, tak bych musel paltit za sedadla, což se mi nechce. Píšou, že přidělení sedadel při odbavení na letišti je zdarma, ale nikde jsem nenašel, zda se neplatí za odbavení na letišti, abych nakonec nepaltil 50e za odbavení. Případně díky za info. smiley

0