Zdravím, byla mi přidělena řada 33 uplně vzadu v letadle, vždycky jsem měl sedadlo někde uprostřed. Dočetl jsem se, že jsou to ty nejhorší sedadla, bez možnosti uschovat zavazadla nad sebe. Máte někdo zkušenosti, případně kam dát zavazadlo. Díky .

Ryanair: sedadlo v řadě 33

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

8 reakcí

Zdravím, byla mi přidělena řada 33 uplně vzadu v letadle, vždycky jsem měl sedadlo někde uprostřed. Dočetl jsem se, že jsou to ty nejhorší sedadla, bez možnosti uschovat zavazadla nad sebe. Máte někdo zkušenosti, případně kam dát zavazadlo. Díky

0

Asi 2 měsíce zpět jsem tuhle řadu "schytal" taky na trase TSF-BCN. U FR je to podobný místo, jako kdekoliv jinde. Problém bývá u jiných společností, kde poslední řada sedadel, narozdíl od jiných řad, nejde sklápět.
Bágl můžeš dát kamkoliv jinam kde je místo, třeba 5 řad před tebou.

0 Citovat

sklapat sedadla u nizkonakladoviek? tak na to som este neprisiel ako...nech sedim kde kolvek..to sa da? smiley

0 Citovat

nepsal jsem "nízkonákladových", psal jsem "jiných" .... omlouvám se, nevýjádřil jsem se dostatečně přesně smiley

0 Citovat

no o tu batozinu by som sa nebal, castokrat sa stane ze si ju nad seba nedas aj ked sedis v strede, lebo vsetky biny su plne smiley

0 Citovat

Stalo sa mi to nedávno v Air Asia, boli sme v poslednej rad traja väčší chlapi, museli sme sa v tom maličkom priestore všetci tlačiť aj s príručkami, dosť zlý zážitok.

0 Citovat

Nekdo ma ty zadni rady i rad , pokud specha na prestup , tak se tim i nejaky cas usetri , zavazadla se daji umistit i jinam ,

No a kazdy na to muze mit svuj nazor, ale bezpecnostni technik co lita s Ryanairem , tvrdi ze to je nejbezpecnejsi misto v letadle

0 Citovat

No nevím, takový hajzlíky přímo za nosem nejsou nic příjemného smiley

0 Citovat

Za sedadlom na zemi je este priestor kde sa 1-2 prirucne zavazadla zmestia, uz som tak cestoval s Ryanairom. Potom pripadne ine volne miesta ako tu pisali, stewardi si uz poradia

0
8 reakcí