Zdravím, Trošku dlhšie čítanie, ale za 10 dní v Ázii sa toho udeje vždy trošku viac ako doma v práci:D  .

Naspat naFilipiny (Bohol + Emiraty)

Založil ve fóru Cestopisy

7 reakcí

Zdravím,
Trošku dlhšie čítanie, ale za 10 dní v Ázii sa toho udeje vždy trošku viac ako doma v práci:D
smiley smiley smiley http://tonicov.tumblr.com/post/157811604471/filipiny2017

Orientacne naklady:
UIA PRG-DXB-VIE = 170 euro osoba
Cebu Pacific DXB-MNL-DXB = 50 euro osoba
prelety na Bohol = cca 20 euro osoba
bagaz komplet = 30 euro/osoba
Ubytovanie Dubaj = 2 noci 130 euro pre dve osoby
Ubytovanie Filipiny = cca 30 euro noc/izba
Skuter = 500-600 PHP na den za motorku
auto dubaj = 22 euro na den + 15 euro plna nadrz
island hopping Bohol = 700 PHP osoba
jedlo filipiny = okolo 1,50 euro osoba obed

0

Super cestopis smiley A nadměrná bagáž "no comment" smiley

0 Citovat

"Vycerpavajuci" vystup v cislach smiley

Inac fajn citanie, kiezby Boh dal zase lacne letenky do Manily smiley

0 Citovat

no ja uz by som asi treti krat nesiel cez ten Dubaj. Cebu Pacific hej, ale keby nejake ine miesto kam sa da lacnejsie dostat z Europy, ten Kuvajt, Katar, Saudska Arabia nie su bohvieco smiley Nakoniec nas letenky vysli do Manily cca 280 euro na osobu, takze ked sa objavi nejaky dobry tarif do 350 euro priamo z nasho regionu, tak to je vlastne paradny deal

0 Citovat

Mna to pred rokom vyslo na 180 €, ale pri dnesnom wizze by to uz bolo nerealne. Inac mas A-cko na skuter alebo tiez vam dali len "tak" ?

0 Citovat

len tak dali, v panglao ani nepozerala teta vodicsky a v tagbilarane si ho okopirovali. Ale mam vo vodicskom AM oznacene, vsak aj tak skutriky boli len 50ky, aj ked neviem ci to hra nejaku rolu v Azii.

0 Citovat

Hraje, Azia tiez nie je jednoliata ako Europa. Napr. na Bali co som cital policajti radi kontroluju turistov ci im sedia doklady a vyzaduju medzinarodny vodicak, inac pokuta v tom lepsom pripade smiley Nam na Bohole dali 110 ccm na AM a bez medzinarodneho smiley ale tam sa na to (zatial) nehraje, ved ako by aj mohlo ked ich na jednej motorke pre dvoch sedelo niekedy aj 4 smiley Na Cebu nas zase viezol typek na motorke, sedeli sme na nej vsetci 3, bez prilby a ja navyse s pivom v ruke smiley

Ja by som sa este nechal zlakat na Abu Dhabi, ale vseobecne uz sa vyhybam dlhsim prestupom na miestach kde som uz bol. Na dalsi rok uz budem poskulovat po novom telefone, takze nejake Thajsko s prestupom v Cine na nakup noveho Xiaomi by sa mi hodilo.

0 Citovat

no ked xiaomi tak taiwan (alebo aj HK?), kde su verzie s B20 pasmom smiley tiez idem kupovat nieco smiley
Helmu sme nemali cely cas, viem ze to je nezodpovedne, ale na prvom skutri sme ani nedostali a na druhom bola jedna aj to velka tak pre filipinsku tinedzerku.

0
7 reakcí