Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli pokud jsem členkou programů OK Plus a FlyingBlue, tak si mohu míle z jednoho letu nechat načíst na oba z nich? Anebo mě to vždycky nechá jenom na jeden? Díky. .

AF/KLM FlyingBlue

Založil(a) ve fóru Frequent flyer programy

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli pokud jsem členkou programů OK Plus a FlyingBlue, tak si mohu míle z jednoho letu nechat načíst na oba z nich? Anebo mě to vždycky nechá jenom na jeden?

Díky.

0

Pouze na jeden smiley pokud nelétáš často, doporučuji využívat jen domácí OK plus.

0 Citovat

Celkem zajímavá možnost, jak získat do účtu FlyingBlue u AF/KLM slušných 12.000 mil navíc kromě standardní odměny při rezervaci jakéhokoli ubytování na minimálně 2 noci.

https://flyingblue.pointshound.com/refe ... milesoffer

0 Citovat

ale "Corporate Flying Blue members"

0 Citovat

Nevím, jak to kontrolují, ale číslo mého "nekorporátního" FB účtu to normálně bere smiley

0 Citovat

To sice bere, ale když chceš reálně bookovat, tak už tam místo 12000 skočí správných 3000 - bonus pro soukromý účet

0 Citovat

V kterém kroku? Mně to při rekapitulaci ukazuje normálně těch 12.000 mil bonus.

0 Citovat

Skoda, to bych jednim ubytovanim za 60 dolaru ziskal 4x vice bodu nez za proletane desitky tisic korun do AMS.

Ale stejne to asi vyuziju - i 3000 bodu budou fajn. Je ta stranka pointshound solidni? Obvykle beru booking.com.

0 Citovat

A jeste: kdyz pisi platba cash, mysli tim, ze neplatim milemi a platebni karta je ok, ze?

0 Citovat

Mě se to automaticky opravilo hned u výběru pokoje

0 Citovat

Tak se povedlo, tak uvidíme, i kdyby to připsalo i nakonec jen ty 3000 tak to bude fajn smiley

0 Citovat

Peru: With this reservation you will earn 12600 Award Miles. Uvidime.

0 Citovat

Díky za tip Lucx! smiley

0 Citovat

Taky dekuji. Kde jsi na to vlastne narazil? Mimochodem, platil jsem 60 USD za noc a prisel mail od hotelu s cenou 40 dolaru za noc. Slusna provize smiley Ale jestli fakt dostanu 13 tisic mili, tak se to vyplati. A jak bych si mohl vyzkouset upgrade do business class smiley

0 Citovat

Tak mám za sebou pobyt v Kišiněvě, kterej jsem bookoval na doporučení Lucx(e) přes Pointshound a dnes mi připsali 12600 mil, takže to opravdu funguje a kdo využil, může se těšit na pořádnej nášup mil.
Lucx ještě jednou veliký díky! smiley

0 Citovat

Co se dá z těch 12600 milí dostat? smiley za kolik je třeba jeden vstup do salonku?

0 Citovat

Třeba letenku TYO-OSA https://www.flyingblue.com/calculator.html

0 Citovat

Good news! Diky za info. Budu se tez tesit na nasup smiley

0 Citovat

Myslím, že najdeš lepší využití, třeba teď je v akci EU->AUH za 10k + cca 55 eur doplatek, což je naprosto bezkonkurenční smiley
Stejně tak se dá pořídit IKA, TSE, ALA, DMM, akorát budou jiné doplatky

0 Citovat

Jen ale upozorňuji, že akce už skončila, nicméně aktuálně myslím běží další, ale už tam není bonus 12000 mil, ale jen 8000, ale pořád je to krásné.

0 Citovat

Jen doplním, že na onu akci se musí přes smiley https://flyingblue.pointshound.com/milesoffer

0 Citovat

Taky se mi už přidalo 12600 mil za 2 a 1 den v Cusco. Podle kalkulačky se to rovná skoro 275 euro. Díky moc, schovám si je na upgrade smiley

Mimochodem, v hotelu říkali, že se jedná o rezervaci Expedia.

0 Citovat

Nabídka zvýšena na 10.000 mil přes Pointshound, minimum 2 noci.

0 Citovat

Stále jen pro první rezervaci, že? Jinak bych si akci zopakoval smiley

0 Citovat

Pls, jakou kartou jste kdo platil? Pokaždé mi to zablokuje částku na účtě, ale rezervace neproběhne z důvodu "autorization pending decline"... smiley

0