Využil jste někdo 15 nebo 30 denní europass ? https://www.elines.cz/cz/eurolines-pass ... ebo-30-dnu .

Eurolines

Založil ve fóru Autobusová doprava

Využil jste někdo 15 nebo 30 denní europass ? https://www.elines.cz/cz/eurolines-pass ... ebo-30-dnu

0

Promo ceny na trase Praha - Vídeň u společnosti Eurolinesdovolí cestovat tam i zpět za 190 Kč v jednom směru ! smiley

0 Citovat

Jízdenky na trase Berlín - Praha za 5€ zakoupíte na německé verzi portálu Eurolines.de
Cesty v období od 15.12. do 31.3.2013 smiley

Jedná se pouze o jednosměrnou jízdenku, klasiku Praha - Berlín musíte zakoupit za 600 Kč u české mutace

0 Citovat

Pěkně udělané nové jízdní řády, přehledně časy atd.

Namátkou jsem koukl na Budapešť a vypadá to na prodloužený víkend smiley https://www.elines.cz/jizdni-rady/zobra ... 0/budapest

0 Citovat

Něco ze šuplíku pro zítřejší příspěvek smiley 1+1 akce u eurolines.cz/1-1

Praha - Drážďany - 420 Kč
Praha - Budapešť - 500 Kč
Praha - Berlín - 655 Kč
Praha - Mnichov - 700 Kč

0 Citovat

https://www.elines.cz/cz/jedna-plus-jedna

Opět akce na jízdenky 1 plus 1 smiley Jedeme do Berlína! Kam Vy? smiley

0 Citovat

Díky! Úplně mě to nějak minulo..

0 Citovat

Narazila jsem na slevu 25% na zpáteční jízdenku (jízda musí začínat v ČR), platí do 30.9.2014:

online prodej: http://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/v ... 0009&l=&t=

u pokladen: http://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/v ... 0009&l=&t=

Akorát je třeba mít číslo u O2, případně znát někoho s O2 mobilem, ke komu si můžeme kód poslat. Je možné získat až dva kódy/kalendářní měsíc.

Snad se někomu bude sleva hodit. smiley)

A s akcí 1+1 jsme byli před Vánocema v Berlíně a úplná paráda! smiley)

0 Citovat

Super,

díky za sdílení na hlavní straně smiley

Snad se v Berlíně bude kde ohřát, ještě jsme tam nebyli... Akční jízdenky jsou supr, lednové počasí už je trochu míň atraktivní na památkaření, vidím to možná na schnitzel někde v teple smiley

0 Citovat

Já bych zimu moc nezatracoval smiley většinou jsem byl jen přes zimu na cestách a nikdy mi to nevadilo.. Až na promrzlé kolena v Soulu, to jsem byl jak senior smiley

0 Citovat

Zdravím,

využil jsem nedávno promo jízdenku Praha - Budapešť a nabízím několik postřehů a zkušeností z cesty:

- především, nevedou se místenky, což při odjezdu autobusu znamená nervózní mačkání, předbíhání, nevraživé pohledy a mumlané nadávky
- v některých letácích v autobuse psali, že wifi funguje jen v ČR a v Rakousku, v jiných, že funguje "i v zahraničí" - fungovala skutečně jen v ČR, a to ještě s výpadky
- nemluvní řidiči - při zastávce (v Brně a Bratislavě) leckdy ani neohlásili, jak dlouho se bude stát (a následně jsme stáli i dvacet minut, kdy se člověk ani nejde ven protáhnout, ve strachu aby mu neujeli); při příjezdu do některé zástávky pouze zahuhlali do mikrofonu název města, což působí poněkud komicky
- na trase jezdí tzv. "business class", což mají být nějaké lepši autobusy - chlubí se např. počtem televizí, ovšem ani při jedné z cest nebyla zapnutá; naopak co jsem ocenil byl prostor na nohy
- u spojů je tisk + voda + na zpáteční cestě fidorky zdarma - při cestě tam mi chvíli trvalo, než mi došlo, že ten balík vod, co je na přední sedačce si můžu rozdělat a vodu vzít (pan řidič nic neřekl, žádná cedule tam nebyla, a balík vod nebyl rozbalen, takže mě prostě hned nenapadlo, že to je voda určená pro cestující)
- autobusy přijíždí k nástupišti na poslední chvíli, při odjezdu z Prahy jenom asi deset minut před odjezdem, což vedlo k cca 5-10 minut zpoždění, ještě než se vůbec vyjelo z Prahy

Suma sumárum, EL jsem kupoval proto, že SA už byl vyprodaný, a myslím že se SA bych udělal lépe. SA jsou sice v porovnání s promo jízdenkami EL o něco dražší, nicméně pro mě jakožto studenta se v některých případech jedná o pár desítek korun, což bych si za lepší servis (u SA jsem vždy jel s busem, kde chodily stevardky jež nosili zdarma kávu, promítali filmy, informovali o pauzách atd) a především rezervací míst rád připlatil.

0 Citovat

Moc díky za informace. Jedu s nimi taky do BUD z Brna a právě jsem si říkal, že jsem si nevybíral místa. :/ Takže Eurolines jsou něco na styl PolskiBus.

0 Citovat

Přesně jak popisuje pescha.. Místenky nejsou. Na předním sedadle si každý po nástupu může vzít vodu někdy i muslli tyčinku. Napadlo mě to taky až při druhé jízdě. Žádné promítání se nekoná ani na delší trase do BUD. Ta wifi mi teda jela i po překročení hranic na Slovensku. Pocitově mi přišlo, že i ten bus jede trochu pomaleji než SA.

0 Citovat

Mám podobnou zkušenost z roku 2009, kdy jsem na akci 1+1 vyrazil s Eurolines do Barcelony. Absence místenek a nepříjemní řidiči. Vrcholem bylo, když na nádraží v Geroně všechny vyhnali z busu a zamkli ho na 45 minut. Vidím, že se mnoho nezměnilo. To se mám na co těšit při cestě z Paříže v září.

0 Citovat

Za mě spokojenost s místem, je ho opravdu hodně. Jinak těžká bída s nouzí, wifi nejede, služby také za prd, ALE odvezli mě tam kam sem potřeboval a na čas za cenu, kterou jsem rád zaplatil. Tzn., co jsem zaplatil, to jsem taky dostal smiley

0 Citovat

Jel jsem s přítelkyní minulý listopad do Budapešti, jak psal Dave, z bodu A do bodu B nabízeli bezkonkurenční nejlevnější cenu (asi o 300 levnější z Prahy než SA, díky promo tarifu). Volba sedadel byla zajímavá, trochu o nervy smiley Ale vzal jsem s sebou noťas, byla k dispozici zásuvka, takže jsem se zabavil po svém. Nebylo to sice jako u SA, ale pořád bych to tak nezatracoval smiley

0 Citovat

Ahoj, 5. listopadu letím do Londýna z Bratislavy...a pojedu nejspíše Eurolines z Prahy do Bratislavy

Mám ale takovej problém. Linka Praha -> Bratislava odjíždí v 15:00 a přijíždí do Bratislavy v 19:10..

Odlet s Ryanairem mám v 21:55h. ... Mám to risknout? Strašně se bojím že by bylo zpoždění na D1čce... každopádně z Mlýnské Nivy -> Bratislava Letiště je cesta max. 35minut takže maximálně do 20:00 bych měl být na letišti pokud přijedu včas..ale tooh se právě obávám.. Je to furt dostatek času? Nebo mám radši ráno vstát ve 4:00h a odjíždět v 7:00h z Prahy abych přijel dřívejším autobusem do Bratislavy?. Mám totiž Eurolines za dost krásnou cenu a nerad bych dával peníze na České Dráhy(zbytečně + špatné zkušenosti)...Jak to vidíte teda vy?

Díky smiley

0 Citovat

Pojedu tím ranním spojem v 7:00 smiley ... navštívím kamaráda a tak...to nervování mi za to nestojí. smiley

0 Citovat

Bratislava je krásná.. I když v listopadu bude oblečená. smiley

0 Citovat

Já se spíš bojím toho Londýna v listopadu smiley smiley 12 stupňů..všichni do tepla smiley a já jedu do zimy smiley smiley ale za 13€ smiley

0 Citovat

Ahoj všichni,
přidávám své postřehy z linky do Paříže.

Využil jsem jednosměrnou promo jízdenku za 900 Kč 1. 9. 2014 v 16:00 z Prahy - 2. 9. 2014 v 06:30 v Paříži. Po přečtení několika postřehů z jiných destinací jsem se jízdy trochu obával, ale bylo to naprosto zbytečné. Žádné praní o místa ani strkání neproběhlo.

Uložení zavazadel i nalodění proběhlo v klidu a v pohodě. Řidiči se nebáli mluvit a pokud se člověk na něco zeptal, ochotně poradili.

Co se týče vybavení autobusu, tak Wi-fi fungovalo nejspíš jen v ČR, ale to si myslím zase tak moc nevadí. Zásuvky na 220V nebyly k dispozici, ale dalo se bez nich také v klidu přežít. Co pro mě spíš bylo mnohem důležitější byl funkční a nezamknutý záchod, takže celkově spokojenost. Místa na nohy spousta, sedačky příjemné a prostorné. Na každé zastávce jsme byli informováni o délce jejího trvání a řidič pak ještě pro jistotu procházel a kontroloval počet lidí v autobuse, abychom nikomu neujeli.

Nejsem si už jistý, jestli jsme z Prahy odjížděli včas nebo s nějakým malým zpožděním, ale do Francie jsme přijeli se skoro hodinovým náskokem, což byl celkem příjemný bonus.

Celkově bych neměl vůbec žádný problém jet znovu, i když těch 14 hodin vypadá celkem strašidelně, dá se to v klidu přežít. Dokonce mi snad připadal mnohem delší 7-mi hodinový let do Montrealu než cesta z Prahy do Paříže.

0 Citovat

Ahoj. Přijíždíme do Budapešti ve 14:30, odlétáme z terminálu 2 v 19:25. To je stíhačka, co říkáte, ne? smiley Ještě dodám, že jedeme v pátek. Pokoušela jsem se googlit, jak moc má EL zpoždění a přijde mi, že ne, tak by mě zajímalo, jestli vy byste to 'riskli' (v uvozovkách, když občas čtu o těch přestupech v rámci 45 minut. smiley). smiley Díky!

0 Citovat

to by malo byt ok, z Nepliget to trva na letisko cca 40 minut metro+bus. takze aj keby ste mali meskanie 2 hodiny stale pohoda.

0 Citovat

Díky. smiley

0 Citovat

Nevěděl by někdo znalý, kdy Eurolines.fr začínají předprodej na červenec? Cesta Toulouse-Marseille

0