Prosím o pomoc. Již několik týdnů marně hledám letošní dovolenou u moře do 11 000 Kč. Týden u moře, letecky, all inclusive v červenci 2013. Na destinaci nezáleží. Najdu levnou letenku a drahý hotel, nebo levný hotel a drahou letenku. Loňský rok nebyl problém najít, ale letos je to trápení. Všem díky za pomoc. .

Levná dovolená u moře

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Prosím o pomoc.

Již několik týdnů marně hledám letošní dovolenou u moře do 11 000 Kč.
Týden u moře, letecky, all inclusive v červenci 2013.
Na destinaci nezáleží.

Najdu levnou letenku a drahý hotel, nebo levný hotel a drahou letenku.
Loňský rok nebyl problém najít, ale letos je to trápení.
Všem díky za pomoc.

0

Mrkni na dovolenou, dle tvých parametrů vyhledáš Bulharsko, Tunisko a Řecko. (hledal jsem jen odlety z Prahy).

0 Citovat

Já jsem si letos zajela na Slovinsko. Nikdy by mě nenapadlo, že takový kousek máme tak krásnou zemi. Jsem nadšená. Moře nádherné, okolní příroda ještě víc. Už se rozhlížím po dovolené na zimu taky tam smiley. Byla jsem ubytována v hotelu s aquaparkem...max spokojenost a cena směšná.

0 Citovat

Já jsem si letos zajela na Slovinsko - akorat do more jsem musela nosit vyhrivany neopren

0 Citovat

nechapu proc by ve Slovinsku jehoz pobrezi lezi u Jaderskeho more mel mit nekdo v letnich mesicich do vody neopren (pokud to neni potapec) .. nevim jestli to mel byt vtip nebo cista neznalost geografie

0 Citovat

Ale no tak, Truhliku, kdyz uz trolling, tak aspon nejak chytre... Ve Slovinsku v lete fakt more na neopren neni, pokud tedy nejste nejaka extremni citlivka. Navic krasne hory a prijemna priroda, za sebe Slovinsko rozhodne hodnotim pozitivne. A jen tak mimochodem, letosni leto travim v Brightonu, co bych podle vas mela nosit do vody ja? smiley
PS: Plavat chodim 2x denne a svete div se, jen v bikinach!

0 Citovat

no v praze se vzdy taky pred vanocemi koupaji ve vltave otuzilci a vzdy si libuji jak je to teple - obcas to chce zavitat do teplejsich vod a ne jen se cakat za humny - pak nebudete psat takove blbosti - slovinsko = LEDOVA MASAZ CELEHO TELA

0
6 reakcí