Airbnb.cz je celosvětovým dealerem ubytování v soukromí. Nabídnou můžete i své prostory. Vstupní bonus 500 Kč za doporučení zákazníka: http://Cestujlevne.com/go-airbnb Promo kód na 600 Kč: Airbnbnomades (objednávka nad 150$) .

Airbnb.cz - soukromé apartmány

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Airbnb.cz je celosvětovým dealerem ubytování v soukromí. Nabídnou můžete i své prostory.

Vstupní bonus 500 Kč za doporučení zákazníka: http://Cestujlevne.com/go-airbnb
Promo kód na 600 Kč: Airbnbnomades (objednávka nad 150$)

0

Promo kód na 81$ - SONGKRAN2014

0 Citovat

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak toto funguje. Při registraci je tedy připsána ta první částka. Ty dva promo kódy pak lze uplatnit až při rezervaci nebo rovnou někde? A jaká je platnost těchto "kreditů"? smiley Díky.

0 Citovat

https://www.airbnb.cz/referrals/terms_and_conditions zde jsou podmínky pro doporučení těch 25$. Jak se vkládají promo kódy? Někde u objednávky by měla být kolonka - airbnb nevyužívám, takže neporadím smiley

0 Citovat

Díky smiley

0 Citovat

10% sleva pro nové rezervace FFTSUMMER14

0 Citovat

Je mozne,ze vyse uvedene kody uz nejsou platne? Chtela jsem delat rezervaci a u vsech kodu mi hlasilo, ze platnost vyprsela smiley

0 Citovat

Ano, je to dlouhá doba od uveřejnění,.

0 Citovat

Dave, můžu vědět, proč nevyužíváš Airbnb? Chtěl jsem se přes něj ubytovat v Pekingu. Ale teď mě trochu zviklalo, že ty jako zkušený cestovatel ho vůbec nevyužíváš.

0 Citovat

Používám Airbnb několik let, procestoval jsem tam tisíce dolarů (v USA, Brazílii, Japonsku, Dráždanech, Berlíně, ...) a vždy dobré zkušenosti. Služba funguje opravdu velmi dobře.

0 Citovat

Taky jsem zastance Airbnb... I kdyz v Berline uz to neni co byvalo smiley
Rozepsala jsem se o Airbnb tu: http://www.travelgeekery.com/airbnb-what-why-how/

0 Citovat

Také jsem se již několikrát na to Airbnb díval a docela se mi to zamlouvá.

Volíte raději pronájem celého apartmánu/bytu nebo jste zastánci komplexního ( smiley ) poznání a raději se vrhnete do nějakého spolubydlení s dalšími cestujícími/stálými spolubydlícími?

0 Citovat

Poprve jsem vyuzila airbnb letos v cervenci ve Francii a zkusenost perfektni. V Parizi pokoj v byte s domacimi - dvema mladymi uciteli co jim zrovna zacaly prazdniny jako u nas, takze byli kazdy vecer nekde parit a skoro jsme se nevideli, ale psali jsme si vzkazy smiley Pak jsme prejely TGV na zapad do Nantes v klidne casti mesta pokoj v krasnem domku se zahradou a terasou a psem smiley Uzasne vrele privitani s povidanim dlouho do vecera a mistnim vinem. Navic jsme po prijezdu do mesta nestihly nic nakoupit, takze nam skvela "pani domaci" uvarila i veceri a na cestu domu nas vybavila mistnimi susenkami smiley
Cena ubytovani 9 noci ve Francii za 5000 Kc smiley

0 Citovat

My jezdime vetsinou ve dvou a mame vzdy celej byt pro sebe. Ale casto majitele bydli pobliz, takze vecerni pokec nebo ukazka pohostinnosti v podobe kolace se obcas taky podari.. smiley

Jen pokojik vyjde sice podstatne levneji, ale pro socializing je stejne nejlepsi couchsurfing a navic je to zadara smiley

0 Citovat

Ještě k Davově odpovědi. Airbnb je imho dobré na delší pobyty, řekněmě od 3 - 4 dnů, pro kratší pobyty je skutečně komfortnějí hotel. Stejně tak například po dlouhém letu preferuju hotel, protože rychle proběhnu recepcí, vezmu si klíče a jdu si odpočinout. S nikým se nemusím vybavovat, atd. Nicméně jsou města, pro mě je to třeba Berlín, kde jednoznacně preferuju Airbnb. Má nejlepší poměr cena / výkon a můžu bydlet uprostřed své oblíbené čtvrti, kde třeba ani žádné hotely prakticky nejsou.

0 Citovat

Airbnb jsem využil zatím 3x - Sicilie(Trapani), London, Praha a vždy velká spokojenost. Vybírám vždy ověřené a dobře hodnocené ubytovaní a celý byt jen pro sebe. I když nejste dobrý v angličtině, tak se vždy nějak dodomluvíte.. smiley

0 Citovat

Ahoj, souhlasím s tím, že pokud chci bydlet u někoho doma, je lepší Couchsurfing. Navíc se mi vždy zdálo, že když jsem hledala ubytování v soukromí v podobě celého apartmánu, bytu nebo domu, tak Airbnb nevycházel zrovna nejlevněji. Také dávám přednost tomu, že se na ceně domluvím přímo s majiteli, všechny peníze jdou pouze jim a nemusím platit žádného zprostředkovatele. smiley

0 Citovat

Mam jednu vychytavku, pokud to tady jeste teda nebylo.... Pokud nechcete zadavat airbnb svoji kreditni kartu, staci zmenit zemi misto CR na Germany a bude vam nabidnuta moznost zaplatit pomoci paypalu coz u CR neni mozne... zaplaceno, vsechno proslo bez problemu smiley
edit: myslim ze ted paypal je dostupnej i pro CR

0 Citovat

Ubytovani zdarma na jednu noc v letadle McDonnell Douglas MD-11 na letisti v Amsterdamu smiley

Spend one night in a real KLM airplane on Nov 28/29/30! To participate in this contest click 'CONTACT HOST' (NOT 'request to book'), pick any date and tell us why and with whom you would like to come (in English - max 100 words).

https://www.airbnb.com/rooms/4516821

Kdyby se nekdo chtel registrovat http://goo.gl/DBmOa1 dostanete na prvni ubytko 20EUR...plati ovsem na ubytovani s min. objednavkou nad 59EUR...

0 Citovat

Ahojte,

uvazujem nad airbnb na sicilii (Trapani cez Ryan).
Avsak co som pozeral niektore ubytka, v popise maju uvadzane tyzdnove ceny, napr.
https://cs.airbnb.com/rooms/3436465?che ... s=5&s=IVPX

Tu zas ponukaju č lozka, ale su ochotni ubytovat 6tich:
https://cs.airbnb.com/rooms/1056266?che ... s=5&s=qtTz

Na bookingu je mi to viacmenej jasne a mam overene, ze mi vzdy plati dana cena. Mam aj tu zaruku, ze nebudem musiet platit viac, ako mi ukazalo pri rezervacii? Mate s tym niekto skusenosti?

Diky,
Kamil

0 Citovat

Ten prvni odkaz, typek to tam nema napsany zda pozaduje za vice lidi nejaky priplatek. U toho druhy je jasne uvedeno, za vice lidi se nepriplaci. Kazdopadne je lepsi mu napsat... nez to zaplatis a ujistit se ze ma volno, pri tvem poctu lidi. Urcite neni dobre to napred zaplatit a pak cekat. V pripade ze ti ne neakceptuje, airbnb drzi tvoje penize a trva nejakou dobu nez ti je posle zpet. V pripade platby pres paypal to muze byt az 30 dnu. Takze kontaktovat hosta, on ti to potvrdi a pak provest platbu smiley

Ja mam zkusenost ze treba v Maroku zenska uvadela ubytko pro dva za 10EUR... kdyz sem ju kontaktoval napsala me ze cena za 2 lidi je 30EUR...tak sem ju zm*dal at laskave zrusi moji rezervaci a priste uvadi realnou cenu.

0 Citovat

Ahoj,
mám dotaz na Airbnb.cz. Jaká je pravděpodobnost, že moje rezervace nebude potvrzena? Respektive jak to v daném případě funguje s penězi.
Při rezervaci vyplním údaje a peníze se odešlou z účtu a čeká se zda-li ubytování potvrdí či nepotvrdí rezervaci do 24 hodin
a v tom druhém případě se mi peníze vrátí na účet?
V případě nepotvrzení má cenu se ještě pokoušet "nahánět" dotyčného nabízejícího ubytování?
Děkuji za odpověď

0 Citovat

Ahoj, nevím, jak je to s placením rovnou, ale já vždycky nejdřív kontaktuju majitele, trochu se představím a zeptám se, jestli má volno a případně na další věci, co mě ohledně apartmánu zajímají. Zatím mi vždycky s odpovědí přišlo i předschválení rezervace na ten termín, a až pak, když je všechno jasné, platím. Po tom předběžném schválení od ubytujícího už je potřeba jen potvrzení a zaplacení rezervace z mojí strany.

0 Citovat

Zdravím,
v únoru letím s přítelkyní na Floridu a ubytování plánuju rezervovat přes Airbnb (po dobré zkušenosti z NYC, Paříže atd.). Vždycky jsem všechno rezervoval přes můj účet, kde mám nějaké hodnocení od hostitelů atd. Chtěl bych ale tentokrát něco ušetřit.

Je možné vytvořit účet přítelkyni tak, aby dostala cca 600,- kredit a rezervovat třeba 1 noc někde s touto slevou. Následně bych měl obdržet kredit také na svůj účet, ze kterého bych rezervoval zase jiné ubytko. Nejlépe, kdybych obě rezervace platil jednou kartou. Nemáte s tímto někdo zkušenost ? Jestli to třeba neodporuje podmínkám Airbnb ?

Díky moc

0 Citovat

Ty svoje kredity ovšem dostaneš až po absolvování toho jejího pobytu, nevím jestli hned ten den nebo ještě později. Jinak já už tam mám asi 4 účty, ale použít ty kredity je většinou těžký protože nikde nezůstávám dlouho a má to nějákej minimální limit...

0