Sháním paťačku/parťáka na nějakou exotickou dovču za slušný peníze - něco last minute, dlouho jsem nikde nebyl, tak nemám moc zkušeností. Takže zkušenější parťačka byse hodila, i když to není žádná podmínka  .

Někdo za exotikou září-listopad?

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

Sháním paťačku/parťáka na nějakou exotickou dovču za slušný peníze - něco last minute, dlouho jsem nikde nebyl, tak nemám moc zkušeností. Takže zkušenější parťačka byse hodila, i když to není žádná podmínka smiley Kamarádi nemaj peníze nebo čas a mě se nechce čekat do dalšího roku. Adam z Prahy, 26 let.

0

Aky mas plan doktore? smiley
Ja mam cas - 2.+3. tyzden v oktobri (rijen) alebo 3. a 4. tyzden v novembri (listopad) a aj nejake peniaze sa najdu..
Peto

0 Citovat

Tak plán...smiley To je na domluvě, když bude mít někdo nějakej tip a vlastní plán, tak se přizpůsobim smiley

0 Citovat

Men sa lubi teraz najnovsie Hawaii smiley alebo Sri Lanka.. Moji dvaja favoriti zatial na jesen (podzim). Ideal by bol November (listopad) tak 2. a 3. tyzden, prip. 2.-4. tyzden. Hm?

0 Citovat

To zní zajímavě, vůbec se tomu nebráním...Člověk by měl poznat neznámé smiley Kdyžtak mi písni SZ, napíšem si detaily a můžem si proměnit FB, ať se poznáme .-)

0 Citovat

Najviac ma prave zaujalo Malajzia+Thajsko smiley
let Praha-Penang, autom/busom dolu do Singapuru, let Singapur-Phuket, autom/busom hore do Bangkoku, let Bangkok-Praha
http://letenky-prodejci.letuska.cz/cs/m ... 18ceae92f8

Trosku hardcore asi, ale preco nie smiley
Inak ja som Peto, 29, z Bratislavi, ale uz od 2010 zijem v Prahe

0 Citovat

anyone?? Malajzia+Thajsko alebo Havaj na november/listopad?

0
6 reakcí