Ahoj jsem sám a strašne rád cestuju a fotim. pls co ozvete se co nejrychleji at mužem koupit letenky je mi to jedno kam.  .

Spolucestující: "Meeega hit! Emirates z Prahy"

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

Ahoj jsem sám a strašne rád cestuju a fotim.smiley a tohle je asi fakt mega hit levnější už to asi nebude, sám je to na prd tak hledam někoho prííma smiley pls co ozvete se co nejrychleji at mužem koupit letenky je mi to jedno kam. smiley

0

Já bych třeba dal Čínu, Filipíny.. Nebo i ten Omán smiley

0 Citovat

ja si neviem vybrať. smiley

0 Citovat

omg. mám na internetové platby iba maestro a tam treba master... nejaký nápad?

0 Citovat

Nejede Maestro? Měla by fungovat jakákoliv karta, hm?

0 Citovat

nene...tam majú master, visa, visa elektron, american expres, diners, maestro nejde. nastavil jsem si svou master na online platby ale fungovat to bude až v pondělí smiley

0 Citovat

Ja bych jel, ale nemam na tento rok jiz dovolenou smiley

0 Citovat

Tak kdo by jel Dave ty by jsi jel ?:)

0 Citovat

Jojo, něco bych zaletěl. Ale vidím to už jen na listopad.

0 Citovat

lol. tak dnes mi došiel mail od expedie, že : "Flüge nach Denpasar sind schnell ausgebucht. Buchen Sie Ihre Tickets noch heute, damit Sie dabei sind!"

0 Citovat

a co to znamena ?:)nemčina neni moc moje silna stranka smiley

0 Citovat

Lety do Denpasaru sú rýchlo vypredané. Rezervujte si Vaše letenky ešte dnes, aby ste boli u toho

0 Citovat

Tak co jak ?:D počkame na něco lepšího ?:) někam jinam Norsko ?:)

0 Citovat

A co tak Tenerife ? Kanarske ostrovy ? letenka je levna a pujceni auta jeste levnejsi smiley?? hmm krasné cestovaní na pakatel ?

0 Citovat

ahoj vsem smiley Cestovatele, letite nekdo z PRAHA do PEKING v obdobi od 6. listopadu do 20. listopadu ? Lu smiley

0 Citovat

Jaký používáte servery pro výběr těch levných vstupenek? musím to taky zkusit, bohužel, nemám takový přehled, kde najít ty chybová zadání smiley

0 Citovat

Ahoj Lucijano,my letíme z Prahy 5.11. do 12.11.2014 do Pekingu a jsme tříčlená výprava. Kdo letí ještě v Tomto termínu ? smiley

0 Citovat

Ahoj, my jedeme do Šanghaje a v Pekingu budeme 6. - 9. 11. Máte v tomto termínu někdo v plánu Velkou čínskou zeď?

0 Citovat

Ahoj, my se na Velkou cinskou zed chystáme 9.11. Pokud se domluvime, ze vyrazime spolecne, muzeme posunout trip na 8. 11. Odlet do Ciny mame take 6. 11. Lu.

0 Citovat

To by možná nebylo špatné smiley My ji máme v plánu v sobotu 8. 11., protože v neděli jedem vlakem zpět do Šanghaje. A ze kterého přístupového místa chcete vyrážet? Klasicky Badaling či něco méně turisticky navštěvovaného?

0 Citovat

Mame v planu jet do Badaloingu busem. Do Sanghaje odjizdime v utery 11.09.2014.

0 Citovat

Ahoj,máme v plánu jet na Badaling v pondělí 10.11. ale má dle předpovědi pršet,tak to chceme udělat v pátek nebo sobotu,kdy má být hezky.A měli jsme v plánu jet vlakem nebo busem. Takže jestli bude česká výprava na Badaling,rádi se přidáme smiley

0 Citovat

Ahoj, moc rádi rozšíříme českou expedici! smiley Vyrážíme v sobotu 8. 11. v 6:45, jedeme autobusem.

0 Citovat

ahoj,

mám termín 3.11-11.11.
Měl jsem letět se svou přítelkyní. Ale ona nemůže z pracovních důvodů.
Tento let asi nejde přebukovat na jinou osobu ? (když je to kupovné v akci). Pokud ano, klidně přebukuji obě letenky za přepis, kdyby někdo měl zájem.... ale vím, že je to těžké i s vízem.. Takže kdyby to šlo a měl by někdo zájem...

Nebo váhám, že bych letěl sám, ale to mi přijde trochu divné. Je tu někdo kdo letí v tomto termínu? A pobral by spolucetujícího?
Už jsem zrušil i hotel, takže kdyby tu někdo byl a šlo by se domluvit i na přibrání do hotelu? samozřejmně bych se podílel na finančních nákladech.

Jinak asi nechávám propadnout =o(

0 Citovat

jedná se o peking

0