Hotel MODRÁ STODOLA 4* (http://www.modrastodola.cz) má na booking.com špatnou cenu za ubytování v dvojlůžkovém pokoji, nyní to vychází na cca 400,-Kč se snídaní pro dvě osoby (předtím okolo 1800,-), cena jsem našel platnou odedneška do 31.3. Ideální na Vánoční prohlídku Prahy nebo ubytování před odletem z Ruzyně! Doporučuju jednat rychle, těžko říct jak dlouho to vydrží... Link: http://www.booking.com/hotel/cz/modra-s ... m=31196401 .

Chybná cena hotel Praha - MODRÁ STODOLA

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

11 reakcí

Hotel MODRÁ STODOLA 4* (http://www.modrastodola.cz) má na booking.com špatnou cenu za ubytování v dvojlůžkovém pokoji, nyní to vychází na cca 400,-Kč se snídaní pro dvě osoby (předtím okolo 1800,-), cena jsem našel platnou odedneška do 31.3.
Ideální na Vánoční prohlídku Prahy nebo ubytování před odletem z Ruzyně! Doporučuju jednat rychle, těžko říct jak dlouho to vydrží...

Link:
http://www.booking.com/hotel/cz/modra-s ... m=31196401

0

Super, mám zarezervováno! smiley Hledali jsme s rodinou hotel někde blízko Prahy na předvánoční výlet a máme dvě noci za 800,- i se snídaní smiley

0 Citovat

Tak to je cenová BOMBA k zakoupeným letenkám na Havaj. Původně jsme chtěli jet z moravy přímo na letiště, ale teď to můžeme propojit i s ubytováním a návštěvou Prahy a nebude to taková honička. Na webovkách mají 7 dní zdarma pro ubytované hosty, což by měli uznat i pro booking, zbylé 3 dny si doplatíme a vyjde nás to s ubytováním skoro levněji než parkovat na letišti. Díky moc za tip smiley smiley smiley smiley

0 Citovat

Díky za tip smiley
Vyzkoušim Pohlreichovo doporučení smiley

0 Citovat

těžko říct jestli Vám to za tu cenu nechajínebo zruší, měl jsem přes booking zarezervovany hotel v Istanbulu s podobnou chybou a rezeravci zrusili

0 Citovat

Tak tak, booking poměrně často ruší chyby. ALE, v létě jsem byl v Norimberku v Grand hotelu 5 hvězda se snídaní za 400 Kč smiley takže jak kdy, záleží na hotelu.

Jinak dobrý kauf na hotel u letiště.

0 Citovat

ja so mal pred rokom Ariston Patio Praha 4* za 5€ cez booking, uznali mi tu cenu , pretože to bola chyba hotela.. riadna cena bola 47€...

0 Citovat

Modra stodola je strasna doura, za 400 se snidani dobry, ale 500 uz by bylo moc.. smiley Jinak samozrejme je to super pro "pres-polnaky" - kdyz letite napr. na tu Hawai, tak ono je to na mape opravdu kousek (5min autem, 15min na kole), ale bohuzel mezi Horomericema a PRG letistem neni ZADNE MHD spojeni - musite jet z Horomeric na druhou stranu a bud z Horomericke (zastavka busu na Evropske, Praha 6) nebo Dejvicke (konecna Acka metra) musite jet 119 na letiste - je to vylet na cca 40 - 60min, takze zadna vyhra.. smiley A ne vsechny taxiky do Horomeric jezdi - zejmena jestli mate odlet v nejakou nekrestanskou hodinu (nicmene recepce bude urcite o nejakem vedet).. Spousta lidi i z Horomeric a okolo jezdi na letiste autem a nechava to na tech levnych parkovistich okolo - obvykle to vyjde na stejne penize jako zpatecni taxik.. smiley

Verte mi, bydlim v Horomericich spoustu let smiley

0 Citovat

Takže tím chce kickassone říci, že vás za menší poplatek hodí z hotelu na letiště smiley

0 Citovat

byl někdo? prošlo těch 400, nebo se cukali?

0 Citovat

Čau, ověřeno minulý týden. Dvě noci pro dvě osoby za přibližně 800,-, využito během pracovní cesty. Funguje, snídaně v ceně, jak uvádí. I když to není ve městě, tak vzhledem k funkčnosti MHD se poloha dá. Přibližně za 15 minut je člověk autobusem na Dejvické. Parkování zdarma. Nevýhoda snad jen jedna, když se člověk víc soustředí nebo chce spát s otevřeným oknem, slyší letadla. Jinak ok. Můžu ještě kdyby měl někdo zájem nabídnout teď na Vánoční nákupy a víkend termín 19-21.12. Tak kdyby měl někdo zájem, nechte mi zprávu. Jinak tomu, kdo našel tento tip, díky za něj smiley

0 Citovat

Funguje to, ale hrozná postel. Jak může majitelka toliko investovat do baráku a pak vše shodit tak strašným nákupem (asi poslechla architekta).
Na tu postel se jí žádný zákazník nevrátí, nechápu proč dělá akce.
Taky nám chtěli naúčtovat plnou cenu, po předložení voucheru se skřípěním přijali ony 4 stovky.
Snídaně slušná

0
11 reakcí