Doprodej letenek do Peru: Lima – 7.490 Kč

, licence CC

Upřednostňujete-li západní část Jižní Ameriky vydejte se do Peru. Letenky na trase Madrid – Lima – Londýn jsme tu již několikrát měly – nyní probíhá doprodej posledních volných míst pro cesty duben – červen.

Letenky do Madridu

Nejlevnější letenky z Prahy do Madridu zakoupíte přes prodejce Vueling.com, který nabízí nejlevnější letenku  za 68€. Do Madridu můžete letět také s nějakým lowcostem např.  z Budapešti nebo Krakova s Ryanairem.

Případně si zkuste dokombinovat letenky s klasickými přepravci – cena se pohybuje okolo 5.000 Kč za trasu PRG – MAD / LHR – PRG.

Letenky z Londýna

Naprosto stejná situace. Za pár stovek přiletíte tam kam potřebujete. Jedinou podmínkou je přesun z letiště Heathrow na Stansted, Gatwick nebo Luton. Počítejte s cenou 500 – 800 Kč na letenku bez odbaveného zavazadla.

Lima, Peru – víza

Vstupní podmínky stanovují, že občané ČR, SK nemusejí při pobytu do 90 dní žádat o vízum. Podmínkou je platný pas s minimální dobou alespoň půl roku po odletu.

Při své návštěvě neopomeňte především Machu Pichu, Titicata, Arequipy a Nazci.

Levné hotely v Limě

Finanční rozpočet Vám rozhodně nezatíží ani ubytování v tomto městě. Levné hotely v Limě začínají na 306 Kč za 2-lůžkový pokoj.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lima, Peru{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Dave 30.1.2013, 09:17

  Např. 12.6. (tak aby to sedělo na návrat z Limy) je Londýn – Praha za 540 Kč (resp. 917 Kč pokud nejsi členem WDC) wizzair.com

  Kdyžtak napiš kdy bys chtěl letět zpět a kam přesně chceš letět.

  • Pepa 30.1.2013, 13:46

   no prave se jedna o to, ze 27.4. bych potreboval do Parize v podvecer a 13.5. z londyna do prahy. …. jestli neco najdes? na wizzair jsem se uz dival

 • Pepa 30.1.2013, 07:51

  To by mě teda zajímalo, kde beres ty ceny letenek z Londýna?? Ja jsem nenašel levnější než 1500 jedna cesta:(

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.