Dovolená na Mallorce, 29.6.-6.7. s polopenzí – 5.697 Kč

Ilustrační foto: Baleárské ostrovy by www.honzikkk.cz, licence CC

Výhodnou nabídku pro nenáročné cestovatele najdete na stránkách dovolená.cz, zájezd s odletem z Mnichova (parkování nebo doprava z Prahy zdarma) v termínu 29.6. – 6.7. zakoupíte za pouhých 5.697 Kč. V ceně je kromě dopravy / parkování na letišti v Mnichově zahrnuta letenka, transfer na hotel a ubytování v 2*hotelu s polopenzí na 8 dní.

 • Rezervujte na dovolena.cz/spanelsko VYPRODÁNO 13:00
 • Termín zájezdu: sobota – sobota, 29.6.-6.7.
 • Cena: nabídka se snídaní – 5.200 Kč, s polopenzí – 5.697 Kč

Časy letů jsou následující, odlet je v čase 18:30 – 20:35 a zpáteční cesta v čase 21:10 – 23:20. Hotel je situován v městečku El Arenal, které je asi 10 km od města Palmy. Kilometr dlouhou pláž najdete pár minut chůze od hotelu.

Dovolená Palma

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“El Arenal, Mallorca{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Karel 23.6.2013, 10:03

  Nechapu – chapu(asi penize za reklamu) proc tu neustale se nabizeji zajezdy,ktere behem mziku jsou „vyprodany“… schvalne pozadejte Student agency,jestli vubec nekdo za nabizenou cenu opravdu jede ?????????

  • Dave 23.6.2013, 14:08

   Ahoj Karle,

   Na našem serveru nenajdeš žádný příspěvek, který by měl mít reklamní účel. Všechny tipy jsou psány v mé dobré víře a nikdy nejsou objednávány třetí stranou.

   Zájezdy bývají rychle pryč, neboť není míst tolik co zájemců. Je léto, sezona, na dovolenou vyráží všichni a každý chce zaplatit co nejméně 😉
   Proto nevěš hlavu a třeba příští zájezd bude tvůj.

   A ano, lidé za takovéto ceny opravdu letí.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.