Dovolená v Tunisku, All In, odlet z ČR – 6.999 Kč

Ilustrační foto: Hammamet by Samuel Negredo / flickr.com, licence CC

Ti, kteří se nechtějí za levnou dovolenou trmácet pár hodin autobusem na letiště v zahraničí mohou využít last minute nabídky české cestovní kanceláře. 8 denní pobyt v tuniské Mahdii v 3* hotelu s All Inclusive zakoupte za 7.299 Kč, a to s odletem jak z Prahy, tak i Brna nebo Ostravy!

Aktualizace 21:50 – pro odlety z Ostravy je cena 6.999 Kč

Mahdia - 7.299 Kč
Mahdia – 7.299 Kč
 • Rezervujte na dovolena.cz/tunisko
 • Termín: 28.05.-04.06.
 • V ceně: letenky z Prahy, Brna, Ostravy, transfer na 3* hotel, All Inclusive
 • V případě odletu z Prahy, parkování na letišti zdarma

Mahdia je známá především díky kvalitě vody. Moře v této oblasti je nejčistší z celého Tuniska. Aktuální teplota moře je 23°C a vzduchu 28°C.

Recenze na hotel (dostupné po kliknutí na název hotelu):

 • Hotel jsem vybrala kvůli ceně, nicméně mě velmi mile překvapil.
 • Velmi příjemný hotel přímo na pláži, ochotný personál, dobré jídlo, vybavení odpovídající ceně, do města lze dojít pěšky, popř levnými taxíky.
 • Hotel byl příjemn malý a čistý, pláž nádherná, moře teploučké. Lehátek na pláži byl dostatek, nebylo potřeba se ráno honit. Matrace nám nosili, ani jsme za to nemuseli připlácet. Když opominu jednotvárnou stravu, byla to pohodová a odpočinková dovolená. Personál až na animátory velmi příjemný a přátelský. Jen zábava tam velmi vázla (v noci byly nějaké diskotéky, které byly slyšet i na pokojích a přes den občas beach volejbal) – ale tu jsme nepotřebovali :). Vadilo mi neustálé pouštění českých písniček, nejezdím do zahraničí, abych poslouchala k jídlu nebo u bazénu Michala Davida a Holky z naší školky – ale ostatním to možná vyhovovalo :). Pokud hledáte odpočinek a krásnou pláž, je to dobrá volba. Nikdo Vás tu nebude otravovat a jídla i pití byl dostatek – i když pořád toho stejného. Delegátku jsme viděli při příjezdu a ani nevnucovala žádné výlety, jak bývá obvyklé – asi už byla po hlavní sezóně unavená :).

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mahdia, Tunisko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • bigboi 24.5.2013, 13:50

  preco sem davate sponzorske odkazy na dovolena.cz ?

  • Dave 24.5.2013, 14:13

   Nechápu otázku… Nikoho nesponzorujeme 🙂 dávám odkaz na nabídku o které pojednává příspěvek.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.