Dovolená v Turecku s ALL Inclusive, květen – 6.723 Kč

, licence CC

Foto: Turecko by Bozaltan / wikipedia

Další várka levných dovolených právě vyběhla na povrch. Nejvýhodněji vycházejí zájezdy do Turecka, a to rovnou s All Inclusive a odlety v průběhu května. Nejnižší ceny začínají na 6.723 Kč s odlety z Drážďan, Vídně nebo Mnichova. O pár korun více si připlatíte za odlet z Norimberku. Ke všem zájezdům je doprava na letiště ZDARMA.

  • Rezervace na dovolena.cz/turecko
  • Stravování typu ALL Inclusive, doprava na letiště zdarma nebo parkování na letišti zdarma
  • Termíny od 1.května do 21.května

Hotely jsou umístěny v oblasti Alanya,  KonakliSide – kde najdete zbytky z Chrámu Apollo a samozřejmostí jsou nádherné písčité pláže, které navíc v tomto období budou stále poloprázdné! Teploty v květnu se pohybují okolo 26°C – počasí Alanya.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

Po rezervaci online Vás budou pracovníci společnosti dovolena.cz kontaktovat a s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!
[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya{}3-default.png|Side, Turecko{}3-default.png|Konakli{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.