DUBLIN s odletem z Bratislavy – 1.695 Kč

Irsko
Foto: Noční Dublin - mariocutroneo, licence CC

Posedět v irské hospůdce u pinty piva nebo se vydat poznávat irskou historii v samotném hlavním městě? Díky levným letenkám z Bratislavy do Dublinu zvládnete obojí. Za zpáteční letenku totiž v říjnu zaplatíte pouze 65€ / 1.695 Kč. Termínů není mnoho a tak se dá očekávat vyprodání kapacit ještě během dnešního dne. Cena je totiž například oproti nejlevnějším letenkám z Prahy s AerLingus o 50% nižší.

letenky do Dublinu
dublin

Rezervuj letenku na ryanair.com

Dostupné termíny za 65€:

  • Bratislava – Dublin: 1, 6, 8, 9, 10, 11, 15.října
  • Dublin – Bratislava: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 16.října

Akce na 3* hotel za 880 Kč

Tento příspěvek se netýká pouze letenek. V akci je totiž nyní i 3* hotel na kraji centra Dublinu jen za 34€ / 880 Kč pro dvě osoby, tedy za pokoj. Nabídka termínů také potěší pouze flexibilní cestovatele, během října je na výběr několik dostupných dnů. Pokud se ale chystáte na návštěvu Vánočního Dublinu, na výběr máte jakýkoliv den v prosinci.

Rezervuj hotel na hrs.de/dublin

Pokud by Vám nevycházela tato kombinace letenek a hotelu, pestrou nabídku hotelů všech kvalit naleznete zde – ubytování Dublin.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dublin{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

jen blbni Generali
Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.