easyJet: nově z Prahy do Říma – 1.585 Kč

Wikimedia, licence CC

Před pár dny jsme vás informovali o expanzi dopravce easyJet na ruzyňském letišti, která znamená zavedení přímé linky do Říma. EasyJet bude na římské letiště Fiumicino nalétávat každodenně se sympatickými odletovými časy, a to z Prahy ve 14:45, odlety z Říma jsou ve 12:15. Jak jsme již naznačili, nová linka do Říma bude pro mnohé znamenat přípoj do dalších destinací, ať už s easyJetem nebo dalšími neméně významnými dopravci.

příklad rezervace
easyJet: Praha – Řím

Nejlevnější zpáteční letenka stojí 1.585 Kč, k této ceně je nutno připočítat administrativní poplatek ve výši 330 Kč nezávisle na počtu osob. Administrativní poplatek je při rezervaci již zahrnut v cenách letenek. Za zmínku stojí, že za tuto cenu lze zakoupit letenky i v období Velikonoc.

 • Letenky rezervujte na www.easyjet.com
 • Cestovní období: březen – říjen
 • Tip: využijte měsíční / roční přehled pro nalezení nejnižších cen

V ceně letenky je příruční zavazadlo neomezené hmotnosti o maximálních rozměrech 56x45x25 cm.

roční přehled
easyJet: Praha – Řím

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Ubytování v Římě

Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, případně sledujte akce a slevy  na ubytovací kapacity v Římě. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

 • Lucka 1.2.2014, 16:16

  Mám stále ten samý problém jaki psal Martin v prosinci. Chci letět 1.března, ale hlásí to, že trasa bude k dispozici od 27. března. To nedává moc smysl, ne?

  • Dave 1.2.2014, 19:00

   Lucko, žádný problém tady není. easyJet bude na této lince létat od konce března. Podívej se na jiné dopravce, např. wizzair.com

 • Lubosz 19.12.2013, 11:29

  Škoda, že tím nahrazují končící lety do Lyonu :-/

 • Martin 19.12.2013, 10:45

  Ahoj, vypadá to, že letenky na březen objednat zatím nelze. Při pokusu o rezervaci na březen hlásí systém, že trasa bude v prodeji až od 31 Mar 2014. Duben už funguje…

 • Ales 19.12.2013, 09:58

  To bude na trati hezka konkurence, Easy, Wizz, Smartwings, Csa, Alitalia, Vueling. TO jsem zvedavy kdo to zabali driv. Muj tip je ze to bude WizzAir a Alitalia.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.