Eindhoven, Nizozemí – 474 Kč

, licence CC

Stále jsou k dispozici letenky na druhé největší letiště v Nizozemí. Šanci tak máte nejen k poznání Eindhovenu, ale v případě, že využijete služeb místního železničního dopravce i další města jako Haag, Rotterdam, Amsterdam nebo Delf. Letenky za cenu 474 Kč z Prahy seženete na termín např,. 11-13.června.

Chcete se proletět, ale nemáte zrovna času na rozdávání? Co zkusit jednodenní výlet do Eindhovenu? Letět můžete například 11.června v pondělí. Odlet z Prahy ráno v 6:05 a zpět z Eindhovenu v 12:15. Jak taková akce vypadá v mém podání, si můžete přečíst zde. V tomto případě je cena 614 Kč.

Letenky kupujte klasicky přes webové stránky Wizzair.com a cena je konečná vč. všech nutných poplatků.

Pokud chcete cestovat z Brna, nabízí se možnost letět v termínech:

  • 4.-8.červen
  • 15.-18.červen
  • 22.-25.červen

taktéž za 474 Kč. Ubytování v Eindhovenu bookujte předem, moc možností v tomto malém městečku není, a tak na poslední chvíli nemusíte sehnat vždy tu nejlepší cenu. Pro vyhledání levného ubytování můžete využít náš vyhledávač.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}2-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Eindhoven“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.