Eurolines

Eurolines je evropské sdružení autobusových dopravců, někdy také známé jako Elines. Výhodou tohoto společenství dopravců je vysoký standard služeb a kvalita dopravy. V České republice operují pod značkou Elines 2 dopravci – Touring Bohemia a Veolia Eurolines. Díky společné značce si tak dopravci na tratích nekonkurují a nepředhánějí se v časech odjezdů – vzniká tedy jízdní kvalitnější jízdní řád z kterého může těžit jedině zákazník.

logo eurolines

Informace o Eurolines

  • Rezervace jízdenek na elines.cz
  • Hlavní stanice ve městech: Praha, Brno, Plzeň a Ústí nad Labem
  • Přeprava 2 kusů zavazadel zdarma
  • Diskuze a recenze na Eurolines

S Eurolines můžete cestovat do více než 20 zemí a 150 měst! Díky „menší“ povědomosti přináší Elines často výhodné akce na jízdenky na nejrůznější trasy z České republiky. Mezi takovými akcemi se nejběžněji objevují 1+1 zdarma jízdenky, o kterých vždy informujeme na našem portálu.

Promo cena Eurolines

Pokud si rezervujete jízdenky s předstihem, mnohdy máte šanci ulovit zvýhodněnou cenu jízdenky v tzv. promo akci. Například do Budapešti místo obvyklých 800 Kč pojedete za 630 Kč – samozřejmě zpáteční cesta. Tyto promo ceny jsou vázány na fixní datum a po rezervaci nelze změnit ani datum, ani čas odjezdu.

Eurolines Pass

Máte 2 týdny čas a chtěli byste poznat co nejvíce měst za co nejméně peněz? Poté přichází na řadu tzv. Eurolines Pass. Kdy za jednotnou cenu, v průměru 200€ si pořídíte předplacenou kartu a jezdíte kolikrát chcete a hlavně kam chcete. Vedle 15 denního pasu lze zakoupit taktéž delší, 30 denní.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Jeden dotaz v poradně

  • Martin Nykl 14.12.2016, 11:44

    Do kdy platí akce 1+1 do Drážďan?