Eurovíkend: Amsterdam, 4* hotel NH v centru (pá-ne) – 3.088 Kč

Ubytování
, licence CC

Do konce dnešního dne je v nabídce hotelů za 50% ceny i hotel NH Amsterdam Centre. Jak už z názvu vypovídá, hotel je elegantně zasazen do samotného centra Amsterdamu a cena za pokoj začíná na 1.337 Kč pro 2 osoby.

Rezervujte si pokoj v NH Amsterdam Centra pouze dnes >>

Letecky se do Amsterdamu (AMS) dopravíte přímou linkou z Prahy se společností easyJet. Zpáteční letenky Vás vyjdou již na 1.218 Kč (+ 270 Kč transakční poplatek).

[insetleft title=“Eurovíkend v Amsterdamu“]Letenky + 2 noci ve 4* za 3.088 Kč[/insetleft]Nechť je příkladem let např. v termínu 23.-25.listopadu nebo 7.-9.prosince. V obou případech zaplatíte za 2 noci 3.411 Kč. Letenky Vás standardně vyjdou na 1.248 Kč. Poletíte-li tedy ve 2, za 2 letenky vč. všech poplatků zaplatíte 2.766 Kč. Náklady na eurovíkend v Amsterdamu s ubytování v 4* hotelu řetězce NH vyjdou 2 osoby na 6.177 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Stadhouderskade 7, Oud-West, 1054 ES Amsterdam{}hotel_0star.png|Amsterdam{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Amsterdam“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.