Eurovíkend: Bratislava, 4* hotel + wellnes – 1.239 Kč

Slovensko
, licence CC

Na celý červen a červenec nabízí hotel Gate One v Bratislavě pokoj za 759 Kč na noc pro 2 osoby. Hotel patří do celosvětového řetězce NH Hotels. Nabízí zdarma kromě parkoviště a wifi také vstup do lázeňského areálu. V tomto areálu naleznete krytý bazén, saunu, vířivku a posilovnu.

Hotel se nachází v blízkosti letiště a cca 20 minut jízdy autobusem z centra. Zastávka se nachází hned vedle hotelu.

Pokud se chystáte vyrazit do Bratislavy autobusem, využijte spoje Eurolines, ti nabízejí zpáteční jízdenky již za 390 Kč.

Jako příklad uvádím poslední červencový víkend, 27.-29.7., s odjezdem z Prahy v rozmezí od 7:00 do 22:15 a zpět z Bratislavy v rozmezí od 7:30 do 18:00 za 480 Kč. Ubytování na 2 noci ve 4* hotelu NH Gate One se vstupem do wellnes areálu pro 2 osoby za 1.517 Kč. Celkem tedy vyjde tento víkend 2 osoby na 2.477 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ambrušova 7, 821 04 Bratislava{}hotel_0star.png|Bratislava{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bratislava, Slovakia“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.